Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kto poleciłby jakiś warsztat w Wawie, gdzie wrzuciliby do auta gwint i przy tym wiedzieli co robią :)? (nie chciałbym zlecać tego komuś, kto na codzień zmienia olej w aucie i robi przykładowo rozrząd) .. No i końcowo wiadomo, zbieżność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany nie zalega komuś klapka ta w która siada przetwornica od Bixenonu (zamkniecie lampy) ? chetnie odkupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto poleciłby jakiś warsztat w Wawie, gdzie wrzuciliby do auta gwint i przy tym wiedzieli co robią :)? (nie chciałbym zlecać tego komuś, kto na codzień zmienia olej w aucie i robi przykładowo rozrząd) .. No i końcowo wiadomo, zbieżność

Jak chcesz przyjedź do nas kilka gwintów już przerobiliśmy z bratem :wink: Tylko zbieżności niestety nie robimy :kwasny: Z przodem trochę walki jest a tył to lajt przynajmniej w fwd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu (jezeli zawias byl od nowosci nie ruszany) to najwiecej problemow chyba sprawia ta dluga sruba od gornych wahaczy, z tylem juz jest latwiej, tak jak mowisz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu (jezeli zawias byl od nowosci nie ruszany) to najwiecej problemow chyba sprawia ta dluga sruba od gornych wahaczy, z tylem juz jest latwiej, tak jak mowisz. ;)

Na szczęście nie trzeba jej odkręcać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie cza, jak cza. :>

Przestań :decayed: Odkręcasz górne mocowanie amora i na dole zwalasz go z wahacza. Żeby wyszedł trzeba odkręcić końcówkę. Potem tylko śruba z tłoczyska i masz go na zewnątrz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak chcesz przyjedź do nas kilka gwintów już przerobiliśmy z bratem :wink: Tylko zbieżności niestety nie robimy :kwasny: Z przodem trochę walki jest a tył to lajt przynajmniej w fwd :decayed:

Hmmm :) no to jest jakaś opcja. Co do zbieżności to znam na Cynamonowej warsztat, gdzie mają ponoć konkretne maszyny i tam sobie poradzą.

W zawiasie nic nie było jeszcze robione, od nowości 1BE. Gwint przyszedł dziś :naughty:

Gdzie urzędujecie Wandej :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45km od centrum w stronę Płońska. Ja to praktycznie tam grzebie przy swoim tylko bo moja działka to części i nie mam czasu na pomaganie. Jakbys chciał dam nr do brata i się ustawicie

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


45km od centrum w stronę Płońska. Ja to praktycznie tam grzebie przy swoim tylko bo moja działka to części i nie mam czasu na pomaganie. Jakbys chciał dam nr do brata i się ustawicie

Spoko, napisz mi na priva namiary na brata to do niego zadzwonie. Generalnie czekam jeszcze na dystanse, mają przyjść na początku przyszłego tyg i wtedy można się za to brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie zalega komuś klapka ta w która siada przetwornica od Bixenonu (zamkniecie lampy) ? chetnie odkupie...

Którą potrzebujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś walającej bądź zbędnej ori dokładki przedniego zderzaka nie malowanej ale w jakos znośnym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany moze ktos mi podpowie jak zrobic zeby sciagnac wal napedowy w Q sruby od skrzyni i dyfra odkrecilem podpore tam samo skrzynia luzem wisi i nie moge jej wyszarpac bo wal nie chce puscic przy skrzyni;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś zwycięzcą
Albo czytać nie potrafi

Typowe polaczkowe podejscie - kolega pyta o pochodzenie foteli - z jakiego auta a tu zaraz .... :facepalm:

przygladnijcie sie uwaznie jeszcze raz - Ty takze :angry: i zwroc uwage ze sprzedajacy spawa rame, osadza na niej fotele z innego pojazdu celem przerobki na busa

Moze chce sobie zamontowac do busa takie ew przerobic vana 3 osobowego na 6 osobowego

:hi:

akurat ty nas od Polaczków nie wyzywaj bo tyłek ucierasz na zachodzie także luz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie, bo zgłupiałem jak przeszukałem forum...

Kupiłem hak firmy AL-KO nr części: 8E0 800 491 B z kulą,

do tego mam moduł świateł nr części: 8E0 907 383 B.

Jak powinna wyglądać wiązka ze złącza na haku do modułu i z modułu gdzie i czym się wpiąć? Mam jedne złącze długie prostokątne z 6 kablami i jedno kwadratowe z 8 kablami. problem w tym że część jest przeciętych. Ma ktoś może schemat dla laika? taki łopatologiczny? Podobno trzeba to podłączyć też do modułu spod kierownicy? jakim kablem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie, bo zgłupiałem jak przeszukałem forum...

Kupiłem hak firmy AL-KO nr części: 8E0 800 491 B z kulą,

do tego mam moduł świateł nr części: 8E0 907 383 B.

Jak powinna wyglądać wiązka ze złącza na haku do modułu i z modułu gdzie i czym się wpiąć? Mam jedne złącze długie prostokątne z 6 kablami i jedno kwadratowe z 8 kablami. problem w tym że część jest przeciętych. Ma ktoś może schemat dla laika? taki łopatologiczny? Podobno trzeba to podłączyć też do modułu spod kierownicy? jakim kablem?

pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany moze ktos mi podpowie jak zrobic zeby sciagnac wal napedowy w Q sruby od skrzyni i dyfra odkrecilem podpore tam samo skrzynia luzem wisi i nie moge jej wyszarpac bo wal nie chce puscic przy skrzyni;/

W 1.9tdi trzeba dodatkowo dupke skrzyni odkręcic bo od srodka jest centralna sruba ktora trzyma wał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany moze ktos mi podpowie jak zrobic zeby sciagnac wal napedowy w Q sruby od skrzyni i dyfra odkrecilem podpore tam samo skrzynia luzem wisi i nie moge jej wyszarpac bo wal nie chce puscic przy skrzyni;/

Jeśli odkręciłeś wszystkie śruby, to nic więcej wału już tam nie trzyma. Weź młotek (taki solidniejszy) i wal w przegub od strony wału (ale tak żeby nie poniszczyc flanszy od strony skrzyni), musi puścic, brud i rdza pewnie trzyma.

Edit: dobra widzę, że moja rada na nic się by nie zdała, sorry, że wprowadziłbym w błąd :( w B4 i w B5 wał trzymały jedynie śruby przy flanszy.

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q jest w 1.8T AVJ to tez mam sciagac koncowke skrzyni ?


to znaczy ta dupke odkrecic ?Dziwne ze tez w dyfrze nie chce puscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...