Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a powie mi ktoś jakie są numerki wieszaków na siatki w sedanie ?

8E0/8J0 864 203

http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg

Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/uchwyt-zakupy-bagaznika-267015/

o to to :decayed: dzięki :wink: a da radę to gdzieś w avancie zamocować ?

http://s14.postimg.org/gwrfguv9p/image.jpg

w avantadorze to chyba jedynie do kanapy :wink:

tylko taki pakiet jak ma Bartek-reszta to drut-ale boczki można po 50-75zł wyrwać:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a powie mi ktoś jakie są numerki wieszaków na siatki w sedanie ?

8E0/8J0 864 203

http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg

Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/uchwyt-zakupy-bagaznika-267015/

o to to :decayed: dzięki :wink: a da radę to gdzieś w avancie zamocować ?

http://s14.postimg.org/gwrfguv9p/image.jpg

w avantadorze to chyba jedynie do kanapy :wink:

tylko taki pakiet jak ma Bartek-reszta to drut-ale boczki można po 50-75zł wyrwać:decayed:

Ja mam i w życiu jeszcze tego nie używałem:decayed:Graty to się busem wozi:decayed:

Opublikowano
Kaju a gdzie foto?!:whistling:

Kat usunięty?:whistling:

Wandej jeszcze nie wywaliłem bo mam dwójke w robocie i nie ma kiedy:facepalm: ale myślę, że w sobotę to ogarnę:decayed: porobie jakieś foto i efekt z katem i bez kata:wink:

Opublikowano
Kaju a gdzie foto?!:whistling:

Kat usunięty?:whistling:

Wandej jeszcze nie wywaliłem bo mam dwójke w robocie i nie ma kiedy:facepalm: ale myślę, że w sobotę to ogarnę:decayed: porobie jakieś foto i efekt z katem i bez kata:wink:

Oks czekam:kox: Jadę nie długo na wymianę złącza elastycznego to bym go wypruł od razu:naughty:

Opublikowano
Kaju a gdzie foto?!:whistling:

Kat usunięty?:whistling:

Wandej jeszcze nie wywaliłem bo mam dwójke w robocie i nie ma kiedy:facepalm: ale myślę, że w sobotę to ogarnę:decayed: porobie jakieś foto i efekt z katem i bez kata:wink:

Oks czekam:kox: Jadę nie długo na wymianę złącza elastycznego to bym go wypruł od razu:naughty:

Postaram się to w weekend ogarnąć i Ci powiem jakie efekty:wink: ale jak paczę na podejście żeby go wykręcić to mi ręce opadają:facepalm:

Opublikowano

Oby się śruby nie urwały:wink: Lej ze 2 dni wcześniej je płynem hamulcowym:whistling:

Opublikowano

Oby oby:wink: od wczoraj traktuje je WD jak mi się przypomina to psikam:naughty:

Opublikowano

golllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Opublikowano

hehe no w końcu kurka :decayed:

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

ps. mistrzostwa dogrywek :D

Opublikowano

a ja się pytam gdzie jest logo DIVISIONU ? :decayed: że Artur się opierdala to wiem , a gdzie reszta? :decayed:

Opublikowano
Koledzy pomozcie, gdzie mocuje sie glosniczek pdc tyl w sedanie. Wiem ze gdzies pod polka tylna ale za chiny nie moge zlokalizowac wlasciwego placu :(

W sedanie jest tutaj

http://i1263.photobucket.com/albums/ii626/royclark/ParkingBuzzer.png

http://www.kalmika.hu/audi_buzzer.jpg

Dzieki wielkie. Juz myslalem ze bedzie lezal luzem :wink:

Opublikowano

meczyk był w PYTĘ, tyle strzałów bramke dali Belgowie, że ho ho, mogą zamieszać jeszcze zdrowo. jutro ide dalej grzebać sie przy swojej Adi w garażu :decayed: a tymczasem goodnight folks :evil2:

Opublikowano
1.fajne ale jeszcze nie teraz.

2.nie bede dachu cial.

3.przeraza mnie robota plastikarza-opcja przy recaro i wymianie boczkow

4.kto wie

5.wal sie:decayed:

Kup boczki z roletkami :whistling:

Webasto

przednia grzana

pamiec foteli....

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:siema:

ma ktos rozpiske pinow podlaczenia uchwytu telefonu ?

chodzi mi o samo zasilanie zeby tylko ladowalo telefon

Opublikowano
1.fajne ale jeszcze nie teraz.

2.nie bede dachu cial.

3.przeraza mnie robota plastikarza-opcja przy recaro i wymianie boczkow

4.kto wie

5.wal sie:decayed:

Kup boczki z roletkami :whistling:

Webasto

przednia grzana

pamiec foteli....

Dorwać roletki z boczkami z alkantara swing to jak wygrac w totka.

Pewnie poczekaja kiedyś na recaro.

Webasto i grzana szyba mi sie nei przyda.

Auto garazowane,a poza tym po 3 min mam 90stopni.

Pamieć tez w sumie sie nie przyda.

nikt inny nie jezdzi tym autem.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::wink:
Opublikowano
:siema:

ma ktos rozpiske pinow podlaczenia uchwytu telefonu ?

chodzi mi o samo zasilanie zeby tylko ladowalo telefon

Uuuuu no gdzieś na forum napewno widzialem ale teraaa gdzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.