Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem co się stało z tą skrzynią bo sam mam na dniach wymienić poduszki i chciałem zrobić to tak samo jak kolega wyżej

to podjedź do serwisu :wink: Ja za wymiene obu poduch dałem zarobić warsztatowi 40zł

Sugerujesz że ja coś spie......

Odkręciłem dwie śrubki , uniosłem lekko silnik, wyciągnąłem poduchę , założyłem nową , opuściłem silnik , dokreciłem poduchę i wsio. Pół godziny roboty.

Samochód do końca zapirtalał jak dzika kuna po lesie bez żadnych zgrzytów czy innych chałasow. A czemu skrzynia walnęła , to nie wiem może zbieg okoliczności i prędzej czy później i tak by sie wysypała. Dobrze że teraz a nie w trasie do PL , która mnie czeka za półtora miesiąca.

Wysłane z Ipka

Po za tym mojego samochódu prócz gości od wymiany opon i ustawienia zbierzności nie dotykał nigdy żaden mechanior. Nie wieże tym naciągaczom , nawet jak by to był nie wiadomo jak renomowany warsztat.

Wysłane z Ipka

Sam potrafię wszystko wymienić i naprawić no może prócz rozbebeszania silnika, ale jak by trzeba było to też napewno bym dał radę :wink:

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

turzol złapałeś moje pw?

mam, ale numerki mi podaj bo bez tego nic nie sprawdze.

miszka - ja nic nie sugeruje, chill man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co się stało z tą skrzynią bo sam mam na dniach wymienić poduszki i chciałem zrobić to tak samo jak kolega wyżej

to podjedź do serwisu :wink: Ja za wymiene obu poduch dałem zarobić warsztatowi 40zł

Możliwe, że tak zrobię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co to znowu zaczynać?

inni piszą +1000, ja napiszę + 1 000 000 :decayed:

jest jak jest.

btw.

kolega szuka zdrowego ASN'a w sedanie.. ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś uchwytów rowerowych Thule? Ktory lepszy? Na dach czy na klape? Jak na klapę to jak to się ma do lotki s-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieluu, dnia 14 Maj 2015 - 10:17, napisał:

Witajcie :hi: Mam szybkie pytanie - zmieniając kierę B6 4ramienną, na B6 3ramienną nie potrzebuje zmieniać taśmy? Sama kiera i poducha? :wink:

tak sama kiera i poducha, plus można zmienić kodowanie modułu pod kierownicą

Zmieniłem z 4 raminnej na 3 ramienną i nie mogę pozbyć się błędu 00588, a na desce AIRBAG dumnie świeci . Kostki przeczyściłem, usunięcie błędu vagem nie pomaga, co mam jeszcze zrobić ? Jak założę starą wszystko ok.

Jak zmienić kod 00xxx na 01xxx , gdzie tego w vagu szukać ?

Zmiana kodowanie nic nie da. Problem jest z okablowaniem poduszki albo w samej poduszce. Sprawdz styki

Karol - biggman miałes rację , podmiana poduszki rozwiązała problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Pany, boczek bagażnika z Audi A4 B7 pasuje do A4 B6? Chodzi mi o ten boczek:

4feec6351aec9c4cmed.jpg

Posiadam taki i chciałbym go założyć, ale ma u góry paski, a mój stary ma taką siateczkę koło szyby - nie chcę, żeby z jednej strony była siatka, a z drugiej te paski.

Mówiąc o siateczce albo paskach, mam na myśli to:

a93d1dbb53fd4eb0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środkowe zatrzaski są w innym miejscu, oprócz tego zaślepka do odkrecenia lampy jest w innym miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy Wy tez u siebie nie macie czujnika poziomu plynu chlodniczego, czy moze to tez bylo "za doplata" montowane? Mam u siebie nie szczelny krociec z ktorego kapie plyn, dzisiaj rano pod autem patrze plama, otwieram maske (udalo mi sie bez kanalu i bez wyjmowania grila) a tam g12 ponizej min, za to na desce ani kontrolki ani zadnego sygnalu ?! :I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy Wy tez u siebie nie macie czujnika poziomu plynu chlodniczego, czy moze to tez bylo "za doplata" montowane? Mam u siebie nie szczelny krociec z ktorego kapie plyn, dzisiaj rano pod autem patrze plama, otwieram maske (udalo mi sie bez kanalu i bez wyjmowania grila) a tam g12 ponizej min, za to na desce ani kontrolki ani zadnego sygnalu ?! :I

Ja mam czujnik. Nie wiem czy auta z fisem nie miały po prostu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lipa?

Czy ja wiem... U siebie tak mam i jest ok. Jak żarówka pójdzie, to sprawne rączki odkręcą z lekkim odgięciem boczka.

Panowie czy Wy tez u siebie nie macie czujnika poziomu plynu chlodniczego, czy moze to tez bylo "za doplata" montowane? Mam u siebie nie szczelny krociec z ktorego kapie plyn, dzisiaj rano pod autem patrze plama, otwieram maske (udalo mi sie bez kanalu i bez wyjmowania grila) a tam g12 ponizej min, za to na desce ani kontrolki ani zadnego sygnalu ?! :I

A masz pełny fis? Jak tak, to może ktoś wcześniej zakodował i nie założył czujnika...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lipa?

Czy ja wiem... U siebie tak mam i jest ok. Jak żarówka pójdzie, to sprawne rączki odkręcą z lekkim odgięciem boczka.

Panowie czy Wy tez u siebie nie macie czujnika poziomu plynu chlodniczego, czy moze to tez bylo "za doplata" montowane? Mam u siebie nie szczelny krociec z ktorego kapie plyn, dzisiaj rano pod autem patrze plama, otwieram maske (udalo mi sie bez kanalu i bez wyjmowania grila) a tam g12 ponizej min, za to na desce ani kontrolki ani zadnego sygnalu ?! :I

A masz pełny fis? Jak tak, to może ktoś wcześniej zakodował i nie założył czujnika...
Zmasowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem zwykly fis, ale zmienialem manetke na tą z obsluga pelnego fisa (ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie). Co trzeba konkretniej zrobic, co dolozyc, zeby miec ten komunikat wyswietlany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od licznika pociągnąć kabel do zbiornika, dołożyć czujnik, kabel podłączyć do czujnika, drugi pin do masy...

Basic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...