Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko ori, bo w tym lakierze szału nic raczej nie zrobi... :whistling: pdc podłączyłeś, czy wpadasz do mnie? :decayed: daleko nie masz :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema mistrze :hi:

mógł by ktoś podrzucić numerki tych ori części pod motorownie 1.9tdi AWX 2002 (osprzęt na dwóch paskach)

-pasek alternatora

-napinacz paska alternatora

-rolka/sprzęgiełko alternatora

-pasek klimy

-filtr oleju

-filtr powietrza

-filtr kabinowy

-filtr paliwa

miałem gdzieś zapisane i mi wcięło :facepalm: :facepalm: :facepalm:

wielkie dzięki :hi:

Edytowane przez miszka

Opublikowano

straciłem na basie. miałem nokie wcześniej i na początku miałem sam tył podłączony, potem z Dominem przód dodaliśmy na próbę i niestety moje odczucie było takie, że brakuje basu. wczoraj po odłączeniu przodu od bose i wpięciu do erenesa to potwierdziłem - uprzedzam pytanie, polaryzacja się zgadzała :wink: teraz jeszcze chcę tylko 17 w zapas (brakuje tylko opon) i tuba z q5, ale kiedy czas na szukanie tego w dobrym prajsie :facepalm:

zmień podpis bo z Ciebie taki Doniek jak z mysiej psitki wór na kartofle :grin:

Ty jesteś ale pajac :grin::facepalm: mało wiesz :wink:
Wiem wystarczająco Krasnalu ogrodowy :D

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

ja Ciebie też :grin:

Opublikowano

Wzajemnie :kox:

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

koledzy, w 3.0tdi gdzie jest czujnik cis oleju ?

Opublikowano

Tylko ori, bo w tym lakierze szału nic raczej nie zrobi... :whistling: pdc podłączyłeś, czy wpadasz do mnie? :decayed: daleko nie masz :wink:

Ehhh to lipa:D jeszcze nie podłączyłem bo czasu brak ale prawdopodobnie dzisiaj się będę brał [emoji14]
Opublikowano

to dzwoń, bo zaraz też zaczynam walkę z jednym forumowym autem z tym samym problemem :wink:

Opublikowano

Królewicze, turbina 150KM a 163KM 1.8T jest różnica czy może są zamienne?

Opublikowano

to dzwoń, bo zaraz też zaczynam walkę z jednym forumowym autem z tym samym problemem :wink:

A skąd Ty w ogóle jesteś?
Opublikowano
6eded7597fb99026dcdfa8cbbf3e0a67.jpg
Opublikowano

Panowie czy wymieniając licznik w eprom muszę wrzucić sam vin czy trzeba też te AUZ... ?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Królewicze, turbina 150KM a 163KM 1.8T jest różnica czy może są zamienne?

P&p niewielkie są różnice
Opublikowano

:hi:

Królewicze, turbina 150KM a 163KM 1.8T jest różnica czy może są zamienne?

P&p niewielkie są różnice
A z a4 b5?
Opublikowano

:hi:

Królewicze, turbina 150KM a 163KM 1.8T jest różnica czy może są zamienne?

P&p niewielkie są różnice
A z a4 b5?
Zoba w etce co byś na minę się nie wjepał

nabazgrane z Tapatalka

Albo w wątek modyfikacje 1.8t zapytaj

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Królewicze, turbina 150KM a 163KM 1.8T jest różnica czy może są zamienne?

P&p niewielkie są różnice
A z a4 b5?
Zoba w etce co byś na minę się nie wjepał

nabazgrane z Tapatalka

Albo w wątek modyfikacje 1.8t zapytaj

nabazgrane z Tapatalka

sa identyczne na pierwszy rzut oka, ale wszystkie co obejrzalem popekane. Zamowilem "nową"

Opublikowano

:hi:

Królewicze, turbina 150KM a 163KM 1.8T jest różnica czy może są zamienne?

P&p niewielkie są różnice
A z a4 b5?
Zoba w etce co byś na minę się nie wjepał

nabazgrane z Tapatalka

Albo w wątek modyfikacje 1.8t zapytaj

nabazgrane z Tapatalka

sa identyczne na pierwszy rzut oka, ale wszystkie co obejrzalem popekane. Zamowilem "nową"
Gorąca strona standard, ja też mam popekaną u siebie ale tylko powierzchownie nie na wylot, pompuje tyle ile powinna

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Królewicze, turbina 150KM a 163KM 1.8T jest różnica czy może są zamienne?

P&p niewielkie są różnice
A z a4 b5?
Zoba w etce co byś na minę się nie wjepał

nabazgrane z Tapatalka

Albo w wątek modyfikacje 1.8t zapytaj

nabazgrane z Tapatalka

sa identyczne na pierwszy rzut oka, ale wszystkie co obejrzalem popekane. Zamowilem "nową"
Gorąca strona standard, ja też mam popekaną u siebie ale tylko powierzchownie nie na wylot, pompuje tyle ile powinna

nabazgrane z Tapatalka

u mnie pękło i zrobiło sie wyżłobienie przy WG o wirniku nie wspomnie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.