Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Radek - co to za kolo masz w avatarze? ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miałby ktoś schemat podłączenia wężyków paliwowych od baku/pompy do filtra paliwa ? Chodzi mi o 1.8T ośka oraz 1.8T Quattro.


n5aFKIT.jpg

czym jest ta część na dole ? jakby jakiś wsad do baku + wężyki

Edytowane przez slo

Opublikowano

Siemka :-)

naciepane z GT-I9195

Ludziska mam miejsce w aucie ktoś chętny żeby jechać na mistrzostwa świata WRC? ?? Jak cos to pw

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Siemka. Mam pytanie mam lampy xenon z angola 1 lampa trafiona. Przetwornice beda pasowaly bo bixa? Szukac lepiej bixenonow golych czy 1lampe xenon jesli ta z angola ma dzyndzel na przestawienie przeslony.

Opublikowano

Radek - co to za kolo masz w avatarze? ;)

Wygląda znajomo? :hi: Musze je przymierzyć do Audi, bo wszędzie tylko X5 :)

Opublikowano

Siemka. Mam pytanie mam lampy xenon z angola 1 lampa trafiona. Przetwornice beda pasowaly bo bixa? Szukac lepiej bixenonow golych czy 1lampe xenon jesli ta z angola ma dzyndzel na przestawienie przeslony.

Sama przetwornica nie ma nic do gadania czy xenon czy bixenon. Jak również przetwornica czy też palnik nie ma nic do gadania czy lampa uk czy eu.

W przypadku różnicy xenon i bixenon jak również uk czy eu pierwsze skrzypce gra projektor i to od niego wszystko zależy. Także jeśli masz lampe z uk na graty to bierz śmiało. Tylko soczewka ci się z niej nie przyda.

Opublikowano

W bixenonie masz przetwornicę 4pin(cienką) w xenonie przeważnie 12pin(ma zgrubienie i nie pasuje p&p do bixa)

Opublikowano

dzieki za info

Opublikowano

orientuje się ktoś ile kosztuje dolny grill s4?

Opublikowano

nowy z 320zl

Opublikowano

nowy z 320zl

coś chyba mało bo jak tylko 300 to jadę do ASO :decayed:
Opublikowano

497 zł płaciłem po zniżkach w ASO

Opublikowano

497 zł płaciłem po zniżkach w ASO

Jeszcze drożej niż za górną...
Opublikowano

sory chyba z s line mi sie pomylilo :) nie kupuj od eski bo ci zakosza chyba ze paczke trytytek zalozysz.

Opublikowano

sory chyba z s line mi sie pomylilo :) nie kupuj od eski bo ci zakosza chyba ze paczke trytytek zalozysz.

założę łańcuch z kłódką :decayed:
Opublikowano

Gdzie mamy masę podłączone w aucie?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Witam. Koledzy, czeka mnie wymiana amortyzatorów tylne są już padnięte i autko w czasie hamowania lekko "skacze", nie mogę rozpracować mojego zawieszenia w a4 b6 Avant 1,9 TDI AVF - bankowo nie jest oryginalne dane z wlepki: 1BA , klasa wagowa -przód: OJK, tył: OYK. Wykonałem pomiary - przód: 650 mm, tył: 640 mm (pomiar na kołach 17'', 1/2 baku), niestety oznaczeń sprężyn nie rozszyfrowałem. czy możecie mi doradzić jakie amortyzatory kupić w rozsądnych pieniążkach, czy przy tym obniżeniu muszę szukać sportowych ? Z góry dziękuję za pomoc :)

Edytowane przez pawex01

Opublikowano

mam 1be jak bys szukal z tym ze od AVJ

Opublikowano

Gdzie mamy masę podłączone w aucie?

Sent from my iPhone using Tapatalk

jest sporo punktów. powiedz co podłączasz, to Ci określę który masz najbliżej :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.