Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

no i end of match f*ck kto by tak obstawial wynik to BÓG jest dla mnie :grin:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

no i ok mozna wracac do tematu naszych kochanych audiczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany dzisiaj spotkałem klona:kox: LZ5L + rotory i ALT:decayed: Pozdro dla kolegi Darka z klubu:hi:

Pozdrawiam Andrzejku i dzięki za graty:wink: ach ten gwint!:kox: ja też chce:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko moja sprawiedliwa reka by cie znalazla:grin:

Tylko flaszkę weź i kierowce:decayed:

w tym roku na wakacje sie nie wybieram ale na nastepnej bukowinie bede napewno:wink:

o qr** to ja juz wiem e tez jade :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko moja sprawiedliwa reka by cie znalazla:grin:

Tylko flaszkę weź i kierowce:decayed:

w tym roku na wakacje sie nie wybieram ale na nastepnej bukowinie bede napewno:wink:

o qr** to ja juz wiem e tez jade :banan:

to juz wiesz Artur co bedziemy opijac:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko moja sprawiedliwa reka by cie znalazla:grin:

Tylko flaszkę weź i kierowce:decayed:

w tym roku na wakacje sie nie wybieram ale na nastepnej bukowinie bede napewno:wink:

o qr** to ja juz wiem e tez jade :banan:

to juz wiesz Artur co bedziemy opijac:naughty:

mi dwa razy nie mów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z tą chłodnicą klimy??? taka sama w b6 i w b7?? bo jak robić generalkę to to też wymienić chcę, bo jakieś plamki są, że niby cieknie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wtedy i moje bobito bedziemy opijać Tomku , chyba że wcześniej MY Mazury wczesniej opijemy nasze potomstwo na Własnych Włościach :decayed:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

ogladam powtory na dwójce czekając na kolejny mecz i popijając napój bogów słucham najnowszego albumu TIESTO, a tak zastanawialem sie co dzieje się z tym DJ bo ucichł i holender Armin go zaczął przebijać :banan:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

kierwa dalej mi cieżko uwierzyć taki mały kraj jak NL a takich mają piłkarzy a My? taki duży kraj a mamy zawodników kiczowatych żeeenuuuu aaaaa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz ile boisk jest w NL ile szkółek piłkarskich. W każdej wieścinie czasem po kilka a boisk to w piz*ziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeździłem po kilku małych mieścinach rowerem tj Katwijk , Noordwijk, Noordwijkerhout i bylem w szooku maja swietna organizacje i fajne boiska w soboty zapelnione przez dzieci / mlodziez i graja w piłę...WOGOLE zycie tam i organizacja jest inna, zyje sie spokojniej bezstresowo nikt nigdzie nie goooni to my im dalej na wschod zapierd.... i wypalamy sie szybciej... w imie czego? qurwejszon mać ehhh..pssssst kolejny brooo i kolejny mecz startejszon:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jutro / zaraz dziś idę na weselo jakieś pipy i się najebię w sztos, a że nikogo prawie nie znam to lepiej by mnie nikt nie wkurw... bo mogę być nieobliczalny :grin: zwłaszcza, że panny młodej nienawidzę (kuzynka żony) :facepalm::blowup:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

no w kurwejszon broo skończył się uj trzeba kupic całą skrzynkę next time :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja się w NL nauczyłem brać kratami bo zawsze brakuje przez te ich małe butelki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oni to jakieś dziwaki jezeli chodzi o brooo 25 lub 33ml hehe to dla nas drobinki haha :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez browary kupuje katonami tutaj w uk bo 330 ml to polowa browara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 0,25 to dwa lyki i nie ma a jeszcze jak chce sie pic to juz calkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...