Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mistrze

0664f0774f56a512933a57246857c1da.jpg

Potrzebuję numer tego guziczka w chromie do wersji UK , no chyba że to to samo co EU

8E1 959 903 B 5PR

Podziękował ;)

Czyli do mnie bedzie 8E2...

Raczej to samo czyli 8E1 choć ori bez chromu z UK ma numer zaczynający się od 8E2 ostatnio kupowałem taki koszt chyba coś koło 80 zł

Edytowane przez Robero321

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Numer 8E2959903B, występuje także kupuj ten, 78zł bez rabatu :)

Opublikowano

Pytanie dla tych co zaślepiali EGR w 1.9, co robiliście z samym egr? Customowy dolot czy coś?

Opublikowano

u mnie został by nie tracić klapy gaszącej

Opublikowano

Numer 8E2959903B, występuje także kupuj ten, 78zł bez rabatu :)

Dzięki ;)

Opublikowano

Do mnie podejdzie? [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Ja mam,ale do polifta te co mi kiedyś na spocie pogoniłeś

WIŚNIA NADAŁ

Dobrą boszkę trzeba żeby to w krawacie upchnąć [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Od kiedy ty masz krawata? :-O

WIŚNIA NADAŁ

Tak popiłem z pracownikiem ćwiary w sobotę ze w niedziele sprzedałem b5 i Trzy godziny później kupiłem b6 [emoji2] zanim wytrzezwialem było już Po zawodach [emoji23] [emoji23]

Wysłane przez Tapatalk

Ale 2.5 ? :-O

WIŚNIA NADAŁ

Mam pakiet assistance plus i nie jadę dalej Jak komin widzę. [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

Panowie brać te opony? http://www.oponeo.pl/dane-opony/kormorasnowpro-b2-225-40-r18-92-v-xl#93378273Nie potrzebuje nie wiadomo jakiej zimówki, i nie chce wydać więcej jak ten 1200 na nie.. brać czy coś lepszego, w tej kasie?

Opublikowano

Pytanie dla tych co zaślepiali EGR w 1.9, co robiliście z samym egr? Customowy dolot czy coś?

Początkowo egr pozostał na miejscu (klapa gasząca jest istotna), a teraz gdy dolot mam z kwasówki, egr zrobił out, a klapa gasząca z 2,5 tdi została wspawana w kolektor ssący.
Opublikowano

Pytanie dla tych co zaślepiali EGR w 1.9, co robiliście z samym egr? Customowy dolot czy coś?

Początkowo egr pozostał na miejscu (klapa gasząca jest istotna), a teraz gdy dolot mam z kwasówki, egr zrobił out, a klapa gasząca z 2,5 tdi została wspawana w kolektor ssący.

Czyli najlepiej zostawić go na miejscu? Myślałem aby zrobić jakiś home made dolot ewentualnie wypruć środek egra ;)

Opublikowano

Pany ile warty jest wydech od Q z koncowkami ultera?

Opublikowano

4af254ff27f41afa548652a6e006ccf5.jpg

brrr...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kaju co się nie pucujesz ,że nowy koyot pod drzwiami stoi :naughty::decayed:

Panie ale koloru zazdraszczam :decayed:

Opublikowano

Pany ile warty jest wydech od Q z koncowkami ultera?

Z pińcet

Opublikowano

a co myślisz o tych ? http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-gumowe-petex-niemcy-stopery-i4895345372.html

wzór wg mnie lepszy od tych plastrów miodu :)

Opublikowano

W sumie mi zależy na stoperach :)

Opublikowano

te też mają stopery, tylko i wyłącznie, bez nie ma co kupować :wink:

Opublikowano

te też mają stopery, tylko i wyłącznie, bez nie ma co kupować :wink:

O to to, chyba wezmę miodowe :wink::decayed:

Mam komplet dekorów na oddanie, quattro alu :naughty:

Opublikowano

:hi:

Powitać! Od wczoraj jestem, mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem b6 :decayed:

Opublikowano

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/39065-Dywaniki---PETEX,-SCHONEK-czy-oryginalne-z-ASO

Na któreś narzekali że się łatwo przecieraja. Ja mam rezaw plast i ok ale nie są jakieś piękne z wyglądu, za to dobrze spasowane i mocne.

http://archiwum.allegro.pl/oferta/oryginalne-dywaniki-gumowe-audi-a4-b6-b7-m200301-i5113280029.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.