Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

tylko chodzi mi o wymiane czy da sie go jakos wymienic i na jaki bo mój jest zje...y , w środku ta spręzynka spadła tzn była na takim plastikowym kołeczku z jednej strony który sie urwał i dlatego miałem cyrki na fisie i z centralnym , myslalem ze czyszczenie pomoże a tu zonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie klekotanie z silnika na zimnym zaraz pod odpaleniu to chyba wałek, szklanki do roboty co?? klekocze tylko na zimnym chwile później jest ok.

Długo klepie? jak Parę sekund i później ustaje to ok. Po dłuższym postoju olej schodzi i będzie klepać do póki z powrotem szklanki się nie napełnią.

Jak chcesz możesz wymieniać wałek i szklanki ale wy***iesz kasę na nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, sam to przerabiałem. Z wałkiem jest ciężka sprawa. Najlepiej nowy ori, ale to cena z kosmosu, bądź używka ori jakas sprawdzona - to deficyt.

Ja wymieniłem komplet, na wałku ponoc Federal Mogule i dalej klepie. Kolega robił na wałku Ruville i silnik miękko pracuje.....a niby Ruville to tylko pakowacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko odnośnie programu vcds. Chcę zainstalować u siebie taki program i nie wiem za bardzo, którą wersję wybrać a widziałem vcds beta, realse czy cos takiego i jeszcze pro. Co mi doradzicie na win 7 i ogólnie chciałbym tego używać do diagnostyki swojego auta ewentualnie coś zakodować, przyuczyć, zrobić logi itp. Do tego kabel czyli interfejs jaki byście polecili odnośnie operacji jakie chciałbym wykonywać. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie klekotanie z silnika na zimnym zaraz pod odpaleniu to chyba wałek, szklanki do roboty co?? klekocze tylko na zimnym chwile później jest ok.

No i na jakim oleju jezdzisz i kiedy była ostatnia wymiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie klekotanie z silnika na zimnym zaraz pod odpaleniu to chyba wałek, szklanki do roboty co?? klekocze tylko na zimnym chwile później jest ok.

Długo klepie? jak Parę sekund i później ustaje to ok. Po dłuższym postoju olej schodzi i będzie klepać do póki z powrotem szklanki się nie napełnią.

Jak chcesz możesz wymieniać wałek i szklanki ale wy***iesz kasę na nic.

jutro rano jak nie zapomnę to nagram filmik.

Ja mam pytanko odnośnie programu vcds. Chcę zainstalować u siebie taki program i nie wiem za bardzo, którą wersję wybrać a widziałem vcds beta, realse czy cos takiego i jeszcze pro. Co mi doradzicie na win 7 i ogólnie chciałbym tego używać do diagnostyki swojego auta ewentualnie coś zakodować, przyuczyć, zrobić logi itp. Do tego kabel czyli interfejs jaki byście polecili odnośnie operacji jakie chciałbym wykonywać. Z góry dzięki.

doradzę ci przeczytać dział diagnostyka

Panowie klekotanie z silnika na zimnym zaraz pod odpaleniu to chyba wałek, szklanki do roboty co?? klekocze tylko na zimnym chwile później jest ok.

No i na jakim oleju jezdzisz i kiedy była ostatnia wymiana?

od 3 lat leje motula 5w40, na oleju 11tyś w marcu wymieniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak chłopaki pisali, że po dłuższym postoju jak przez chwile zaklepie to nic się nie dzieje. Spróbuj sobie może Valvoline Durablend zalać. :)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, z jakich kodów silnika moge kupić tłoki z 2.0 tfsi na stokera?



Wiem że od 2.0 200ps z b7 ale jakie jeszcze ?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieli tą stronkę? http://www.tyrestretch.com/index.php niektóre naciągi przerażające :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak zdjac ten silniczek fotela, podwazam i troszke schodzi ta mechaniczna czesc ale nie moge jej calkowicie zdjac.

Podaj zasilanie sam się wykręci, nie ciągnij na siłę

:siema:

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieli tą stronkę? http://www.tyrestretch.com/index.php niektóre naciągi przerażające :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Ameryki nie odkryłeś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może banalne pytanie, ale zawsze to pytanie :) Jak chciałbym np. podłączyć kratki podświetlane, to jakich przewodów użyć (średnica) i skąd je wziąć (jakieś z allegro, sklepy z elektroniką?) tak żeby było jak ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak zdjac ten silniczek fotela, podwazam i troszke schodzi ta mechaniczna czesc ale nie moge jej calkowicie zdjac.

Podaj zasilanie sam się wykręci, nie ciągnij na siłę

:siema:

Dzieki, a jak go potem wlozyc z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie felgi 17 et 28 7.5 j będą git?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie dostanę buzer/głośnik pod czujniki parkowania?

Allegro , ASO lub ktoś z forum na bank ma ja mogę poszukać w piątek bym wiedział czy mam jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...