Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam kogos kto z checia przytuli punkty ale niestety chce kase za to ;(

kiedys za to ryczeli po 100/pkt co jest bzdurą... ja chce tylko jakieś drobne dla dzieciaków na jajko niespodzianke no i wartosc mandatu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam kogos kto z checia przytuli punkty ale niestety chce kase za to ;(

kiedys za to ryczeli po 100/pkt co jest bzdurą... ja chce tylko jakieś drobne dla dzieciaków na jajko niespodzianke no i wartosc mandatu :wink:

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pany czy uszkodzony czujnik cieczy chlodzcej w AWX-ie moze powodowac to , ze nie mozna uruchomic auta a raczej uruchomic tylko na 3 - 4 sekuny po czym gasnie ?

Kur.... juz mam dosc :facepalm: auto dalej nie odpala po awarii dzwigni popychajacej pomopwtrysk. Wsio wymienione , rozrzad na nowo ustawiony , pompki rownierz a silnika dalej nie mozna uruchomic na stale. Zadnych bledow w sterownikach nie ma.

Pytam o czujnik gdyz wiem , ze byl uszkodzony bo mimo nowego termostatu z ASO po jakims czasie od wymiany termostatu wskazowka od temp. cieczy zaczela opadac dlatego obstawiam , ze to czujnik padl ale jeszcze dzisiaj probowalem odpalic auto i przed proba odpalenia podlaczylem inny nowy czujnik ale jakas podrobke z Ebaya i odziwo auto odpalilo od pierwszego strzala ale mimo iz silnik pracowal to nie bylo zadnej reakcji na wciskanie pedalu gazu. Po zgaszeniu juz mi sie nie udalo ponownie uruchomic silnika.

Koledzy szanowni , ktorys z Was wie moze co to mzoe byc za dranstwo , ze silnik nie chce pracowac dluzej jak kilka sekund ????

nie ma jakiś błędów na silniku oprócz czujnika? Czujnik może powodować nie równą prace, ale raczej nie gaśnięcie auta. Może IMMO?

Witam.

No wlasnie jest ten problem ze nie ma zadnego bledu w jakim kolwiek sterowniku po podlaczeniu Vaga. Tylko raz byl blad od czujnika temperatury cieczy chlodzacej cos jak "... short + to - ..." i to wszystko co bylo a teraz nawet nie ma tego bledu po podlaczeniu wtyvzki do teko uszkodzonego czujnika.

Wczoraj auto odpalilo za pierwszym razem ale mimo wciskania pedalu gazu nie bylo zadnej reakcji a po zgaszeniu silnika juz nie startuje , ponownie to samo czyli odpala na 4-5 sekund i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro i tak masz uszkodzony ten czujnik to pędź do ASO i kup nowy. Nie kupuj czasem nie oryginalnych czy tam "oryginalnych" z allegro itd bo tylko stracisz kasę na dziadostwo :whistling:

wymień go i zobaczysz co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj,ceną,na,pw :decayed:

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

Dobra światło ogarniete budżetowo.

Teraz 2 gi temat-ma,ktoś klimat na.części(o plusy i minusy mi,chodzi) głównie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany

orientujecie się może czy wiązka od air bag off jest podciągnieta do podsufitki a4 b6 z maja 2002r ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze kolbe oyebać

ostro grasz :lol1:

Żebyś Ty zaraz nie zagrał w moje kule mocy:thumbup::thumbup::thumbup:

Kulki chyba:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze kolbe oyebać

ostro grasz :lol1:

Żebyś Ty zaraz nie zagrał w moje kule mocy:thumbup::thumbup::thumbup:

Kulki chyba:bag:

Chyba dropsy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze kolbe oyebać

ostro grasz :lol1:

Żebyś Ty zaraz nie zagrał w moje kule mocy:thumbup::thumbup::thumbup:

Kulki chyba:bag:

Chyba dropsy :grin:

Znalazł coś w spodniach po 30latach życia i się cieszy nawet z tego:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z kolbą :facepalm:

No to chyba postanowiłem - wstrzymuje się z zakupem amorków i zbieram na gwint, jakiś Weitec/KW/Vogtland

Chyba, że jest coś innego sensownego do 2.5k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęc codziennie 30minut na allegro i moment znajdziesz:wink: Był pod koniec roku H&R jak nowy za 8stów chyba. I wcale jakoś wybitnie szybko nie poszedł:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...