Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

To może i ja się pochwalę...

2.75"

potem 2x 2.25"

Łep urywa...

Będzie wymiana na tylne komorowe...

http://imgur.com/a/Qqa4Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to mniej więcej wygląda :wink:

AR0uqDv.jpg

vLbu6ls.jpg

HHWTi2F.jpg

oVsWmkj.jpg

dokładka s4 look z allegro pomalowana w kolor szary połysk

wg mnie ładniej by to wyglądało jak by było wspawanie w dokładkę,a nie nałożone na wierzch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nijakoś. Jak dla mnie zbytnio wystają, to raz a dwa ta dokładka, to tak chyba na siłę jest. Z braku laku......Ale ważne, że właściciel jest zadowolony :wink:

Panowie, tak na marginesie, to polecam grzaną kierę. Bije na łeb inne mody :D


Dzisiaj miałem możliwość wypróbować, bo pogoda nijaka. Kilka sekund i ciepło w d*pę, plecy i .....dłonie. Tylko jeszcze automat by się przydał :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że przy czarnym macie i bardziej schowanych kominach będzie git :) jak zrobię dam fote ;)

Dokładnie tak jak tu :) zderzak w całość zespawany http://www.directupload.net/file/d/3724/4kwvx79o_jpg.htm

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie, tak na marginesie, to polecam grzaną kierę. Bije na łeb inne mody :D

w zeszłym tygodniu wracałem ze spota, 14 stopni, bez dachu, dupka się podgrzewała, kiera też... zgadzam sięz Tobą w 100% :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie moze byc najwieksze et z tylu przy 10J w 19', zeby nie haczylo o amor? "Zrobilem" et 27 i mysle czy by z 18mm nie przetoczyc adapterow na 16mm, uzyskujac et29, a nie mam jeszcze gwintu i ciekawi mnie, jak to siadzie. ;) jak cos to felga oklepana Styling 132.

male_b5b0b8e266e8597ec7cc540d63b6ee0.jpgmale_159bd805eaeac9b9aa47a93050781a.jpgmale_4e313ee65e06e4a62ee4c14624ac.jpg

male_9359b6b37c762f4907e5b6117140b.jpgmale_2f29b7577e0fce16d626ea8b1e78d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint nie ma nic do tego jak daleko będzie koło od amora... możesz zmierzyć jak masz koło na aucie ile tam jeszcze upchasz

za***iste koło KoJ@K ;). tylko kolor jakiś oczojebny zapodaj do tych kół i będzie :kox:

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nijakoś. Jak dla mnie zbytnio wystają, to raz a dwa ta dokładka, to tak chyba na siłę jest. Z braku laku......Ale ważne, że właściciel jest zadowolony :wink:

grin:

Mi się tam podoba końcówki że wystają za mocno to wiem :) ale ori dokładki też tak wystają więc nie wydaje mi się żeby to tak źle wyglądało tym bardziej że dokladka nie ma grubego plastiku tylko cienki plastik i nie wystaje dużo, oto też odstaje tylko się tak nie wydaje bo jest w macie a nie w połysku. Tak jak to widzę :) każdy ma inne zdanie :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nijakoś. Jak dla mnie zbytnio wystają, to raz a dwa ta dokładka, to tak chyba na siłę jest. Z braku laku......Ale ważne, że właściciel jest zadowolony :wink:

grin:

Mi się tam podoba końcówki że wystają za mocno to wiem :) ale ori dokładki też tak wystają więc nie wydaje mi się żeby to tak źle wyglądało tym bardziej że dokladka nie ma grubego plastiku tylko cienki plastik i nie wystaje dużo, oto też odstaje tylko się tak nie wydaje bo jest w macie a nie w połysku. Tak jak to widzę :) każdy ma inne zdanie :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie widziałem tego w realu,na foto właśnie wydaje się, że sporo odstaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie pomożecie na lustrze z kompasem wyświetla mi się coś takiego. Raz jest ok a raz się właśnie tak pokazuje

ten.jpg

Panowie ktoś się z tym spotkał proszę o Pomoc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint nie ma nic do tego jak daleko będzie koło od amora... możesz zmierzyć jak masz koło na aucie ile tam jeszcze upchasz

za***iste koło KoJ@K ;). tylko kolor jakiś oczojebny zapodaj do tych kół i będzie :kox:

Chodzilo mi o to, ze po zalozeniu gwintu i skreceniu go koła sie delikatnie pochylą, przez co optycznie bardziej sie pochowają, wiec wtedy sie zobaczy na gotowo, a zapytalem bo moze ktos juz przerabial temat 10J na tyle. ;) koloru poki co zmienial nie bede, te sa jeszcze w ori lakierze i wygladaja calkiem calkiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie nie ma ktoś uszkodzonej lampy lewej (od kierowcy) potrzebuje ten srebrny plastik z klosza.

Ja mam jakąś lampę na części tylko nie pamiętam którą stronę. Napisz co konkretnie chcesz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie pomożecie na lustrze z kompasem wyświetla mi się coś takiego. Raz jest ok a raz się właśnie tak pokazuje

ten.jpg

Panowie ktoś się z tym spotkał proszę o Pomoc :/

Jak dla mnie to coś się dzieje z elektroniką, rozbierz lusterko i daj jakiemuś elektro specowi do przejrzenia

:siema:

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie nie ma ktoś uszkodzonej lampy lewej (od kierowcy) potrzebuje ten srebrny plastik z klosza.

mam to z lampy xenonowej kierowcy ,szukasz w idealnym stanie czy będziesz malował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, pomocy potrzebuje... Jaki bezpiecznik wyjąć tak aby auto nie odpaliło ? Taka forma małego zabezpieczenia kiedy auto długo stoi :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...