Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Proszę Was o pomoc, robię porządek w swjej b6 po poprzednim właścicielu. Mam rzekomo komputer pokładowy z B7. Za bardzo się nie znam na ile to możliwe ale wyświetlacz jest kolorowy. Nie pokazuje jednak średniego spalania a co za tym idzie ciągle pokazuje 2000 km na baku do zrobienia itd. Da się jakoś ogarnąć ten komputer żeby zaczął pokazywać średnie spalanie ? W jakim kierunku powienien podążać na forum, żeby znaleźć odpowiedź ? Bo szukajka nie daje rady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuję numery kołków do zamocowania sterownika od pdc i głośniczka z tyłu w sedanie

zerknij tutaj

http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2003-8e-1-000-001-8e-5-400-000-91925-parking-aid/

chce sobie zamowic przycisk od recznego

8E0711333A 3Q7 ale wpierw poczytaj

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/221314-guzik-hamulca-recznego-a4-b6/

Dzieki;) zamowione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Proszę Was o pomoc, robię porządek w swjej b6 po poprzednim właścicielu. Mam rzekomo komputer pokładowy z B7. Za bardzo się nie znam na ile to możliwe ale wyświetlacz jest kolorowy. Nie pokazuje jednak średniego spalania a co za tym idzie ciągle pokazuje 2000 km na baku do zrobienia itd. Da się jakoś ogarnąć ten komputer żeby zaczął pokazywać średnie spalanie ? W jakim kierunku powienien podążać na forum, żeby znaleźć odpowiedź ? Bo szukajka nie daje rady :P

Może tu coś znajdziesz na początek http://a4-klub.pl/index.php?/topic/219419-zasieg-2000km-bez-wzgledu-na-ilosc-ropy-w-baku/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakąś lustrzankę dla amatora żeby się pobawić i sprawdzić czy to "sport" dla mnie?

kiev 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś sprawdzić mi po vin jaką osłonę drążka mam kupić?8E0419831B KOYO czy 8E0419831 ZF, mój vin WAUZZZ8E12A205872

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam poduszki do skrzyni 3.0 ASN 6b manual z Q - kod skrzyni GBD. Czy poduszka o nr 8e0 399 105 będzie pasować? Patrząc na allegro te numery pasują do 90% aczwórek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam poduszki do skrzyni 3.0 ASN 6b manual z Q - kod skrzyni GBD. Czy poduszka o nr 8e0 399 105 będzie pasować? Patrząc na allegro te numery pasują do 90% aczwórek..

bo różnią się wkładem z nru 10

5 8E0399151P gearbox mounting; FNU,EYQ,ENL,; ENN,ENM,ENV,; FPP,FPN,FJV,; FJP,FPT,FTZ,; FPS,FTW,FTX,; FRL,FRG,FTM,; FTT,FYT,GBN,; GBA,GAZ,GBB,; GBC 1

5 8E0399151Q gearbox mounting; FJU,FRE,FYF,; GBS,GBD,GBE

http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2003-8e-1-000-001-8e-5-400-000-39920-transmission-securing-parts-for-manual-gearbox/

Edytowane przez feniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś zwycięzcą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś zwycięzcą
Albo czytać nie potrafi

nabazgrane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Miszcze co bedzie jak na jakiś czas podłączenie zwykle lampy w miejsce xenonów?

Będzie wszystko hulało i jak to sie ma do samopoziomu?

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Miszcze co bedzie jak na jakiś czas podłączenie zwykle lampy w miejsce xenonów?

Będzie wszystko hulało i jak to sie ma do samopoziomu?

Wysłane z Ipka

samopoziom złapie błędy, bo silniczki w zwykłych lampach są inaczej sterowane niż te w xenonach. Wrzuć lampy, odłącz wtyczkę od sterownika samopoziomu na ten czas, co potrzebujesz i problem rozwiązany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakiej grubości taśma dwustronna powinna być do podklejenia lotki w sedanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś sprawdzić mi po vin jaką osłonę drążka mam kupić?8E0419831B KOYO czy 8E0419831 ZF, mój vin WAUZZZ8E12A205872

Da radę to ktoś podpowiedzieć po vin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś sprawdzić mi po vin jaką osłonę drążka mam kupić?8E0419831B KOYO czy 8E0419831 ZF, mój vin WAUZZZ8E12A205872

Da radę to ktoś podpowiedzieć po vin?

Na 99% ZF bo magle Koyo nie były montowane w B6, dopiero w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was mógłby podrzucić foto gdzie dokładnie jest głośniczek tył pdc w sedanie? Podobno koło subwoofera gdzieś ale za chiny nie mogę znaleźć tego miejsca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...