Jump to content
87 87
Nosb

B6 DIVISION

Recommended Posts

W dniu 20.09.2018 o 14:06, HOLMATRO napisał:

DZIEKi ! Ktos jeszcze, bliżej ? Do kaja mam 200 km 

Holmatro niektórzy mają po 500 i jeżdżą... 😂 jedz na wycieczkę do Karola i będziesz zadowolony :hi:

Było: B7 3.0TDI ASB 306ps/622nm
Jest: B6 1.9TDI AWX

Witajcie, szukam kogoś, kto ogarnia Bixenony z B6.. Lampy słabo świecą i parują jednocześnie.. Pomoże ktoś ? Co najrozsądniej zrobić ? Odbłyśniki były już kiedyś regenerowane..

54 minuty temu, dex1991 napisał:

Witajcie, szukam kogoś, kto ogarnia Bixenony z B6.. Lampy słabo świecą i parują jednocześnie.. Pomoże ktoś ? Co najrozsądniej zrobić ? Odbłyśniki były już kiedyś regenerowane..

Najróżniejsze będzie włożenie soczewek B8 i uszczelnienie regulacji. Na forum @Gwertyzajmuje się reflektorami. 

Witam mam pytanko bo kompletnie sie nie znam i nie rozróżniam. Tak wygląda grill z s4 b6? 

Pozdrawiam 

Screenshot_20180926-144335.jpg

Tak.Była też wersja z ramką chrom

Panowie pomoże ktoś dzisiaj odłączyło mi turbo 2 krotnie i wywaliło błąd 17965 Regulacja ciśnienia doładowania P1557-35-10  przekroczona granica regulacji - sporadyczny 

ktos ma jakiś pomysl czego to może być powód ? 

12 minut temu, Karol89 napisał:

Panowie pomoże ktoś dzisiaj odłączyło mi turbo 2 krotnie i wywaliło błąd 17965 Regulacja ciśnienia doładowania P1557-35-10  przekroczona granica regulacji - sporadyczny 

ktos ma jakiś pomysl czego to może być powód ? 

Pewnie zapieczone kierownice turbo 

37 minut temu, greg2505 napisał:

Pewnie zapieczone kierownice turbo 

Da się to jakoś naprawić czy regeneracja turbiny ? 

Tak da się, trzeba wyjąć turbo, rozpołowić i wyczyścić stronę gorącą z syfu.

-----  >>> hq1j3ty.jpg     <<<  -----

19'  Styling  132 - Pompei S5 9J et 33  / Gwint /  Bi-Xenon Koito Q5 - Intemo / GTB 2260VZK / S4-Line pack ...

https://a4-klub.pl/topic/361973-a4-b6-avantador-s4line-gtb-2260vzk-styling-132-1939-bix-intemo-continue-by-kojk/

Dokładnie jak kolega wyżej napisał, też mam ten problem, doraźnie pomachałem trochę sztangą turbiny i się ni zawiesza , ale i tak muszę ją wytargać i wyczyścić 

:hi:

Panowie przerabiał ktoś z was problem z wyświetlaczem w rns-e? Dzisiaj rano wsiadam do auta rns-e normalnie działało, po jakiś 5 minutach ekran zgasł, radio dalej działało i wszystkie guziki normalnie reagują  potem sporadycznie ekran załapał po czym po kilku min znowu gasł. Teraz dopiero co wróciłem i ekran zdechł całkowicie jedynie przy włączaniu radia na pół sekundy ledwo zatrybi na dosłownie pół sekundy w związku z czym podejrzewam, że sam ekran jest ok a winna może być taśma od ekranu. Jakieś pomysły gdzie szukać rozwiązania? Są gdzieś dostępne taśmy ekranu do rns-e?

A4 B5 1.8T AJL & A4 B6 1.9Tdi Quattro

12 godzin temu, greg2505 napisał:

Dokładnie jak kolega wyżej napisał, też mam ten problem, doraźnie pomachałem trochę sztangą turbiny i się ni zawiesza , ale i tak muszę ją wytargać i wyczyścić 

ja kiedyś w pasku 1.9 napsikałem przez otwór EGR pianki do czyszczenia piekarników, kominków , rozruszałem potem sztangę i nawet na pół roku dało rade :D

Edited by soul87

Profesjonalny montaż instalacji LPG Lublin, PW. Galeria montaży goo.gl/hCW2af
Silniki benzynowe - Strojenie, chip tuning, poprawki po tunerach :) o2-sai-kat off 

Przede wszystkim to nie oszczędzać i nie dziadkować podczas jazdy, dawać w piz*eczke pod czerwone pole jeżeli to tylko możliwe :hi:

-----  >>> hq1j3ty.jpg     <<<  -----

19'  Styling  132 - Pompei S5 9J et 33  / Gwint /  Bi-Xenon Koito Q5 - Intemo / GTB 2260VZK / S4-Line pack ...

https://a4-klub.pl/topic/361973-a4-b6-avantador-s4line-gtb-2260vzk-styling-132-1939-bix-intemo-continue-by-kojk/

Godzinę temu, [email protected] napisał:

dawać w piz*eczke pod czerwone pole jeżeli to tylko możliwe :hi:

Dodaj, że po rozgrzaniu motoru :P:P:P Żadne specyfiki nie pomogą, kto raz rozebrał turbo, wie ile tam jest syfu, który ciężko mechanicznie ruszyć a co dopiero chemia... A najlepiej jeszcze to wszystko wypiaskować/wyszkiełkować i po tym zabiegu jak Mati napisał - dawać w piz*eczkę hehe

A4 B6 Mingblau AVFant by kamil-vag

Audi A6 C5 2.4 ALF > Audi A4 B5 1.9 TDI AFN > Audi A3 8L 1.9 TDI ALH > VW Passat B5 FL 2.0 ALT > Audi A4 B6 1.9TDI AVF

Dzięki Paniwie za radę trzeba będzie się do tego wszystkiego jakoś zabrać a jak na złość czasu mało😡😡 dzisiaj jeszcze dla pewności zrobiłbym logi przepływki i turbo tylko podpowiedzcie jakie bloki najlepiej zmierzyć ? 

003+008+011

003+011

A4 B6 Mingblau AVFant by kamil-vag

Audi A6 C5 2.4 ALF > Audi A4 B5 1.9 TDI AFN > Audi A3 8L 1.9 TDI ALH > VW Passat B5 FL 2.0 ALT > Audi A4 B6 1.9TDI AVF

30 minut temu, kamil-vag napisał:

003+008+011

003+011

Dziekuje pozdrawiam ☺️

Witajcie, podesłałby ktoś jakieś fotki jak siedzi tył w avancie na ori zawieszeniu 1BE/1BV z 17 calowymi felgami?

W dniu 2.10.2018 o 09:28, Patryks25 napisał:

Witajcie, podesłałby ktoś jakieś fotki jak siedzi tył w avancie na ori zawieszeniu 1BE/1BV z 17 calowymi felgami?

Zerknij u mnie w pierwszym poście kilka zdjęć powinno być 1BE

Edited by Toskańczyk

Dzięki, ładnie to wygląda i będę miał takie same felgi... Piękna sztuka :)

Siema mordeczki, 

Nieskromnie się pochwale moim zakupem. W prawdzie miało być coś zuuupełnie innego, ale nic tak  nie weryfikuje planów, jak życie.......jednakże tym razem weryfikacja okazała się na ogromny plus😜😜

Niby miałe już od dwóch lat A6C6 poliftowe, ale uwierzcie mi.....to są dwa różne auta. 

2.0 vs 3.0

FWD vs Quattro

Avant vs Sedan

170KM vs 280KM

Dodatkowo  kilka smaczków.....webasto, grzana kiera, pamięć kierowcy i zawieszenie pneumatyczne - to z takich istotniejszych różnic.....

20180926_172754.jpg

20181001_143517.jpg

20181002_111953.jpg

8 godzin temu, grzes283 napisał:

Siema mordeczki, 

Nieskromnie się pochwale moim zakupem. W prawdzie miało być coś zuuupełnie innego, ale nic tak  nie weryfikuje planów, jak życie.......jednakże tym razem weryfikacja okazała się na ogromny plus😜😜

Niby miałe już od dwóch lat A6C6 poliftowe, ale uwierzcie mi.....to są dwa różne auta. 

2.0 vs 3.0

FWD vs Quattro

Avant vs Sedan

170KM vs 280KM

Dodatkowo  kilka smaczków.....webasto, grzana kiera, pamięć kierowcy i zawieszenie pneumatyczne - to z takich istotniejszych różnic.....

20180926_172754.jpg

20181001_143517.jpg

20181002_111953.jpg

Grześ gratulacje:hi:Napisz co to za kolor?

CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW OLEJE,CHEMIAlogo_Auto-Unia_CMYK_300dpi_zpsc92292dd.jpgTel:506-202-557

W dniu 1.10.2018 o 16:04, bartekzks napisał:

Bartek daj Vin to Ci to ogarnę tak jak było w oryginale

CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW OLEJE,CHEMIAlogo_Auto-Unia_CMYK_300dpi_zpsc92292dd.jpgTel:506-202-557

3 godziny temu, Wandej napisał:

Grześ gratulacje:hi:Napisz co to za kolor?

Podziękował 🙂

Kolor lz9y, dokładnie taki sam jak miałem w poprzedniej A6, jedyne czego nie chciałem już, to trzeciego czarnego auta.....no i masz babo placek.

Jest w zadowalającym stanie, także można przymknąć oko 🙂

3.0 tfsi ?

jest B6 AVF quattro pierwszy diesel, i chyba jednak ostatni ;)

było B5 AAH quattro | krótko był Ford Thunderbird Lx 4.6 v8 | było B4 AAH quattro