Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

20140308-153141.jpg

Panowie ma ktoś poratować tym elementem do lusterka wstecznego foto z przyciskiem do b6? ten element akurat jest od cabrio wiec jest krótszy ;./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

http://imgup.pl/dt/O80F/20140308-153141.jpg

Panowie ma ktoś poratować tym elementem do lusterka wstecznego foto z przyciskiem do b6? ten element akurat jest od cabrio wiec jest krótszy ;./

Nie zapniesz normalnej osłonki na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jaki jest koszt min/max (warsztat/ jezeli aso mam tylko Skode) za samą robocizne wymiany rozrządu silnika 1.8T w B6? nie chciałbym przepłacić a nie orientuje sie w realnych kosztach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jaki jest koszt min/max (warsztat/ jezeli aso mam tylko Skode) za samą robocizne wymiany rozrządu silnika 1.8T w B6? nie chciałbym przepłacić a nie orientuje sie w realnych kosztach.

:wink:http://a4-klub.pl/slaskie-91/wymien-rozrzad-aso-318264/ za całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jaki jest koszt min/max (warsztat/ jezeli aso mam tylko Skode) za samą robocizne wymiany rozrządu silnika 1.8T w B6? nie chciałbym przepłacić a nie orientuje sie w realnych kosztach.

Około 300zl:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczy sie czy nie beda chcieli zedrzec 500 albo i wiecej. Dzieki za info. Czesci chyba biore od Hammera. ciekawe czy nie podmienia mi nic grrr nie mam swojego zaprzyjaznionego mechaniora niestety shiit. Aha przy tym silniku 1.8T chyba nie trzeba zdejmowac przedniego zderzaka/ pasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczy sie czy nie beda chcieli zedrzec 500 albo i wiecej. Dzieki za info. Czesci biore od Hammera ciekawe czy nie podmienia mi nic grrr nie mam swojego zaprzyjaznionego mechaniora niestety shiit. Aha przy tym silniku 1.8T chyba nie trzeba zdejmowac przedniego zderzaka/ pasa?

Jak to nie trzeba? Trzeba bo nikt się po omacku nie będzie pier.olil z tym. Na pewno będziesz miał oferty za około 500zl:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz fajną macie akcję z ASO w Katowicach (skorzystałbym jednakże jestem z Mazur wiec daleko i jest to nie opłacalne dla mnie :kwasny: pozostaje mi albo serwis ASO Skody albo jakis dobry warsztat.

Andrzej cyzli jak mi wyskoczy warsztat z kwotą za robociznę 500zł to mam targować się conajmniej o 100zł tak? robocizne cenic ok 350zł max 400zł? :naughty: dzidzia w sierpniu bedzie rozgladac sie za chatą(w kredycie) wiec kase trzeba co do złotówy wyliczać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz fajną macie akcję z ASO w Katowicach (skorzystałbym jednakże jestem z Mazur wiec daleko i jest to nie opłacalne dla mnie :kwasny: pozostaje mi albo serwis ASO Skody albo jakis dobry warsztat.

Andrzej cyzli jak mi wyskoczy warsztat z kwotą za robociznę 500zł to mam targować się conajmniej o 100zł tak? robocizne cenic ok 350zł max 400zł? :naughty: dzidzia w sierpniu bedzie rozgladac sie za chatą(w kredycie) wiec kase trzeba co do złotówy wyliczać :decayed:

a juz wiesz co tam ci sie urodzi chlopie??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Tomaszu żonka w poniedziałek 10 marca idzie na badanie i już powinno się wszystko wyjaśnić hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem córe bydziesz mial hyhy, mi na poczatku bylo wszystko wsio egal, ale po rozmowie z kumplem z pracy ze on majac syna ma drugie dziecinstwo klocki lego, samochody sterowane, gry na kosnoli, to tak pomyslalem sobie ze hm nie glupie nie glupie i do fascynacji do Audi latwiej byloby zaszczepic boya anizeli dziewczynke, a potem zrobic z niego najlepszego mechaniora haha co by mi kolejne audice robil w przyszlosci haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez tak stawialem na poczatku ale powiem ci tyle ze najwazniejsze aby zdrowe bylo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...