Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nabazgrane z Tapatalka

Wstawił bym zdjęcie mojej ale coś nie bangla

nabazgrane z Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nabazgrane z Tapatalka

Wstawił bym zdjęcie mojej ale coś nie bangla

nabazgrane z Tapatalka

20150603_191324_zpsdl7hjajz.jpg

Opublikowano

nabazgrane z Tapatalka

Wstawił bym zdjęcie mojej ale coś nie bangla

nabazgrane z Tapatalka

20150603_191324_zpsdl7hjajz.jpg
No u mnie tylko tak jak na twoim foto między WG a wirnikiem popękało, gniazdo WG u mnie nie ruszone ,napisz do Deva to ci coś złoży może na coś większego się skusisz. :)

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

nabazgrane z Tapatalka

Wstawił bym zdjęcie mojej ale coś nie bangla

nabazgrane z Tapatalka

20150603_191324_zpsdl7hjajz.jpg
No u mnie tylko tak jak na twoim foto między WG a wirnikiem popękało, gniazdo WG u mnie nie ruszone ,napisz do Deva to ci coś złoży może na coś większego się skusisz. :)

nabazgrane z Tapatalka

a juz ogarniete, zamowione, dobry rabat dostalem. DP tez juz leci. mam nadzieje ze krawat odzyje po niedzieli

Opublikowano

nabazgrane z Tapatalka

Wstawił bym zdjęcie mojej ale coś nie bangla

nabazgrane z Tapatalka

20150603_191324_zpsdl7hjajz.jpg
No u mnie tylko tak jak na twoim foto między WG a wirnikiem popękało, gniazdo WG u mnie nie ruszone ,napisz do Deva to ci coś złoży może na coś większego się skusisz. :)

nabazgrane z Tapatalka

a juz ogarniete, zamowione, dobry rabat dostalem. DP tez juz leci. mam nadzieje ze krawat odzyje po niedzieli
U kogo DP zamawiałeś, bo też się za wydech biorę?

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

Panowie czy hak holowniczy z quattro sedana anglika podejdzie mi do ośki avanta?

I co to za model haka?

http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-2-5tdi-manual-6-biegow-quattro-ake-lz5w-skory-hak-na-czesci-CID5-IDa4Qgx.html

Typowy chamski angielski hak... Odpuść i kup sobie ori wypinany...

Opublikowano

nabazgrane z Tapatalka

Wstawił bym zdjęcie mojej ale coś nie bangla

nabazgrane z Tapatalka

20150603_191324_zpsdl7hjajz.jpg
No u mnie tylko tak jak na twoim foto między WG a wirnikiem popękało, gniazdo WG u mnie nie ruszone ,napisz do Deva to ci coś złoży może na coś większego się skusisz. :)

nabazgrane z Tapatalka

a juz ogarniete, zamowione, dobry rabat dostalem. DP tez juz leci. mam nadzieje ze krawat odzyje po niedzieli
U kogo DP zamawiałeś, bo też się za wydech biorę?

nabazgrane z Tapatalka

allegro

Opublikowano

nabazgrane z Tapatalka

Wstawił bym zdjęcie mojej ale coś nie bangla

nabazgrane z Tapatalka

20150603_191324_zpsdl7hjajz.jpg
No u mnie tylko tak jak na twoim foto między WG a wirnikiem popękało, gniazdo WG u mnie nie ruszone ,napisz do Deva to ci coś złoży może na coś większego się skusisz. :)

nabazgrane z Tapatalka

a juz ogarniete, zamowione, dobry rabat dostalem. DP tez juz leci. mam nadzieje ze krawat odzyje po niedzieli
U kogo DP zamawiałeś, bo też się za wydech biorę?

nabazgrane z Tapatalka

Na tej ,,płetwie" wszystkie pękają a jak nie pękły to pekną szybciutko :). Nic to nie przeszkadza gorzej to przy wg :).
Opublikowano

e9ad4485fc538918cb855f33c31b8e6c.jpg

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

Zapytam Was tutaj bo najlepiej się znacie - chodzi mi o modele zderzaków w B6, były 3? W sensie cywilny i jeszcze dwa?

1. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVWkm7k2hRWQA7MkRmepXQRdzw36eiHeFmEhJ1Q19vEkw2wfpYlg

2. http://img20.staticclassifieds.com/images_tablicapl/205233769_1_644x461_zal-sprzedawac-audi-a4-s4-b6-pakiet-s4-s-line-strzegom.jpg

I teraz który jest od jakiej wersji? Bo się niezabardzo ogarniam w temacie B6 a chciałem sobie kupić 3.0 i ta którą się interesuję ma ten zderzak pierwszy patrząc od góry.

Opublikowano

1- s4

2-sline


Tylko w drugim zderzaku środkowa kratka nie jest ori, bo plastra miodu nie było w b6 :wink:

Opublikowano

Dziękuję, myślałem że S4 automatycznie ma zderzak S-line i to wszystko, a tu jeszcze inny.

Opublikowano

Panowie takie pytanie, wie ktoś co to jest? Umiejscowione pod turbiną

ShbjF1z.jpg

Opublikowano

Sai.

Wywal to :).

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Warto? :kox: Z ciekawości pytam, póki co działa OK.

Opublikowano

Tzn jak się zwali to wywal :).

Jak zacznie budzić sąsiadów z rana :) .

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Tzn jak się zwali to wywal :).

Jak zacznie budzić sąsiadów z rana :) .

Tzn?

Opublikowano

Będziesz wiedział o czym mówię jak się zrypie ;)

Opublikowano

Będziesz wiedział o czym mówię jak się zrypie ;)

Dzieki za info, wyczerpujace :thumbup1:

Opublikowano

Będziesz wiedział o czym mówię jak się zrypie ;)

Dzieki za info, wyczerpujace :thumbup1:

Żenada :facepalm:

Jak teraz ma być tu taka pomoc to ZK niech zamknie ten wątek :bag:

Quwa ten wątek był do spamu,śmiechu i żeby uzyskać konkretne odpowiedzi

TERAZ :thumbdown: :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.