Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mój kolor :kox:

3,2 V6 FSI to dobre silniki ?

Opublikowano

Mój kolor :kox:

3,2 V6 FSI to dobre silniki ?

Wolałbym 2.0T

Opublikowano

Mój kolor :kox:

3,2 V6 FSI to dobre silniki ?

Wolałbym 2.0T

bo ?

Opublikowano

Mój kolor :kox:

3,2 V6 FSI to dobre silniki ?

Wolałbym 2.0T

bo ?

Bo po chipie ma tyle co tamto no i silnika nie trzeba czyścić co jakiś czas :wink: Wiadomo dźwięk jest przechój na pewno :kox:

Opublikowano

Mój kolor :kox:

3,2 V6 FSI to dobre silniki ?

Wolałbym 2.0T

bo ?

bo ma olej tani na dolewke.

Opublikowano

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Mój kolor :kox:

3,2 V6 FSI to dobre silniki ?

Wolałbym 2.0T

bo ?

bo ma olej tani na dolewke.

Fak ju :przebiegly:

Opublikowano

Oj tam oj póki Wandej olej tankuje tak samo często jak paliwo to nie jest źle, nie licząc że 2.0T to hybryda, jedzie na 2 źródłach zasilania jednocześnie :kox: .

Opublikowano

Fak ju :przebiegly:

Fak ju tu i tam.
Opublikowano

Oj tam oj póki Wandej olej tankuje tak samo często jak paliwo to nie jest źle, nie licząc że 2.0T to hybryda, jedzie na 2 źródłach zasilania jednocześnie :kox: .

W b8 a nie w b7. W B7 są to dopracowane konstrukcje i nie pobierają oleju :wink: Chcielibyście mieć tak bezawaryjny silnik ja mój :kox:

Opublikowano

mimo to d*py i tak nie urywaja oszukisto :P

Opublikowano

Panowie, albo Turzol, ile kosztują grzane wkłady fotochrom do B6?

Opublikowano

200zł. Chcesz kontakt do sprzedawcy?

Opublikowano

Sztuka, czy komplet? Ori?

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

Sztuka, czy komplet? Ori?

Komplet. Nie ma nie ori fotochromów :wink:

Opublikowano

Witam!

Koledzy czy mogl bym prosic o jakis namiar na kogos kto ogarnia sprawe adaptracji licznikow w B6-B7 ?

Chodzi mi o kogos z okolic Poznania , Szczecina lub Woj. Lubuskiego kto zakodowal by mi obecny licznik aby po zamianie skrzyni na 6-cio biegowa HCF licznik dzialal poprawnie gdyz jak wiadomo owa skrzynia jest bez tzw. impulsatora.

Z gory serdecznie dziekuje.

jak coś to Mieto w Szczecinie ogarnie bez problemu - telefon 606764911

Panowie jeśli tempomat nie działa, na vagu żadnych błędów od czego zacząć szukanie ?

Opublikowano

Witam!

Koledzy czy mogl bym prosic o jakis namiar na kogos kto ogarnia sprawe adaptracji licznikow w B6-B7 ?

Chodzi mi o kogos z okolic Poznania , Szczecina lub Woj. Lubuskiego kto zakodowal by mi obecny licznik aby po zamianie skrzyni na 6-cio biegowa HCF licznik dzialal poprawnie gdyz jak wiadomo owa skrzynia jest bez tzw. impulsatora.

Z gory serdecznie dziekuje.

jak coś to Mieto w Szczecinie ogarnie bez problemu - telefon 606764911

Panowie jeśli tempomat nie działa, na vagu żadnych błędów od czego zacząć szukanie ?

Czujnik stopu na pedale :decayed:

Opublikowano

Dziękuję Wandej masz piwko! jutro zlookam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.