Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pewnie ze 30mm

mało...

zależy jaka opona tam jeszcze siedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie ze 30mm

mało...

zależy jaka opona tam jeszcze siedzi
przy 17 to i tak malo, 35 powinno byc git ale zakladac 3,5 cm dystans to sie mija z celem.
Opublikowano

pany mam pytanie silniczki sterowania klapami nawiewu pasuja z angola do EU?

Opublikowano

Wydaje mi się, że tak, a porównywałeś numery silniczków z tymi z forum?

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

wlasnie jeszcze nie porownywalem mam po 2 szt z kadego silniczka i spisze numerki i porownam pytalem z ciekawosci :)

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

pany mam pytanie silniczki sterowania klapami nawiewu pasuja z angola do EU?

nie pasują

Opublikowano

Kto poleciłby jakiś warsztat w Wawie, gdzie wrzuciliby do auta gwint i przy tym wiedzieli co robią :)? (nie chciałbym zlecać tego komuś, kto na codzień zmienia olej w aucie i robi przykładowo rozrząd) .. No i końcowo wiadomo, zbieżność

Opublikowano

Pany nie zalega komuś klapka ta w która siada przetwornica od Bixenonu (zamkniecie lampy) ? chetnie odkupie...

Opublikowano

Kto poleciłby jakiś warsztat w Wawie, gdzie wrzuciliby do auta gwint i przy tym wiedzieli co robią :)? (nie chciałbym zlecać tego komuś, kto na codzień zmienia olej w aucie i robi przykładowo rozrząd) .. No i końcowo wiadomo, zbieżność

Jak chcesz przyjedź do nas kilka gwintów już przerobiliśmy z bratem :wink: Tylko zbieżności niestety nie robimy :kwasny: Z przodem trochę walki jest a tył to lajt przynajmniej w fwd :decayed:

Opublikowano

Z przodu (jezeli zawias byl od nowosci nie ruszany) to najwiecej problemow chyba sprawia ta dluga sruba od gornych wahaczy, z tylem juz jest latwiej, tak jak mowisz. ;)

Opublikowano

Z przodu (jezeli zawias byl od nowosci nie ruszany) to najwiecej problemow chyba sprawia ta dluga sruba od gornych wahaczy, z tylem juz jest latwiej, tak jak mowisz. ;)

Na szczęście nie trzeba jej odkręcać :naughty:

Opublikowano

No jak nie cza, jak cza. :>

Opublikowano

No jak nie cza, jak cza. :>

Przestań :decayed: Odkręcasz górne mocowanie amora i na dole zwalasz go z wahacza. Żeby wyszedł trzeba odkręcić końcówkę. Potem tylko śruba z tłoczyska i masz go na zewnątrz :hi:

Opublikowano

Jak chcesz przyjedź do nas kilka gwintów już przerobiliśmy z bratem :wink: Tylko zbieżności niestety nie robimy :kwasny: Z przodem trochę walki jest a tył to lajt przynajmniej w fwd :decayed:

Hmmm :) no to jest jakaś opcja. Co do zbieżności to znam na Cynamonowej warsztat, gdzie mają ponoć konkretne maszyny i tam sobie poradzą.

W zawiasie nic nie było jeszcze robione, od nowości 1BE. Gwint przyszedł dziś :naughty:

Gdzie urzędujecie Wandej :)?

Opublikowano

45km od centrum w stronę Płońska. Ja to praktycznie tam grzebie przy swoim tylko bo moja działka to części i nie mam czasu na pomaganie. Jakbys chciał dam nr do brata i się ustawicie

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

45km od centrum w stronę Płońska. Ja to praktycznie tam grzebie przy swoim tylko bo moja działka to części i nie mam czasu na pomaganie. Jakbys chciał dam nr do brata i się ustawicie

Spoko, napisz mi na priva namiary na brata to do niego zadzwonie. Generalnie czekam jeszcze na dystanse, mają przyjść na początku przyszłego tyg i wtedy można się za to brać :)

Opublikowano

Pany nie zalega komuś klapka ta w która siada przetwornica od Bixenonu (zamkniecie lampy) ? chetnie odkupie...

Którą potrzebujesz ?

Opublikowano

Nie ma ktoś walającej bądź zbędnej ori dokładki przedniego zderzaka nie malowanej ale w jakos znośnym stanie?

Opublikowano

Pany moze ktos mi podpowie jak zrobic zeby sciagnac wal napedowy w Q sruby od skrzyni i dyfra odkrecilem podpore tam samo skrzynia luzem wisi i nie moge jej wyszarpac bo wal nie chce puscic przy skrzyni;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.