Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pasuje listwa oświetlenia tablicy z sedana do avanta?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

kilkanaście postów wcześniej o tym pisałem. jest ta sama

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Super dziex

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nie ma ktoś diod do klamek na zbyciu ?

Ja mam gdzies diody do klamek ale z a6 c5. Nie wiem czy beda oki[emoji4]

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

To weź zrób foto to będę wiedział ;)
Opublikowano

ja tez mam od 2 tygodni koito z d4s od Gwertego i powiem ze jest MEGA!!!

A nie mówiłem??!! :)

4300K wziąłeś?

Opublikowano

nie ma ktoś diod do klamek na zbyciu ?

Ja mam gdzies diody do klamek ale z a6 c5. Nie wiem czy beda oki[emoji4]

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

To weź zrób foto to będę wiedział ;)

86f3104beb970561.jpg

Opublikowano

ja tez mam od 2 tygodni koito z d4s od Gwertego i powiem ze jest MEGA!!!

A nie mówiłem??!! :)

4300K wziąłeś?

Mówiłeś

A najlepsze jest to ze 4300 a świecą jak 5000

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No naprawdę dobrze to świeci :)

Opublikowano

Jozek daj znac ile potrzebujesz tych diod.

Cos ta mam ,,,,

Opublikowano

Panowie, na desce wyskoczył mi błąd poziomowania xenonów. Vcds pokazuje mi dwa błędy:

00774 Level Control System Sensor Left Rear

28-10 Short to Plus - intermittent

00776 Level Control System Sensor Left Front

28-00 Short to plus

Czy to oznacza wymianę czujników? Kasowałem, robiłem nastawy lamp i bez rezultatów. Kilka dni temu raz się paliło, a raz gasło, teraz jest non stop.

Opublikowano

Ja mam plastikowe adaptery i są okropne problemy z ustawieniem soczewki, nie polecam za uja takiego rozwiązania, tylko metalowe adeptery z precyzyjnie wymierzonymi otworami, bo inaczej są cyrki ze światłami. Za cholere nie da się tego ustawić żeby było dobrze.

Ustawić się na pewno da skoro inni ustawili na blaszki ;) w przyszłym tygodniu powinienem mieć od Łukasza adaptery to zobaczymy.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Racja, blaszki. Ja mam plastiki i o nich mówię :)

Panowie, na desce wyskoczył mi błąd poziomowania xenonów. Vcds pokazuje mi dwa błędy:

00774 Level Control System Sensor Left Rear

28-10 Short to Plus - intermittent

00776 Level Control System Sensor Left Front

28-00 Short to plus

Czy to oznacza wymianę czujników? Kasowałem, robiłem nastawy lamp i bez rezultatów. Kilka dni temu raz się paliło, a raz gasło, teraz jest non stop.

Coś jest nie tak z tylnym czujkiem. Zajrzyj pod auto, może po prostu kostka się wypięła albo cokolwiek.

Opublikowano

Ktos chetny na BNS ?;)

Opublikowano

Ktos chetny na BNS ? ;)

tak. ja zaklepuje :)

Opublikowano

Ja mam plastikowe adaptery i są okropne problemy z ustawieniem soczewki, nie polecam za uja takiego rozwiązania, tylko metalowe adeptery z precyzyjnie wymierzonymi otworami, bo inaczej są cyrki ze światłami. Za cholere nie da się tego ustawić żeby było dobrze.

Ustawić się na pewno da skoro inni ustawili na blaszki ;) w przyszłym tygodniu powinienem mieć od Łukasza adaptery to zobaczymy.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Racja, blaszki. Ja mam plastiki i o nich mówię :)

Panowie, na desce wyskoczył mi błąd poziomowania xenonów. Vcds pokazuje mi dwa błędy:

00774 Level Control System Sensor Left Rear

28-10 Short to Plus - intermittent

00776 Level Control System Sensor Left Front

28-00 Short to plus

Czy to oznacza wymianę czujników? Kasowałem, robiłem nastawy lamp i bez rezultatów. Kilka dni temu raz się paliło, a raz gasło, teraz jest non stop.

Coś jest nie tak z tylnym czujkiem. Zajrzyj pod auto, może po prostu kostka się wypięła albo cokolwiek.

OK, dzięki

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Jak cenowo wychodzi d4s u Grzesia?

Opublikowano

Chyba 420 z żarnikami i przesyłką dałem.

Opublikowano

Gwerty przerabia/sprzedaje jeszcze lampy ? :)

Opublikowano

Może ktoś sprawdzić czy zbiornik paliwa jest taki sam w dieslu i beznynie ? quattro

Opublikowano

Gwerty przerabia/sprzedaje jeszcze lampy ? :)

Tak.
Opublikowano

Może ktoś sprawdzić czy zbiornik paliwa jest taki sam w dieslu i beznynie ? quattro

Masz benzynę to zbiornik z beny a nie diesla matole [emoji23] [emoji23]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.