Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

wysyłałem poczta dwa razy zderzak, tył , przód koszt +- 40 zł w zależności od wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja za wyslanie pocztą tylnej dokladki z golfa placilem chyba 3 dyszki kiedys, ale za golfa moze inaczej liczą. ;)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, sprawdzę w takim razie najpierw pocztę a jak powiedzą za dużo to zarejestruję się na sendit.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczcie do 160cm mozesz wysylac pocztexem. kurierem raz wyslalem to mi 100zl policzyli :|


a chromy z sedana jaka maja dlugosc? trojkat jest oddzielny ale ta dluga listwa co idzie przed 2 drzwi. Pojdzie to poczta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wysyłam paczki niestandardowej z swojej umowy ani żadnej firmy pośredniczącej. Co z tego że zapłacisz za wysyłke 20zł jak za jakiś czas wystawią FV korygująca za "niestandardową" przesyłke. Idziesz na poczte dajesz zderzak płacisz w okienku i masz święty spokój .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::kawa:

ps. Mi Poczta nawet nie chciała przyjąć zderzaka, za długa paczka. Także to zależy od placówki/ludzi

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie gabaryty najlepiej wysyłać kurierem poprzez serwisy web typu właśnie sendit.pl bez wychodzenia z domu, szybko i wygodnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie gabaryty najlepiej wysyłać kurierem poprzez serwisy web typu właśnie sendit.pl bez wychodzenia z domu, szybko i wygodnie .

kiedy wpadasz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie podpowie ktos jakie dystanse do b6 zeby było równo z błotnikiem felga 17 et60 8j szeroka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie kupiłem turbo ,ale martwi mnie olej na wirniku od strony wydechu , normalne?

51767653900512069441.jpg

Tam nie powinno być oleju... moja historia była taka ze turbo wróciło z regeneracji i mechanik zauwazył dwie krople oleju od strony wirnika... po montazu turbo pusciło olej :facepalm: 1.5 litra oleju w 5 min poszło w wydech ...turbo od razu zdemontowane,firma przysłała kuriera a na drugi dzien turbo było zamontowane koło południa na nowo i do tej pory rwie włosy.... ale moze u Ciebie bedzie git... jak nie włozysz nie bedziesz wiedział. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze 30mm

mało...

zależy jaka opona tam jeszcze siedzi
przy 17 to i tak malo, 35 powinno byc git ale zakladac 3,5 cm dystans to sie mija z celem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak, a porównywałeś numery silniczków z tymi z forum?

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany mam pytanie silniczki sterowania klapami nawiewu pasuja z angola do EU?

nie pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...