Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś wykonuje jeszcze usługę malowania wnętrz lamp do b6? Gwerty?

Edytowane przez Kshyhu87

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak

OGarnia tu ktoś klimatronika? Ja nie wiem, czy tak ma być, czy nie, ale imo to jest popieprzone.

Jadąc np. w mieście 50km/h i mając nawiew na przednią szybę dmucha normalnie, ale np. wyjeżdżam za miasto i jadę ok 90-100km/h to nawiew na szybę się zamyka i nawet jak ustawię dmuchanie ma maksa to i tak dmucha z tych kratek jakbym uustawił na jedną bądź dwie kreski.. To samo jest jadąc w lato z klimą, jak jadę 140 to zamyka mi po prostu klapy w klimatorniku i przestaje dmuchać powietrze, ale jak kliknę obieg zamknięty to od razu wszystkie się otwierają i leci powietrze. Co to może być? To jest normalne zachowanie? Już nie raz jadać rano do roboty po 5 rano musiałem dać albo na maksa gorące powietrze albo na maksa zimne, albo na maksa gorąca + otworzyć szyby bo jechać się nie da tak parują przez to, że nie leci powietrze.

Edytowane przez Fr0styyy.

Opublikowano

T jechać się nie da tak parują.

a kabinówke Ty zmieniał?
Opublikowano

Hej

Jest jakis DIY jak wymienić przycisk ESP bez rozbierania połowy konsoli ??

Opublikowano

Hej

Jest jakis DIY jak wymienić przycisk ESP bez rozbierania połowy konsoli ??

A co Ci się z nim dzieje? Z tego, co pamiętam, to front zmienisz bez wyciągania radia.

Opublikowano

Hej

Jest jakis DIY jak wymienić przycisk ESP bez rozbierania połowy konsoli ??

no

fa1e56bf78ff07bd1b33722b339ca985.jpg

btw pany, zima idzie, niektórzy zbroją się w webasta, a ja zrobiłem przymiarkę... :decayed:

0f855be884046732141271d306546fe5.jpg

Opublikowano

:hi:

Dokladnie 312mm byly z 255mm montowane

Nie wiem jak to daje rade przy 190KM :facepalm:

Opublikowano

Kaju zderzak na spryski zmień :naughty: chamieee

Opublikowano

Hej

Jest jakis DIY jak wymienić przycisk ESP bez rozbierania połowy konsoli ??

no

fa1e56bf78ff07bd1b33722b339ca985.jpg

btw pany, zima idzie, niektórzy zbroją się w webasta, a ja zrobiłem przymiarkę... :decayed:

0f855be884046732141271d306546fe5.jpg

Lej tą siekierą w ten silnik :kox:

Opublikowano

T jechać się nie da tak parują.

a kabinówke Ty zmieniał?

A kabinówka co ma do tego, że na maksymalnym nawiewie nie leci w ogóle powietrze?

Tak

OGarnia tu ktoś klimatronika? Ja nie wiem, czy tak ma być, czy nie, ale imo to jest popieprzone.

Jadąc np. w mieście 50km/h i mając nawiew na przednią szybę dmucha normalnie, ale np. wyjeżdżam za miasto i jadę ok 90-100km/h to nawiew na szybę się zamyka i nawet jak ustawię dmuchanie ma maksa to i tak dmucha z tych kratek jakbym uustawił na jedną bądź dwie kreski.. To samo jest jadąc w lato z klimą, jak jadę 140 to zamyka mi po prostu klapy w klimatorniku i przestaje dmuchać powietrze, ale jak kliknę obieg zamknięty to od razu wszystkie się otwierają i leci powietrze. Co to może być? To jest normalne zachowanie? Już nie raz jadać rano do roboty po 5 rano musiałem dać albo na maksa gorące powietrze albo na maksa zimne, albo na maksa gorąca + otworzyć szyby bo jechać się nie da tak parują przez to, że nie leci powietrze.

błedy w klimatroniku sa ?

Jakiś jest od którejś klapy.. Po robieniu nastaw podstawowych problem na jakiś czas ustępuje.

Edytowane przez Fr0styyy.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

szydera j**ana :decayed:

Opublikowano

Sie przyjeb...do tych 2.5 :decayed:

Kaju siekierke i gumówke zostawiam na koniec jak mi nerwy puszcza - teraz chce ramke nad przyciskiem/wizytownikiem sciagnąć - how to ??

Opublikowano

Musisz ściągnąć zaślepke tunelu i od góry w dwóch miejscach wcisnąć np wkretakami i jednocześnie ciągnąć do siebie wizytownik

Opublikowano

od góry zacznij i ciągnik lekko do siebie - zejdzie :wink:

Opublikowano

no właśnie z ta zaslepka jest problem - a nie chce nic połamać

Edytowane przez kkrawat

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Ja ją podważyłem od strony schowka pasażera. Otwórz go i zobacz czy dasz radę czymś podważyć :-) nic nie powinieneś polamać

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Najlepiej to RNSa wyjąć i włożyć tam rękę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.