Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wtryski wzorowo, ale odczyt przepływki jakis dziwny. Na wolnych obrotach zadane 850?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wtryski wzorowo, ale odczyt przepływki jakis dziwny. Na wolnych obrotach zadane 850?

No właśnie też mnie to dziwi że nie mieści sie w skali

A EGR ? Max 19.9 procent pokazuje , nawet przy butowaniu 3000-4000rpm

Opublikowano

Szukaj plastikowej od A6 C6 sedan, A4 B7 sedan. Ja dałem chyba 40zł + KW, zazwyczaj stoją około stówki.

A takie pytanie bo widze ta od b7 nie ma zamka czyli co po prostu go nie zakładam i tyle przy montażu tej plastikowej?

Ta bez zamka to raczej od avanta jest (i dużo łatwiej taką kupic). A zamka tak jak piszesz można po prostu nie zakładac, ale jeśli nie masz składanej tylnej kanapy to lepiej nie kombinowac ;)

Opublikowano

Szukaj plastikowej od A6 C6 sedan, A4 B7 sedan. Ja dałem chyba 40zł + KW, zazwyczaj stoją około stówki.

A takie pytanie bo widze ta od b7 nie ma zamka czyli co po prostu go nie zakładam i tyle przy montażu tej plastikowej?

Ta bez zamka to raczej od avanta jest (i dużo łatwiej taką kupic). A zamka tak jak piszesz można po prostu nie zakładac, ale jeśli nie masz składanej tylnej kanapy to lepiej nie kombinowac ;)

Kanapa jest składana także w razie czego zawsze moge dojść do bagażnika :) tylko czy o podjedzie bezproblemu i jak już pytam może ktoś ma w dobrej cenie potrzebna na już najlepiej :)

Opublikowano

ja miałem z zamkiem i taką kupiłem ,nie jest regułą że sedan z zamkiem ,a avant bez ,i tu i tu były różne montowane


Wtryski wzorowo, ale odczyt przepływki jakis dziwny. Na wolnych obrotach zadane 850?


No właśnie też mnie to dziwi że nie mieści sie w skali

A EGR ? Max 19.9 procent pokazuje , nawet przy butowaniu 3000-4000rpm

wskazania przepływki jak przy odpiętym egr

Opublikowano

ja miałem z zamkiem i taką kupiłem ,nie jest regułą że sedan z zamkiem ,a avant bez ,i tu i tu były różne montowane

Wtryski wzorowo, ale odczyt przepływki jakis dziwny. Na wolnych obrotach zadane 850?

No właśnie też mnie to dziwi że nie mieści sie w skali

A EGR ? Max 19.9 procent pokazuje , nawet przy butowaniu 3000-4000rpm

wskazania przepływki jak przy odpiętym egr

EGR wymieniony na nowy jakieś 2 lata temu. Bo ten co był wcześniej lał niemiłosiernie. Żadnych zaślepek nie zakładałem

Opublikowano

ja miałem z zamkiem i taką kupiłem ,nie jest regułą że sedan z zamkiem ,a avant bez ,i tu i tu były różne montowane

Wtryski wzorowo, ale odczyt przepływki jakis dziwny. Na wolnych obrotach zadane 850?

No właśnie też mnie to dziwi że nie mieści sie w skali

A EGR ? Max 19.9 procent pokazuje , nawet przy butowaniu 3000-4000rpm

wskazania przepływki jak przy odpiętym egr

EGR wymieniony na nowy jakieś 2 lata temu. Bo ten co był wcześniej lał niemiłosiernie. Żadnych zaślepek nie zakładałem

poruszaj wtyką przepływki ,nieraz lubi niełączyć,albo odłącz i podłącz

Opublikowano

Pany ale to coś z kompem.Przeplywka przy zaslepionym egr ma mieć około 500 i ma, tylko komp z jakiegoś powodu żąda 850 a powinien 250.

Opublikowano

poruszaj wtyką przepływki ,nieraz lubi niełączyć,albo odłącz i podłącz

Próbowałem i nic to nie daje , wartość 850 sie nie zmienia

Pany ale to coś z kompem.Przeplywka przy zaslepionym egr ma mieć około 500 i ma, tylko komp z jakiegoś powodu żąda 850 a powinien 250.

A jest jakiś sposób żeby sprawdzić vagiem czy EGR jest wyłączony programowo?

Opublikowano

No pewnie. Bs grupa 003

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

No pewnie. Bs grupa 13

Dzisiaj już późno jutro sprawdzę

To 13 czy 003 ;)

Opublikowano

Zrób normalne logi może coś wyjdzie w praniu, bo coś grzebane musiało być.

Opublikowano

Szukaj plastikowej od A6 C6 sedan, A4 B7 sedan. Ja dałem chyba 40zł + KW, zazwyczaj stoją około stówki.

A takie pytanie bo widze ta od b7 nie ma zamka czyli co po prostu go nie zakładam i tyle przy montażu tej plastikowej?

Ta bez zamka to raczej od avanta jest (i dużo łatwiej taką kupic). A zamka tak jak piszesz można po prostu nie zakładac, ale jeśli nie masz składanej tylnej kanapy to lepiej nie kombinowac ;)

radzę uważać , bo od avanta i sedana jest inna długość przynbajmniej ja się z tym spotkałem... raczej szedłbym tropem ze jak masz zamek to szukaj z zamkiem... :hi:

Opublikowano

Szukaj plastikowej od A6 C6 sedan, A4 B7 sedan. Ja dałem chyba 40zł + KW, zazwyczaj stoją około stówki.

A takie pytanie bo widze ta od b7 nie ma zamka czyli co po prostu go nie zakładam i tyle przy montażu tej plastikowej?

Ta bez zamka to raczej od avanta jest (i dużo łatwiej taką kupic). A zamka tak jak piszesz można po prostu nie zakładac, ale jeśli nie masz składanej tylnej kanapy to lepiej nie kombinowac ;)

radzę uważać , bo od avanta i sedana jest inna długość przynbajmniej ja się z tym spotkałem... raczej szedłbym tropem ze jak masz zamek to szukaj z zamkiem... :hi:
nierealne. miałem wszystkie trzy w rękach: sedan avant i cabrio - wszystkie trzy te same...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja w avancie By6 mam od sedana A6 C6 z zamkiem, pasuje i według ETKi jest taka sama jak w sedanie A4 B7.

edit: kaju był szybsiejszy i potwierdził to czego byłem prawie pewny ;)

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie:

rura dolotowa która idzie do turbiny od dołu w krztałcie S musi sztywno siedzieć , czy może mieć luzy. Bo gdy wyciągałem turbo do czyszczenia to siedziała w miarę sztywno ale jak wszystko wyczyściłem to teraz tam lata jak na starej kur... majty. Tzn ten skobel ją trzyma ale i tak są luzy.

Czy to może być przyczyną dymienia na biało. Przed czyszczeniem turbawki nie kopciło a teraz zaczęło i tylko to przychodzi mi do głowy.

Ale ktoś poszedł w biel :kox:

a98260f8be03f9e8f2dbfcc86bae5c71.jpg

f9e62a5a1702d3896b8aa4b91dd18ab5.jpg

:decayed:

Opublikowano

Miszka 003. :) edytowalem bo sie zagapilem ;) zapodaj 003 sciagnij wezyk z egr-a i patrz czy ssie-puszcza-ssie-puszcza

Opublikowano

Jak ściągnąć ta listwę z tylnego zderzaka ?

Opublikowano

Jak ściągnąć ta listwę z tylnego zderzaka ?

b9ce392f51d6c2bc2869623327b6ed31.jpg

:decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kaju +1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.