Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie :good: może komuś będzie lepiej pasować niż do mnie.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdyby ktoś chciał, to mam do sprzedania tego s-lina, zderzk + dokładka, za 600.

zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 :naughty:

Sprzedany :naughty:

Jak mogłeś mi to zrobić :wallbash:
Opublikowano

Te siedziska sa najlepsze :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ale czy cos sie mu nie pomylilo z cena :mysli:

za 900 funtow :shocked: uzywka 1 szt fotel :polew::shocked: :shocked: :shocked:

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-RS4-B7-RECARO-LEATHER-BUCKET-SEAT-/250788976188?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6430163c

Podkreslam tylko za sam jeden fotel :cool1: :gwizdanie:

i pisze ze cena nowego w Audi to okolo 2500 funtow :shocked:

czyli 11750zl za jeden fotel :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

to prawda, ze tyle kosztuja :mysli: :mysli: :mysli:

spytaj Adamoo - kupił sobie niedawno komplecik razem z boczkami , moze ci powie ile wybulił :gwizdanie:

Opublikowano

Gdyby ktoś chciał, to mam do sprzedania tego s-lina, zderzk + dokładka, za 600.

zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 :naughty:

Sprzedany :naughty:

Jak mogłeś mi to zrobić :wallbash:

Masz tu jeszcze jeden :gwizdanie:

http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-a4-s-line-01-04-i1474614543.html

Opublikowano

Fajny filmik[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 09:49_________________________________________________

Te siedziska sa najlepsze :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ale czy cos sie mu nie pomylilo z cena :mysli:

za 900 funtow :shocked: uzywka 1 szt fotel :polew::shocked: :shocked: :shocked:

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-RS4-B7-RECARO-LEATHER-BUCKET-SEAT-/250788976188?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6430163c

Podkreslam tylko za sam jeden fotel :cool1: :gwizdanie:

i pisze ze cena nowego w Audi to okolo 2500 funtow :shocked:

czyli 11750zl za jeden fotel :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

to prawda, ze tyle kosztuja :mysli: :mysli: :mysli:

spytaj Adamoo - kupił sobie niedawno komplecik razem z boczkami , moze ci powie ile wybulił :gwizdanie:

10 patyków jak nic

śliczne są

Opublikowano

Gdyby ktoś chciał, to mam do sprzedania tego s-lina, zderzk + dokładka, za 600.

zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 :naughty:

truckmaniac koleś od aukcji którą wkleił WRC ma dokładkę tyłe że za 500plna
Opublikowano

Gdyby ktoś chciał, to mam do sprzedania tego s-lina, zderzk + dokładka, za 600.

zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 :naughty:

truckmaniac koleś od aukcji którą wkleił WRC ma dokładkę tyłe że za 500plna

:szukaj: :szukaj:

Gdyby ktoś chciał, to mam do sprzedania tego s-lina, zderzk + dokładka, za 600.

zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 :naughty:

Sprzedany :naughty:

Jak mogłeś mi to zrobić :wallbash:

Masz tu jeszcze jeden :gwizdanie:

http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-a4-s-line-01-04-i1474614543.html

Opublikowano

Gdyby ktoś chciał, to mam do sprzedania tego s-lina, zderzk + dokładka, za 600.

zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 :naughty:

truckmaniac koleś od aukcji którą wkleił WRC ma dokładkę tyłe że za 500plna

:szukaj: :szukaj:

:wtf:
Opublikowano

Wkleiłem już wcześniej link z tą dokładką :wink4:

Opublikowano

Wkleiłem już wcześniej link z tą dokładką :wink4:

oj tam oj tam
Opublikowano

Te siedziska sa najlepsze :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ale czy cos sie mu nie pomylilo z cena :mysli:

za 900 funtow :shocked: uzywka 1 szt fotel :polew::shocked: :shocked: :shocked:

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-RS4-B7-RECARO-LEATHER-BUCKET-SEAT-/250788976188?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6430163c

Podkreslam tylko za sam jeden fotel :cool1: :gwizdanie:

i pisze ze cena nowego w Audi to okolo 2500 funtow :shocked:

czyli 11750zl za jeden fotel :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

to prawda, ze tyle kosztuja :mysli: :mysli: :mysli:

spytaj Adamoo - kupił sobie niedawno komplecik razem z boczkami , moze ci powie ile wybulił :gwizdanie:

Adaś kupił takie same Recaro jak u mnie siedzą, nie Bucketsy ;)

Opublikowano

Gdyby ktoś chciał, to mam do sprzedania tego s-lina, zderzk + dokładka, za 600.

zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 :naughty:

Sprzedany :naughty:

Jak mogłeś mi to zrobić :wallbash:

Masz tu jeszcze jeden :gwizdanie:

http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-a4-s-line-01-04-i1474614543.html

Dzięki Czester. Poszło zapytanie ;)
Opublikowano

Uwaga! Prosba do posiadaczy ETKI

Co to za amory na przod z koncowka AK?? Do 1BA czy 1BE??

Opublikowano

Co to za amory na przod z koncowka AK?? Do 1BA czy 1BE??

ja mam z taka koncowka a mam zawieszenie 1ba

Opublikowano

Co to za amory na przod z koncowka AK?? Do 1BA czy 1BE??

ja mam z taka koncowka a mam zawieszenie 1ba

to ch.jowka :decayed: Myslalem ze szkop sie postaral i do springow h&r zalozyl inne amory :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.