Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obniżenie w stosunku do totalnej serii 1BA.
:hi:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, jaki rozmiar opony na te felgi?

http://www.original-felgen.com/8k0601025aj1h7.html

Felga: 18.

Zawieszenie ori 1BV. A4 B6.

Tak jak jest napisane na stronie: 245/40 ?

Edytowane przez vblpl

Opublikowano

Pany, jaki rozmiar opony na te felgi?

http://www.original-felgen.com/8k0601025aj1h7.html

Felga: 18.

Zawieszenie ori 1BV. A4 B6.

Tak jak jest napisane na stronie: 245/40 ?

Ja bym wrzucał 225/40. Sam mam tak na swoich 18x8 i wygląda to wg mnie ok. 245 porządnie zamulą auto. No i nie wiem też czy przypadkiem nie będziesz mieć problemów z przodu przy skręcaniu przy takim ET i 245

Opublikowano

Pany. Sprzedałem komuś gałkę z b8 sport. nie wiem komu.. kupujący niech okrzyczy mnie na PW ;p

A no poszło pw z reprymenda !

Edytowane przez pajda

Opublikowano

Pany. Sprzedałem komuś gałkę z b8 sport. nie wiem komu.. kupujący niech okrzyczy mnie na PW ;p

A no poszło pw z reprymenda !

Pajda chciałeś przyrezać po cichaczu ale nie wyszło :decayed:

Opublikowano

Mby7Goe.jpg

to jest s4 ?

Opublikowano

to jest s4 ?

Tak wygląda :wink:

Opublikowano

Mby7Goe.jpg

to jest s4 ?

Tak. Jak sedan poproszę link na pw. Oczywiście jeśli kosztuje połowę rynkowej ceny :decayed:

Opublikowano

w końcu odłączyłem bose z przodu i zlikwidowałem pikanie przy otwieraniu auta... pół roku się do tego zbierałem - w końcu sukces! :banan: ciągle robienie czyjegoś auta, a na swoje czasu nie ma :facepalm:

Opublikowano

To nie sprzedałeś jeszcze par ha?

Wysłane z mojego LG-P710

Btw panowie dacie lajka https://m.facebook.com/bjakbojler

Dzięki ;)

Wysłane z mojego LG-P710

Opublikowano

nie znalazłem następcy i na razie zostaje to co jest :wink: nie narzekam na niego, to na co mi kombinować :wink:

Opublikowano

nie znalazłem następcy i na razie zostaje to co jest :wink: nie narzekam na niego, to na co mi kombinować :wink:

Pierwsza męska decyzja jaką usłyszałem od Ciebie.... :grin:

Opublikowano

nie znalazłem następcy i na razie zostaje to co jest :wink: nie narzekam na niego, to na co mi kombinować :wink:

Pierwsza męska decyzja jaką usłyszałem od Ciebie.... :grin:

Ty żyjesz?Pewno hasło do forum "zgubiłeś" :grin:

Opublikowano

ze ja? :huh: Ryju jak by coś to szukam springów -30 -40 na przód do siebie....

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

ze ja? :huh:

ze ja? :huh:

Ryju jak by coś to szukam springów -30 -40 na przód do siebie....
wygrałeś. zacytowałeś sam siebie w tym samym poście :nabijasie:
Opublikowano

Poprawiłem sie wiec nie cfaniakuj :P

i zmień podpis bo z Ciebie taki Doniek jak z mysiej psitki wór na kartofle :grin:

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Panowie kumpel szuka B6 avanta 1.9 tdi albo 1.8T - ktos cos wie lub ma ciekawego do ogladniecia/sprzedania?

Opublikowano

w końcu odłączyłem bose z przodu i zlikwidowałem pikanie przy otwieraniu auta... pół roku się do tego zbierałem - w końcu sukces! :banan: ciągle robienie czyjegoś auta, a na swoje czasu nie ma :facepalm:

odłączyłem ?

dlaczego ?

Opublikowano

straciłem na basie. miałem nokie wcześniej i na początku miałem sam tył podłączony, potem z Dominem przód dodaliśmy na próbę i niestety moje odczucie było takie, że brakuje basu. wczoraj po odłączeniu przodu od bose i wpięciu do erenesa to potwierdziłem - uprzedzam pytanie, polaryzacja się zgadzała :wink: teraz jeszcze chcę tylko 17 w zapas (brakuje tylko opon) i tuba z q5, ale kiedy czas na szukanie tego w dobrym prajsie :facepalm:

zmień podpis bo z Ciebie taki Doniek jak z mysiej psitki wór na kartofle :grin:

Ty jesteś ale pajac :grin::facepalm: mało wiesz :wink:
Opublikowano

Czy jest tu jakiś esteta który podpowie mi w jaki kolor mógłbym strzelić fele ronal rs6 do audi w kolorze LY7W? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.