Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Mam w tel. namiar na gosia co ja od niego brałem można zadzwonić zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś z was bez przedniej tablicy rejestracyjnej? Jakie za to kary itd? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś u nas handluje bilsteinami i sprężynami?

Pisz co potrzebujesz :wink: Najlepiej na PW, żeby mi to nie uciekło w masie innych postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ciężko wykręcić isofixy z przednich foteli? Możliwe, że w fotelu kierowcy też by był (pytanie po co?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ciężko wykręcić isofixy z przednich foteli? Możliwe, że w fotelu kierowcy też by był (pytanie po co?)?

Bo fotel był przetarty i ktoś wsadził UK? [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::eusathink:

Jak wsadzę set kółek + dystanse, gdzie ostatecznie z przodu będę miał ET28, przy 8j feldze i oponach 225 i ET23 z tyłu też przy 8j i 225 oponie to będzie to działać? :wacko: Muszę się upewnić :rolleyes:

Do tego będzie gwint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krisssx,

możesz jeździć bez tablicy, tylko jeśli ją straciłeś (ukradli, zwierzynę utrafiłeś czy odpadła..) i zgłosisz to do wydziału komunikacji- wtedy każą Ci wyrobić nową (52 zł). Ale kilka dni latasz bez.

Natomiast § 25. 1.Rozporządzenia ministra infrastruktury z dnia 22 lipca 2002 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, zmusza Cię do montowania tablicy rejestracyjnej z przodu* pojazdu.

* (w dalszym akapicie rozporządzenie nie określa miejsca montażu)

Edytowane przez Maciek0502
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krisssx,

możesz jeździć bez tablicy, tylko jeśli ją straciłeś (ukradli, zwierzynę utrafiłeś czy odpadła..) i zgłosisz to do Starostwa Powiatowego (innego organy wydającego Dowody Rejestracyjne)- wtedy każą Ci wyrobić nową (52 zł). Ale kilka dni latasz bez.

Natomiast § 25. 1.Rozporządzenia ministra infrastruktury z dnia 22 lipca 2002 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, zmusza Cię do montowania tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu.

nie zgodzę się. w razie kontroli potrzebny jest komplet dokumentów i tablic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wydziale komunikacji wydadzą Ci, za Twoją prośbą, kwit o wyrabianiu nowych tablic- można jeździć.

Jeśli chcesz jeździć bez tablic dla własnego widzi-misię, to ryzykujesz mandatem 500 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tablicy przedniej, wszystko zależy od policjanta i jego interpretacji przepisów. Znam przypadek, że właściciel chciał założyć tablicę przy policjancie a i tak dostał mandat ( niby można usunąć usterkę przy kontroli ).

PS 500zł? Z tego co wiem 100zł i kilka punktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś z was bez przedniej tablicy rejestracyjnej? Jakie za to kary itd? ;)

Ja jeżdże juz z rok czasu bez tablicy z przodu. Mam ją wsadzona za przednią szybe. Miałem przez ten czas kilka kontroli , w tym zatrzymanie za prędkość czy pasy i żodyn niebieski się do tego nie przyczepił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa noi o to właśnie.mi chodziło ;) o reakcje niebieskich na ta okoliczność ;) dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilsteiny b8 i eibachy pro kity -30/-30 ma ktoś zdjęcia, jak to wygląda z kołami 18' ?

Edytowane przez barrowiec1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z dostępem do etyki czy tam elsy może mi pokazać na obrazku umiejscowienie głośniczka pdc w sedanie w audi A4 B6 i na co jest zamocowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno może tylko nie napisałeś podstawowej rzeczy czy pytasz o głośniczek do PDC od przednich czujników czy od tylnych

Przedni jest zamontowany do powiedzmy tunelu choć tak naprawdę to trochę dalej do stelażu na wysokości kolan kierowcy. Jak zdejmiesz osłonę dolną znajdującą się nad nogami kierowcy to go widać.

Od tylnych czujników znajduje się zdaje pod tylna półką. Co nie którzy wyjmują go również od strony bagażnika choć trzeba dobrze poszukać żeby go dostrzec ale da się wyjąc z włożeniem trudniej

Oba są mocowane na plastikowe kołeczki rozporowe po wciśnięciu trzpienia kołek się rozszerza i trzyma głośniczek po wyjęciu trzpienia możesz bez problemu wyjąć spinkę i głośniczek

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...