Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, gdzie mogę kupić dekiel na gałkę zmiany biegów s-line do A4 b6 - 6-biegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

8e0 941 531a

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustereczka full fotochromy z pamiecia, skladane i panel memo wyrezane :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć i zapomniałem ale przepinalem stary A b6 na nowy C b7 oba bez auto, piny chyba 4, 7 i 11 na kostce włącznika .

Wszystko działa ale zgłasza błąd 2 lata.

Jak domin czegoś nie wymyśli to jutro wyjme i podam jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Pany jak do jasnej anielski ustawic w navi głośność muzyki startową i przeklętą głasnośc połączenia telefonu z BT.. ba za kazdym razej jak mi jebsnie po uszach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8e0 941 531a

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

jak masz teraz taki dla wersji low to uj z tego bedzie :facepalm: masz tam jakies oznaczenia na nim ?? ewentualnie na szybko przepnij pina z 11 na 13 i zobacz czy zabangla :wink:

ten manewr jest na halogjeny wujek. tutaj to rejczel nie ruszy jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale basem to pozniej a nie jak rano zaspany wsiadam a tu tiiii duuuum i muza na pol full.. kużwa no nie mówcie ze sie nie da tego ustawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi się 19'nastek :polew:

http://oi59.tinypic.com/vpg8zo.jpg

a jak tam moja nowa 16tka? :naughty: pozdrów ją ode mnie :polew: swoją drogą to masz Ty chłopie szczęście :facepalm: dwie felgi rozkurwione, auto na lewych blachach, z trupem w aucie i jeszcze psiarnia szukająca kumpli w środku nocy :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi się 19'nastek :polew:

http://oi59.tinypic.com/vpg8zo.jpg

a jak tam moja nowa 16tka? :naughty: pozdrów ją ode mnie :polew: swoją drogą to masz Ty chłopie szczęście :facepalm: dwie felgi rozkurwione, auto na lewych blachach, z trupem w aucie i jeszcze psiarnia szukająca kumpli w środku nocy :doh:

A trzeba było się nawalić i spać w aucie, a nie, wracania do domu się zachciało :grin:

A policjant popatrzył na dokumenty, na koła .. i coś w stylu "Życzę więcej szczęścia w podróży" i oddał dokumenty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem że komnaty wszystkie pozajmowane ale na podwórku giełda konkret i jest gdzie spać... szkoda mi tylko tej Twojej młodej było jak Ty kręciłeś lewarem, ona jak trup spała rozjebana na fotelu a ja jej halogjenem po oczach zajebałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem że komnaty wszystkie pozajmowane ale na podwórku giełda konkret i jest gdzie spać... szkoda mi tylko tej Twojej młodej było jak Ty kręciłeś lewarem, ona jak trup spała rozjebana na fotelu a ja jej halogjenem po oczach zajebałem :polew:

Młodej? A ja? :shock3:

W środku nocy, w środku lasu, z lewarkiem w ręku, z telefonem w zębach i walka z wyrobioną śrubą od koła, które przed chwilą się rozchlastało :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toć w lesie też sie fajnie śpi :polew:

Ta i nie było by problemu z odkręcaniem, sami by odkręcili i na cegłach zostawili :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...