Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi sie w tym zawiasie tylko nie podoba ze na poprzecznych nierownosciach auto skacze strasznie :thumbdown: No ale prowadzenie w zakretach :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale na -30, czy konkretnie na KW??

Opublikowano

ale na -30, czy konkretnie na KW??

mam -35 springi H&R :cool1:

Opublikowano

ale na -30, czy konkretnie na KW??

mam -35 springi H&R :cool1:

ale z amorami od serii czy jak??

Opublikowano

właśnie jakby same amory wsadzić nowe to będzie auto sztywniejsze?? mohje już się kończą

Opublikowano

ale na -30, czy konkretnie na KW??

mam -35 springi H&R :cool1:

ale z amorami od serii czy jak??

amory seria 1BA :cool1: ale bede wymienial na bilsteiny :kox:

Opublikowano

312mm to juz malo chodliwy temat, teraz w modzie jest 320mm+ :naughty:

Opublikowano

Jakie sa objawy padajacej dwumasy?? :cool1: Bo mi cos stuka przy ruszaniu i przy hamowaniu a przeguby nowe sa... Co tam jeszcze moze stukac?? Na dolkach jest git... sprzeglo pracuje normalnie :mysli: Pomozcie cos ;(

Opublikowano

Jaki przelot w aucie , sprawdz moze jeszcze poduszki silnika i skrzyni :wink4:

168k dopiero :cool1: No wlasnie tez o tym myslalem :mysli: Jutro wskocze do kanalu ale mam obawy ze to moga byc przeguby wewnetrzne ;( Chociaz luzu nie bylo na nich jak wyjmowalismy polosie do wymiany zewnetrznych :gwizdanie:

Opublikowano

Jakiś hałas przy wciskaniu sprzęgła na jałowym?

Opublikowano

Jakiś hałas przy wciskaniu sprzęgła na jałowym?

:no:

Cisza podczas zmiany biegow rowniez :cool1:

Opublikowano

W takim razie tak jak Grzesiu napisał, atakuj poduszki...

Opublikowano

W takim razie tak jak Grzesiu napisał, atakuj poduszki...

:good:

duze koszta wymiany?? :cool1:

Opublikowano

Pierwsze sprawdz :wink4: poduszki tylko ori na silnik :) zamienniki szybko leca :thumbdown: gume pod skrzynie mozna kupic lemfordera chyba z 130 PLN dawalem w Carsie

Opublikowano

U mnie tez jest stukanie/gluchy trzask/przeskakiwanie przy hamowaniu i skrecaniu - ale nie zawsze. Z reguly po trasie, albo dluzszej jezdzie w miescie... po krotkich odcinkach nic sie nie dzieje. Przy skrecaniu tylko jak parkuje tylem w garazu to mi cos strzela z przodu, podczas jazdy niet.

Przeguby?

Opublikowano

Pany, takie pytanie na szybko, auto stało 2 dni w garażu i dzisiaj przy 1 próbie odpalenia efekt jak by rozładowanego akumulatora, przekrecił pół obrotu i koniec, powyłączałem wszelkie odbiorniki energii i auto po około 7sek kręcenia ledwo odpaliło. Raczej bym nie obstawiał padniętego aku tym bardziej że jest ciepło, może alternator, albo co jeszcze mogło się stać ? :mysli:

Opublikowano

Pierwsze sprawdz :wink4: poduszki tylko ori na silnik :) zamienniki szybko leca :thumbdown: gume pod skrzynie mozna kupic lemfordera chyba z 130 PLN dawalem w Carsie

Jednak zawias... banany maja spore luzy na tulejach :disgust:

A prawa strona nowa zakladalem trw i wytrzymalo tylko 20k... Gowno :angry:

Ale z drugiej strony lepiej ze to nic powazniejszego :wink4: Po wyplacie bedzie nowy komplecik + amorki bilsteiny :kox: :kox:

Opublikowano

DSCF3241.JPG

DSCF3242.JPG

Walić lustra w grafit? Whatya think? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.