Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nie, to ja mam co innego, u mnie ewidentnie bardzo cicho jeczy kolumna kierownica, bo to nie idzie z silnika.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panowie mam pytanie, a mianowicie cos mi skrzeczy kierownica (moze kolumna nie wiem) jak nia krece...wydja mi sie ze objaw jest ten dopiwero wtedy jak sie auto "podgrzeje"...co to moze byc??

Zaby sie zalegly a jak sie zagrzeje to im za cieplo i skrzeczą :polew:

Opublikowano

a nie, to ja mam co innego, u mnie ewidentnie bardzo cicho jeczy kolumna kierownica, bo to nie idzie z silnika.

oo, też to mam... dopiero kilkanaście dni temu to usłyszałem... wiesz może co konkretnie tak jęczy?

Opublikowano

nie wiem, do tej pory to olewalem :decayed:

ja mam problemy ze wspomaganiem od dobrych 2 lat (najpierw pompa wspomagania zamiennik w 2.5tdi, a teraz kulejaca pompa w 2.7tt) i pewnie dzieki temu kolumna "dostala" - tak jakby jakas guma tarła... czasem to slychac mocniej, czasem mniej.

generalnie bardziej wk***ia mnie trzeszczace oparcie z tylu, roleta, i czasem podlokietnik... i cos tam jeszcze :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 12:12_________________________________________________

Widze tam BOSE wzamk z tuba :naughty: i cena chyba taniej nie mozna :cool1:

http://allegro.pl/audi-bose-subwoofer-a4-avant-8e9-combi-i1517402369.html :decayed:

w opisie tylko "glosnik", nie ma mowy o wzmacniaczu...

Opublikowano

co polecacie do czyszczenia jasnej tapicerki ze skory :mysli:

Opublikowano

Wzmacniacz z tubą bose sprzedany 3dni temu :) także nie wiem co koleś by zrobił po zalicytowaniu tej aukcji.

Opublikowano

Artur sprawdz temat Rdzewka-rdk ....w B7 ostatnio czyscil skóre i był bardzo zadowolony :good: :good: :wink4:

Opublikowano

Panowie a próbował ktoś wsadzić w miejsce fabrycznego głosnika w bagazniku jakiś inny tej wielkości??

Opublikowano

kto mi powie ile takie listwy od a6 sa warte?

listwyaudia6.jpg

Opublikowano

To jest S6

Opublikowano

Ty masz S6,A6 C5 czyli do 2004 te z linku to allroad 2004 w górę czyli A6 C6 :) a ile warte nie wiem pewnie z 600-700zł :)[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 16:42_________________________________________________Albo Twoje to też allroad C5 takie http://allegro.pl/audi-a6-97-04-allroad-listwy-drzwi-listwy-progowe-i1505482256.html nigdy się nie zagłębiałem w C5 . Na 100% nie są seryjne.

Opublikowano

w Danii moge te listwy miec za 500zl i nie wiem czy nie kupic na handel ale wogole ktos to lyknie? np z a6 klub? bo jak mam kupic i maja lezec z pol roku to se daruje

Opublikowano

Nie wiem . Jak znajdziesz do C6 po 2004 r od S6 to ja kupie od Ciebie od ręki :cool1: a do a6 klubu to nie wiem tam hitem są przyczepki takie mody to nie to forum :kox:

Opublikowano

To nie moja ale do dwóch tygodni efekt będzie taki sam :wink4:

Opublikowano

Mlody fajna masz fotke swojej A6 :gwizdanie:

najładniejsz jest ta tęcza :polew: :polew: :polew: - czekamy co tam Młody wymodzisz- ja ostatnio ogladałem C6 3,0TDI w sedanie w Q za 49k za 2-3 lata też się skuszę na taką fure :good:
Opublikowano

Jest rozebrana . Zastanawiam się czy da się podłączyć lusterka z kierunkiem pod boczny kierunkowskaz :naughty: dla elektryka była to ciemność :confused4: a szkoda lusterek za 2.000 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.