Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Koledzy pomozcie, gdzie mocuje sie glosniczek pdc tyl w sedanie. Wiem ze gdzies pod polka tylna ale za chiny nie moge zlokalizowac wlasciwego placu :(

W sedanie jest tutaj

ParkingBuzzer.png

audi_buzzer.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a powie mi ktoś jakie są numerki wieszaków na siatki w sedanie ?

Opublikowano
a powie mi ktoś jakie są numerki wieszaków na siatki w sedanie ?

jozek napisale mci na fb

dopiero wstalem z lozka i nie dotarlem do garazu przed rpaca jade po klamoty

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

Koledzy pomozcie, gdzie mocuje sie glosniczek pdc tyl w sedanie. Wiem ze gdzies pod polka tylna ale za chiny nie moge zlokalizowac wlasciwego placu :(

W sedanie jest tutaj

http://i1263.photobucket.com/albums/ii626/royclark/ParkingBuzzer.png

http://www.kalmika.hu/audi_buzzer.jpg

:hi::hi: dziekuje :drunk:

Opublikowano
Witam

poanowie wczoraj leciałem w trasie i na ostrym zakęcie z przesadzona predkością zaplił i sie niski stan oleju.

Zatrymałem sie na nastepnej stacji kupiłem olej i dolałem.

Stan na bagnecie ok a na liczniku nada; misi poziom pokazuje.

Po rozmowie z Dominem wyjąłem bezpiecnzik i błąd znikł...czy to jest normalne?

a może czas, aby smok w misce olejowej sprawdzić??? przy większych prędkościach pompa nie daje rady, bo ciężko przez smok przechodzi... (tak u mnie było)

Opublikowano
a powie mi ktoś jakie są numerki wieszaków na siatki w sedanie ?

8E0/8J0 864 203

image.jpg

Opublikowano

Ostatnio widzialem takie na allegro po 5zl sztuka czarne idealne a w chromie po 10zl ;)

Opublikowano
A powitać :hi: Zapierniczam do roboty by mieć kase na głupoty:decayed:

lubie to

grunt to później do portfela nie patrzeć:wink:

i tak Ci zazdroszczę stary. ja każdego dnia przeżywam kryzys ekonomiczno-seksualny. zaglądam do portfela a tam c**j :facepalm:

Opublikowano

Pany mam problem ze swoim avf. Na wolnych obrotach drga Pompki i cały układ zasilania paliwem ok. Rozrząd zmieniany tys km temu. Po włączeniu klimy drgania ustają ale nadal są może nie tak wyczuwalne. Jest może ktoś ogarnięty z łódzkiego żeby mi pomóc?

Opublikowano

Jarek skontaktuj się z Tomkiem z ACSu:) Naprawia mi wszystkie auta i nie zawiedziesz się!

Opublikowano
Ej Pany jak do jasnej anielski ustawic w navi głośność muzyki startową i przeklętą głasnośc połączenia telefonu z BT.. ba za kazdym razej jak mi jebsnie po uszach...

no da się czy się nie da ???? :grin:

Opublikowano

nikt nie chce siatki do bagaja? :whistling:

Opublikowano
nikt nie chce siatki do bagaja? :whistling:
jak chciałem to nikt nie miał a teraz to wszyscy monopol na siatki mają:jerk:... udało mi się wyrwać 4 uchwyty+śrubki + siatke z kielnią jak nówke za 120 pln :banan:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Kto ma do opchniecia MK z końcówką AG lub AJ za mniej niż 200pln ?

Opublikowano
a powie mi ktoś jakie są numerki wieszaków na siatki w sedanie ?

8E0/8J0 864 203

http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg

Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie :wink:

Opublikowano

pany potrzeba mi silnika 2,5 V6 z grand vitary lata 98-05 cały kompletny, jeśli ktoś coś proszę o namiary.

Opublikowano
pany potrzeba mi silnika 2,5 V6 z grand vitary lata 98-05 cały kompletny, jeśli ktoś coś proszę o namiary.

:heat: dobrze że nie ATL :zemdlal:

Opublikowano

spoko. z c**ja nie spadłem :grin:

Opublikowano
a powie mi ktoś jakie są numerki wieszaków na siatki w sedanie ?

8E0/8J0 864 203

http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg

Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/uchwyt-zakupy-bagaznika-267015/

Opublikowano
pany potrzeba mi silnika 2,5 V6 z grand vitary lata 98-05 cały kompletny, jeśli ktoś coś proszę o namiary.

:heat: dobrze że nie ATL :zemdlal:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:+1

Opublikowano
pany potrzeba mi silnika 2,5 V6 z grand vitary lata 98-05 cały kompletny, jeśli ktoś coś proszę o namiary.

:heat: dobrze że nie ATL :zemdlal:

ALT jak już:przebiegly:

Ty lepiej chłopu te 40zł oddaj:bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.