Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AVUS!!! BBS są dobre w goolfach :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bierz BBSy.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Czym się różni zwykły włącznik świateł od wlacznika auto?

Opublikowano

:hi:

Czym się różni zwykły włącznik świateł od wlacznika auto?

Ogólnie rozbudowanym funkcjami :)

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak cenowo wychodzi d4s u Grzesia?

a co to randka w ciemno? telefonu nie masz?

Opublikowano

:hi:

Czym się różni zwykły włącznik świateł od wlacznika auto?

Auto ma ikonkę auto taka mala różnica tylko

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Czym się różni zwykły włącznik świateł od wlacznika auto?

Ogólnie rozbudowanym funkcjami :)

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

Co mogę do niego podpiąć? Mój jest padnięty a cena niewiele wyższa.
Opublikowano

:hi:

Czym się różni zwykły włącznik świateł od wlacznika auto?

Ogólnie rozbudowanym funkcjami :)

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

Co mogę do niego podpiąć? Mój jest padnięty a cena niewiele wyższa.
Aktywuje np. lustro fotochrom, zewnetrzny fotochrom, clh, wlaczenie sie automatycznie swiatel po zmroku :)

PS. Taki wlasnie szukam jakby ktos mial na sell :D

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Czym się różni zwykły włącznik świateł od wlacznika auto?

Ogólnie rozbudowanym funkcjami :)

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

Co mogę do niego podpiąć? Mój jest padnięty a cena niewiele wyższa.
bez MCE F i lustra foto z czujnikiem zmierzchu to ten włącznik odpali mijania od razu po zapłonie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jak cenowo wychodzi d4s u Grzesia?

a co to randka w ciemno? telefonu nie masz?
Grzesiu porządnie chory jest więc na razie lepiej dać mu spokój ;)
Opublikowano

:hi:

Czym się różni zwykły włącznik świateł od wlacznika auto?

Ogólnie rozbudowanym funkcjami :)

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

Co mogę do niego podpiąć? Mój jest padnięty a cena niewiele wyższa.
bez MCE F i lustra foto z czujnikiem zmierzchu to ten włącznik odpali mijania od razu po zapłonie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostatnie pytanie, co potrzebuje aby mieć c/l home?
Opublikowano

Chopie...duużo. Moduł MCE z lit. F, lusterko wsteczne fotochromatyczne, wspomniany przełącznik AUTO, przełącznik CLH.....no i kabel, kabelki pini etc.


Zakładając, że obecnie masz moduł w wersji high, czyli kontrola żarówek, pakiet światło....jeśli nie to czeka Cię jeszcze cała kabelkologia, a to już grubsza sprawa :wink:

Opublikowano

Dokladnie, tak jak mowi Kolega grzes283 :)

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Grześ popraw się :baseball:

za pakiet światło odpowiada MK a nie MCE :wink:

Opublikowano

Zgadza się Grześ, ale nie napisałem moduł komfortu, tylko ogólnie moduł.......miałem na myśłi Moduł Centralnej Elektryki w wersji high, czyli od E w górę. Te niższe LOW nie mają pełnego okablownia.... :wink:

A wiadomo, kabel to podstawa :grin:

Opublikowano

Toć to tylko kilka kabelków :grin: ale sama zmiana włącznika to też jest zmiana na plus bo nie trzeba wlaczacz/wyłączać świateł :wink:

Opublikowano

Dokładnie, choć taniej wychodzi vcdsem ustwić kodowanie odpowiednie......i bach światełka po zapłonie mamy. Tyle, że przy słabej baterii o xenonie można auta nie odpalić po dłuższej chwili........i już światła z automatu nie będę cieszyć :grin:

Kij ze światłami, ogarnął ktoś w końcu te moje składane lustra......dlaczego się nie składają? :grin:

Opublikowano

Dzięki Panowie, chyba narazie odpuszczę :-)

Opublikowano

lampki w podsufitce są połączone szeregowo czy równolegle ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.