Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zakladaj s4 :good:

S-lajta sprzedasz na szybko :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

s4 lepszy.

Opublikowano

która strona?

a roznia sie jakos znacznie?

potrzebuje luzem zwrotnicy z piasta zeby dorobic oslony blaszane na tarcze.

muszę zerknąć czy jeszcze ją mam

Opublikowano

Czester bierz te s4 a nawet sie nie zastanawiaj....prawda jest taka ze zderzak s-line tez jest za***isty ale nie w czarnym kolorze

Opublikowano

piękna sprawa, jakie masz opony na tych rs4? Bo widać, że naciągnięte dosyć ostro :P Nie trze Ci?

Opublikowano

widzieliście takie coś?? :naughty:

C15802624_3.jpg

Opublikowano

widzieliście takie coś?? :naughty:

C15802624_3.jpg

Całkiem niezły patent ;)

Opublikowano

bez kitu ciekawe rozwiązanie

Opublikowano

Bart-s do dzieła !: D

Opublikowano

Bart-s do dzieła !: D

Pasażer równie dobrze będzie widział na wyświetlaczu RNS-a ;) Wygląda fajnie ale... usiądź w fotelu, ustaw sobie słonecznik i zobacz ile wytrzymasz z głową ustawioną pod tym kątem... Poza tym, moja żona nigdy nie pozwoli mi usunąć lusterka :polew:

Opublikowano

Czester bierz te s4 a nawet sie nie zastanawiaj....prawda jest taka ze zderzak s-line tez jest za***isty ale nie w czarnym kolorze

Dokładnie tak. Myślę, że temu s line będzie dużo lepiej u mnie na mojej srebrzance :naughty:
Opublikowano

Czester bierz te s4 a nawet sie nie zastanawiaj....prawda jest taka ze zderzak s-line tez jest za***isty ale nie w czarnym kolorze

Dokładnie tak. Myślę, że temu s line będzie dużo lepiej u mnie na mojej srebrzance :naughty:

i tu masz racje..na srebrnym chyba najlepiej wygląda :good:

Opublikowano

Czester bierz te s4 a nawet sie nie zastanawiaj....prawda jest taka ze zderzak s-line tez jest za***isty ale nie w czarnym kolorze

Dokładnie tak. Myślę, że temu s line będzie dużo lepiej u mnie na mojej srebrzance :naughty:

Fakt, tył S line w pełnej czerni traci cały swój urok...

Opublikowano

W B7 była opcja automatycznie otwierającej się klapy bagażnika?

Opublikowano

W B7 była opcja automatycznie otwierającej się klapy bagażnika?

Tak ale tylko w sedanie...

Opublikowano

Chcę zrobić retrofit takiej podnoszonej klapy do mojej B6. Co potrzebuję?

Opublikowano

piękna sprawa, jakie masz opony na tych rs4? Bo widać, że naciągnięte dosyć ostro :P Nie trze Ci?

Felgi jeszcze nie są moje, ale opony to 235/35/19. Przy 2 osobach nie tarło, w razie czego ponaciąga się trochę nadkola

Opublikowano

Czester, ja bym się nawet nie zastanawiał :rolleyes:

w sumie, ciekawe ile Ci za to zacenił :decayed:

Opublikowano

Czester, ja bym się nawet nie zastanawiał :rolleyes:

w sumie, ciekawe ile Ci za to zacenił :decayed:

Od wczoraj nad tym myślę, ale już podjąłem decyzję :good: Martwi mnie tylko to, że spowolni to na pewno auto i może obcierać, ale trzeba w końcu mieć coś innego :) Cena odpowiednia do felg

Opublikowano

Bart-s do dzieła !: D

Pasażer równie dobrze będzie widział na wyświetlaczu RNS-a ;) Wygląda fajnie ale... usiądź w fotelu, ustaw sobie słonecznik i zobacz ile wytrzymasz z głową ustawioną pod tym kątem... Poza tym, moja żona nigdy nie pozwoli mi usunąć lusterka :polew:

ale rozkladasz fotel i juz kat patrzenia lepszy :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.