Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o widze ze jest Flayer i Nosb to moze cos panowie ruszycie w temacie naklejek B6 DIVISION

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o widze ze jest Flyer i Nosb to moze cos panowie ruszycie w temacie naklejek B6 DIVISION

:polew: :polew:

Opublikowano

jak Nosb skonczy auto, to beda :decayed:

Opublikowano

Ta dla niego to muszą być naklejki B6 i pół Division :polew:

Opublikowano

http://allegro.pl/audi-a4-8e0-01-05-kombi-zderzak-pdc-parctronic-i1583705712.html może komuś sie przyda-cena fajna [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 06:31_________________________________________________

jak Nosb ale sobie furtkę zostawiłeś :polew:

Opublikowano

http://allegro.pl/audi-a4-8e0-01-05-kombi-zderzak-pdc-parctronic-i1583705712.html może komuś sie przyda-cena fajna [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 06:31_________________________________________________

jak Nosb ale sobie furtkę zostawiłeś :polew:

Jak by ktoś chciał to mogę oblukać zderzak, bo będę od gościa w przyszłą niedziele odbierać inny zderzaczek na giełdzie :)[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 10:44_________________________________________________Coś się zdupło, post poza cytatem, a i tak wrzuciło go w cytat tak jak Marcinowi :blink: Coś narobił :bicz:

Opublikowano

Fly. Ja na stalówkach to nawet rowerem nie jeżdżę :polew:

A co w Kielcu Byłeś?

Opublikowano

Fly. Ja na stalówkach to nawet rowerem nie jeżdżę :polew:

A co w Kielcu Byłeś?

FLY wpadł dał zarobić niebieskim i uciekł :polew: :polew: - a Fly miałem Ci mówić- tam za realem bardzo częśto stoją i łapia wszystkich za koleją. jeszcze tam bravą i mondeo krąży
Opublikowano

tam zaczeli za mna poprostu jechac, a zatrzymali mnie dopiero na E7, wiec ladny kawalek...

Opublikowano

tam zaczeli za mna poprostu jechac, a zatrzymali mnie dopiero na E7, wiec ladny kawalek...

czekali aż coś przeskrobiesz :gwizdanie:
Opublikowano

przeskrobalem juz wczesniej, bo obwodnica jechalem 70-90, a tam pewnie jest 50 :decayed: i nagrali mnie w momencie jak jechalem 136 na 70, pusta k**wa dwupasmowka... dramat.

Opublikowano

10 punktow + 500zl? Ale mendy... Tylko czekają :D

Opublikowano

zobaczyli blachy warszawskie i czekali- :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja na TOSie po Kielcach jeżdzę jak mówią przepisy- TOS nie jest tam dobrze postrzegany :gwizdanie:

Opublikowano

10pkt i 400zl.

Dobrze, ze nie jechalem sam... bo normalnie pewnie mialbym tam kolo 180-200 :decayed:

Opublikowano

to pierwsze punkty?

Nadział się już ktoś od nas na tvn turbo? :P

Opublikowano

no mialem chyba czyste konto... w najgorszym przypadku mam 16 pkt :decayed:

Opublikowano

Fly. Ja na stalówkach to nawet rowerem nie jeżdżę :polew:

A co w Kielcu Byłeś?

FLY wpadł dał zarobić niebieskim i uciekł :polew: :polew: - a Fly miałem Ci mówić- tam za realem bardzo częśto stoją i łapia wszystkich za koleją. jeszcze tam bravą i mondeo krąży

Jezdzilem tamtedy kiedys busem i rzeczywiscie trzeba uwazac :naughty:

Opublikowano

ja mam jeszcze czyste konto- tylko za parkoweanie mnie straż miejska łoi co trochę- zasrane kartki na parkowanie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.