Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomalowałeś zdeś?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pomalowałeś zdeś?

Nie bo lakierniki robota za***ani:facepalm: Może za tydzień zaprowadzę truchło:whistling:

Opublikowano
:doh:
Opublikowano
a powie mi ktoś jakie są numerki wieszaków na siatki w sedanie ?

8E0/8J0 864 203

http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg

Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/uchwyt-zakupy-bagaznika-267015/

o to to :decayed: dzięki :wink: a da radę to gdzieś w avancie zamocować ?

image.jpg

Opublikowano
:doh:

I kto to mówi?:polew:

Fure sprzedał a garaż pełen gratów został do założenia:polew:

Opublikowano

Mysle co by tu jeszcze wyrezac ciekawego i uzytecznego.

Jakies pomysly??

Rzeczy ktorych sie nie uzywa nie potrzebuje:naughty:

Opublikowano
:doh:

I kto to mówi?:polew:

Fure sprzedał a garaż pełen gratów został do założenia:polew:

f*ck Ju- ja nie mam skilsów :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

dawaj lepiej do mnie na drinken jakieś a nie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:doh:

I kto to mówi?:polew:

Fure sprzedał a garaż pełen gratów został do założenia:polew:

f*ck Ju- ja nie mam skilsów :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

dawaj lepiej do mnie na drinken jakieś a nie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Toć dawaj na OEM to się mordę umoczy:whistling:

Opublikowano

:bag:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Mysle co by tu jeszcze wyrezac ciekawego i uzytecznego.

Jakies pomysly??

Rzeczy ktorych sie nie uzywa nie potrzebuje:naughty:

1.recaro

2.solar

3.rolety na tył-3 oczywiście-

4. d*pa s4

5. oddaj mi ją w cenie 2.5tdi :banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

1.fajne ale jeszcze nie teraz.

2.nie bede dachu cial.

3.przeraza mnie robota plastikarza-opcja przy recaro i wymianie boczkow

4.kto wie

5.wal sie:decayed:

Opublikowano
:bag:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Mysle co by tu jeszcze wyrezac ciekawego i uzytecznego.

Jakies pomysly??

Rzeczy ktorych sie nie uzywa nie potrzebuje:naughty:

1.recaro

2.solar

3.rolety na tył-3 oczywiście-

4. d*pa s4

5. oddaj mi ją w cenie 2.5tdi :banan::banan::banan::banan:

to mu pocisnąłeś :decayed:

Opublikowano
a powie mi ktoś jakie są numerki wieszaków na siatki w sedanie ?

8E0/8J0 864 203

http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg

Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/uchwyt-zakupy-bagaznika-267015/

o to to :decayed: dzięki :wink: a da radę to gdzieś w avancie zamocować ?

http://s14.postimg.org/gwrfguv9p/image.jpg

ja mam taki numer 1K5867615

czyms sie rozni?

Opublikowano

Kaju a gdzie foto?!:whistling:

Opublikowano
a powie mi ktoś jakie są numerki wieszaków na siatki w sedanie ?

8E0/8J0 864 203

http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg

Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/uchwyt-zakupy-bagaznika-267015/

o to to :decayed: dzięki :wink: a da radę to gdzieś w avancie zamocować ?

http://s14.postimg.org/gwrfguv9p/image.jpg

ja mam taki numer 1K5867615

czyms sie rozni?

chyba niczym :decayed:

Opublikowano

Kaju, wyciągnij telefon z d*py, to może usłyszysz jak do Ciebie piszę :decayed:

Opublikowano
1.fajne ale jeszcze nie teraz.

2.nie bede dachu cial.

3.przeraza mnie robota plastikarza-opcja przy recaro i wymianie boczkow

4.kto wie

5.wal sie:decayed:

1+3+4=mój :decayed::decayed::decayed:

i love You tu.

jak będziesz u Nosba dawaj do mnie na spocinę :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Kaju, wyciągnij telefon z d*py, to może usłyszysz jak do Ciebie piszę :decayed:

za uj nie usłyszy bo ma wyciszony, bo mu bateria od naładowania na ful trzyma 48minut :grin:

Opublikowano

ale piz*owaty ten mecz-3 browary 0 bramek :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
a powie mi ktoś jakie są numerki wieszaków na siatki w sedanie ?

8E0/8J0 864 203

http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg

Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/uchwyt-zakupy-bagaznika-267015/

o to to :decayed: dzięki :wink: a da radę to gdzieś w avancie zamocować ?

http://s14.postimg.org/gwrfguv9p/image.jpg

w avantadorze to chyba jedynie do kanapy :wink:

Opublikowano
Kaju a gdzie foto?!:whistling:

Kat usunięty?:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.