Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jade ze znajomym jutro po B6 3.0 . Może mi ktoś napisać na co zwrócić uwagę w tym motorze ? ;)

Katalizatory, cewki, blok jest alu, przy złym traktowaniu lubi sobie popękać. Poza tym przeguby, napęd, zobacz czy nie ma bicia od wału (jeśli to quattro, innej opcji nie biorę pod uwagę). No i jeszcze najważniejszy test - czy zamyka budzik :decayed::grin:

Zazdroszczę Ci, swoją sprzedałem i żałuję, ten dźwięk uzależnia :wink:

Najlepiej podłącz pod kompa, sprawdź korekty, czy zapłony nie wypadają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to wpisz w google 3.0 ASN, na forach A6 jest dużo o tym motorze :wink:

Edytowane przez miki

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Panie tydzien urlopu to za mało eby nawet wieczorem spokojnie posiedzieć w domu, co chwile coś. Wracałem z Agnieszka z gór ale już było dość pózno, więc odpuściłem. W drodze powrotnej wbiłem do buły z forum b4193d703fed9683med.jpg a tu głowny cel małej wycieczki . Krok bliżej utraty wolnoscic19a2a9b3e49c16em.jpg

Opublikowano

Uuuuu gratulejszon :wink:

Opublikowano

A Panie tydzien urlopu to za mało eby nawet wieczorem spokojnie posiedzieć w domu, co chwile coś. Wracałem z Agnieszka z gór ale już było dość pózno, więc odpuściłem. W drodze powrotnej wbiłem do buły z forum b4193d703fed9683med.jpg a tu głowny cel małej wycieczki . Krok bliżej utraty wolnoscic19a2a9b3e49c16em.jpg

gratuluje :wink: teraz petelka wokol szyi troszke mocniej sie zacisnie i bedzie mniej kasy na mody i wiecej gegania :grin::grin:

Opublikowano

A ja się hajtam w sierpniu :bag:

Wpada ekipa na ślub? :naughty:

Opublikowano

Jak zaprosisz to się coś pomyśli :P będzie mini zlot :drunk: tylko nie wiem czy to ogarniesz :grin:

Edytowane przez wladi

Opublikowano

A ja się hajtam w sierpniu :bag:

Wpada ekipa na ślub? :naughty:

ja obowiazkowo bede oszukisto :decayed:

Opublikowano

Moja kobietka jest bardzo wyrozumiała i żadko kiedy jest obrynczała że wydaje dużo kasy na mody bardziej chodzi o to ze dużo czasu spędzam w garażu a nie znią :wink::grin::grin:

Opublikowano

A ja się hajtam w sierpniu :bag:

Wpada ekipa na ślub? :naughty:

jaki zlot się odpier... :grin:

czekamy na zapro... :wink:

Opublikowano

No Panowie :hi: GRATULACJE i współczucia dla Waszych przyszłych - ciężki temat z tym Waszym rezaniem :wink:

Opublikowano

Mini zlot hehe jak wiara dowie sie za wódka bedzie za free to bedzie nas wiecej niz na oemie :kox::grin:

Opublikowano

A ja się hajtam w sierpniu :bag:

Wpada ekipa na ślub? :naughty:

Mam podwiesić? :grin:

Opublikowano

A ja się hajtam w sierpniu :bag:

Wpada ekipa na ślub? :naughty:

Mam podwiesić? :grin:

Cwiara robim bramke weselna? łóżko i musti na nim?

Opublikowano

A ja się hajtam w sierpniu :bag:

Wpada ekipa na ślub? :naughty:

Mam podwiesić? :grin:

Cwiara robim bramke weselna? łóżko i musti na nim?

Strech dostarcza Markon :decayed:

Opublikowano

A ja się hajtam w sierpniu :bag:

Wpada ekipa na ślub? :naughty:

Mam podwiesić? :grin:

Cwiara robim bramke weselna? łóżko i musti na nim?

Strech dostarcza Markon :decayed:

jedziem-tam.jpg

btw, gdyby ktoś coś - ceny śmieszne:

Wypsz garażowa u kajowatego part 1

Brać k**wa te klamoty bo mi dupe trują!!!

także tego :hi:

Opublikowano

Ja szukam lampy tylnej lewej do mojej padaczki :whistling:

Opublikowano

Ja szukam lampy tylnej lewej do mojej padaczki :whistling:

to powinieneś wiedzieć do kogo uderzyć z mojego polecenia :whistling:

Opublikowano

Jak ten giej się nie odzywa :grin::facepalm:

Opublikowano

Jak ten giej się nie odzywa :grin::facepalm:

zasadź mu kopa :grin:

Opublikowano

Jak zaprosisz to się coś pomyśli :P będzie mini zlot :drunk: tylko nie wiem czy to ogarniesz :grin:

To jedziemy, zrobimy mu bramę karawanem to mu kopara opadnie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.