Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

witam Panowie pomożecie na lustrze z kompasem wyświetla mi się coś takiego. Raz jest ok a raz się właśnie tak pokazuje

ten.jpg

Zrób jeszcze raz kalibracje. Jak odemnie wracałes to chyba dobrze pokazywało.

Moze jest ktoś chetny na takiego moda?

Skałdanie dachu z pilota w cabrio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz mi sie pokazało jak jechałem do Ciebie wiec na pewno nie ma mowy żeby cos wyszlo podczas montażu. A przeciez jeździliśmy i bylo wszystko ok. A co do montażu polecam wszystkim naprawde kkam sie super na tym zna. Lustereczka chodzą super pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wygląda na dokładkę od B7

Przygotowania są bo do was drutem jechac nie mozna. Auto stoi u lakiernika..bedzie nowy lakier na calym aucie, a ja bawie sie w detale.eb6fffa355cfb1f306f0394061e81991.jpgb05b468a3fb5f693371ff0e89e5fcb00.jpg1b8b13e43ac26e6eb2b77c75ff8ca8b3.jpg88d738f0ebd188f2f56c5be94868f474.jpg55843f45c15cb0b6035a1f5f54b8629a.jpg7c354f55f9d18521e2e3747a46f96d60.jpg

Idziesz w mat czy to tylko baza ?

on stoi na lakierni ?

w tych warunkach to będziesz mieć raczej sporo wtrąceń...

Folii do odcięcia lakieru się nie klei, ziarno się robi. Papier obowiązkowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa jaka przygoda w weekend. Zablokowana skrzynia na autostradzie ,odrkęcanie półosi na poboczu i wiezienie auta na lawecie 300km :facepalm: Nie polecam nikomu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie przegoniles furę :)

A taki dobry silnik miałeś :D

Silnikowi nic nie jest przecież :wink: Tylko skrzynia kaput która i tak miała być wyeksmitowana. Ale auto na miejscu pod koniec tyognie czorny moze ruszy z pracami :kox: Po przejechaniu się jego 2.7 mam wątpliwości czy to auto nie będzie za szybkie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku przyznaj się że Cię ALT w multitroniku objechło :grin: tak się Twoja zaczerwieniła aż olej ze skrzyni puściła :decayed: Pozdro dobry wypad! podeśle Ci zdjęcie co Cię holowało abyś pamiętał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku przyznaj się że Cię ALT w multitroniku objechło :grin: tak się Twoja zaczerwieniła aż olej ze skrzyni puściła :decayed: Pozdro dobry wypad! podeśle Ci zdjęcie co Cię holowało abyś pamiętał :kox:

Auto stworzone do pracy więc holowało :decayed: Dobry wypad ale mógłby być krótszy i bez takich przygód :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku przyznaj się że Cię ALT w multitroniku objechło :grin: tak się Twoja zaczerwieniła aż olej ze skrzyni puściła :decayed: Pozdro dobry wypad! podeśle Ci zdjęcie co Cię holowało abyś pamiętał :kox:

Auto stworzone do pracy więc holowało :decayed: Dobry wypad ale mógłby być krótszy i bez takich przygód :decayed:

Co prawda to prawda :grin: Ważne że auto u czornego i jestem w oczekiwaniu jak to będzie latało :jerk: a i zmień ten opis bo na dzień dzisiejszy w komorze silnika jest olejak i tak będzie jeszcze do końca tyg, więc się jeszcze nie podniecaj :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...