Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie :good: może komuś będzie lepiej pasować niż do mnie.

No mi będzie pasować jak ulał, gdyż to ja kupiłem od Ciebie ten zderzak od S-Line ;]

Pozdrawiam [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 11:51_________________________________________________http://allegro.pl/zderzak-spoiler-audi-a4-s4-s-line-oryginal-i1474897281.html

dla zainteresowanych ;) Audi A4 B6 Avant

DSC00062.jpg

DSC00063.jpg

DSC00066.jpg

poi.jpg

gość skory do negocjacji. Myślę że da się urwać coś z ceny. Byłem tym poważnie zainteresowany, ale Czester wyskoczył z aukcją na allegro i decyzja była szybka i prosta :D

Zobaczcie inne aukcje, ma tam też inne graty 100% nowe !

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ma ktoś zdjęcie tylnego zderzaka do sedana w wersji s-line do AWX-a, bo nie mogę nigdzie znaleźć ???

Opublikowano

adamoo ma na aucie i chyba badboy

Opublikowano

adamoo ma na aucie i chyba badboy

zgadza się adamoo ma ten zderzak, a jeszcze jedna prośba znasz może nr tego zderzaka, a w sumie dokładki ???

Opublikowano
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102380.0 tu znajdziesz [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:46_________________________________________________8E5 807 521 H GRU
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102380.0 tu znajdziesz [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:46_________________________________________________8E5 807 521 H GRU

jeszcze raz dzięki :)

Opublikowano

Siemka Panowie eliiita :>

Zmęczony szukaniem pytam....może leży komuś na stanie kompletny wydech 2.5tdi lub dokładka przód s-line? :) :) :) :)

Po ilości Waszych modów wnioskuje, że wszystko jest możliwe :> :>

Jak coś ...biore od razu heh :naughty:

Opublikowano

Siemka Panowie eliiita :>

Zmęczony szukaniem pytam....może leży komuś na stanie kompletny wydech 2.5tdi lub dokładka przód s-line? :) :) :) :)

Po ilości Waszych modów wnioskuje, że wszystko jest możliwe :> :>

Jak coś ...biore od razu heh :naughty:

Oferuje Ci moj w dobrej cenie to nie chcesz :decayed:MAGIC robil chyba tak jak ja :cool1: I chyba tez jest zadowolony :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 14:12_________________________________________________

Nie podejdzie :cool1: Ma fwd :tongue4:

Opublikowano

A no tak , za szybko wkleiłem :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 14:15_________________________________________________Kto to http://moto.allegro.pl/zderzak-s-line-audi-a4-b6-kompletny-i1509388225.html ?

Bo już myślałem że Grzes :wink4:

Opublikowano

A no tak , za szybko wkleiłem :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 14:15_________________________________________________Kto to http://moto.allegro.pl/zderzak-s-line-audi-a4-b6-kompletny-i1509388225.html ?

Bo już myślałem że Grzes :wink4:

SIXU

Opublikowano

A no tak , za szybko wkleiłem :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 14:15_________________________________________________Kto to http://moto.allegro.pl/zderzak-s-line-audi-a4-b6-kompletny-i1509388225.html ?

Bo już myślałem że Grzes :wink4:

SIXU

troche przegial :thumbdown:

Opublikowano

Więcej niż trochę :)

Opublikowano

Moja chwila radosci:D

Młody przegiąłęś :polew: Te zdjęcia znam juz na pamieć... ale dzieki :good::)[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 14:45_________________________________________________Wandej szczerze dziękuje za chęci szczere! Aleeeee... kurcze chcialbym to zrobic profesjonalnie.. nie chce skladac spawac z tego co wpadnie w rece...to ostateczność :naughty:

Kupilem porysowane fele, wczoraj malo co nie wziąłem za 1/3 ceny polamanej dokladki, do tego tlumik spwany z x-części :> :> :> :>

Powoli a dobrze:D :tongue4:

Opublikowano

Moja chwila radosci:D

Młody przegiąłęś :polew: Te zdjęcia znam juz na pamieć... ale dzieki :good::)[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 14:45_________________________________________________Wandej szczerze dziękuje za chęci szczere! Aleeeee... kurcze chcialbym to zrobic profesjonalnie.. nie chce skladac spawac z tego co wpadnie w rece...to ostateczność :naughty:

Kupilem porysowane fele, wczoraj malo co nie wziąłem za 1/3 ceny polamanej dokladki, do tego tlumik spwany z x-części :> :> :> :>

Powoli a dobrze:D :tongue4:

ok :good: Szukaj tez od 1.8T/2.4/3.0 :cool1: tam masz od razu proste koncowki :cool1:

Pomoze ktos??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=193632.0

Opublikowano

Wandej te nakladki to wyrwałes w cenie 10 KG cukru :decayed::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.