Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

coś do usuwania asfaltu, APC, wypełniacz, quick detailer i wosk

asfalt - Mac Prickbort +/lub glinka Bilt Habmer soft

apc - Nielsen

qd - Chemical Guys Pro dobry (obecnie mam Shinny Garage Morning Dew i daje radę)

wosk - wszystko zależy od $, od Natty's ów do Zymol'a

wypełniacz - nie używam - większość chwali PB Black Hole

Podobny zestaw miałem właśnie, co do wypełniacza to przy tym kolorze lakieru chyba bardziej niż PB Black Hole powinienem zakupić PB White Diamond. I właśnie nie wiem który wosk będzie z tym dobrze grał żeby jakiś efekt było widać na tym lakierze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

90 zeta za kratki do zderzaka s-line to dobra cena? za nówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 zeta za kratki do zderzaka s-line to dobra cena? za nówki ?

za sztukę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak za sztuke,

Normalna cena:) ja płaciłem 100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, gdyby wyrwał to za 220zł z przesyłem, to dobra cena?

http://allegro.pl/glosnik-niskotonowy-a3-8p-a4-b6-b7-bose-8e0035411a-i5361611103.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos do sprzedania mechanizm (gruszke podcisnieniowa) do sterowania klapami w kolektorze ssacym silnika 2.0i ALT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie czy taki luz króćca pompy vacum jak na filmiku poniżej jest dopuszczalny??? od jakieś czasu mam problem z hamulcami czy to może być winowajcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś nr z etki, takiej listwy bo idzie nad progiem?

tej co idzie przez przednie i tylne drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy wejdzie mi do a4 b6 kombi na tył felha 19, 10cali szeroka i et 50 i czy bedzie wystawac jak dam dystans

Wejdzie ale musisz dać dystanse bo się będzie o zacisk opierać. I oczywiście musi być naciąg chyba że masz zawieszenie 1BA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Koledzy, mam pytanie czy coś zmienilo sie w kwestii wystawiania przedmiotow w dziale czesci samochodowych? Byl opis podane ceny tylko bez zdjec bo w pracy teraz jestem a ogloszenia nie ma a widze, że czyjeś tj inne pojawilo sie w przeciagu 30 min. Cos zle robie? Jakas zmiana w przeciagu 1-2miesiecy nastapila zwiazana z warunkami wystawiania na sprzedaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest odpowiedni temat na tego typu pytania, nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Koledzy, mam pytanie czy coś zmienilo sie w kwestii wystawiania przedmiotow w dziale czesci samochodowych? Byl opis podane ceny tylko bez zdjec bo w pracy teraz jestem a ogloszenia nie ma a widze, że czyjeś tj inne pojawilo sie w przeciagu 30 min. Cos zle robie? Jakas zmiana w przeciagu 1-2miesiecy nastapila zwiazana z warunkami wystawiania na sprzedaz?

pojawi sie jak moderator je zatwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze widze, że zmiany nastąpily i w tym wątku, gdzie kiedyś można było zapytać o niemal wszystko i były osoby życzliwe. A tu mi uwagi posyłasz kolego jak dla świeżaka-gnojka. Jeżeli nie masz zamiaru udzielić pomocnej rady i Twój komentarz ma nic nie wnieść to prosze nie udzielaj się ok? To forum było przyjazne ale pojawiło się kilka osób, które niestety skutecznie zasiewają niechęć do odwiedzin tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś nr z etki, takiej listwy bo idzie nad progiem?

tej co idzie przez przednie i tylne drzwi.

ktora listwa? to korytko takie? to sie sklada z 3 elementow o ile o tym samy mowimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Andrzeju dobrze jest widzieć jeszcze ludzi ze starej ekipy, na której można polegać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Andrzeju dobrze jest widzieć jeszcze ludzi ze starej ekipy, na której można polegać...

... tak jak rządy PO i PiS wyniszczają Polskę tak samo tu rządy wyniszczają forum , nic nie poradzisz :facepalm:

:hi:

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...