Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem tak masę razy i nic. Sam moduł musi działać, skoro szkło mi obniża na wsteku, więc napięcie i cany dochodzą - przynajmniej tak mi się wydaje. Połączenia też sprawdzałem, są ok. Wciskałem już pilota na różne sposoby, przytrzymując dłużej, krócej. Przyciskałem dwa i więcej razy....lusterka ani drgną. Mam nawet takie wrażenie, że jak kiedyś montowałem moduł to w momencie jak zamykałem auto, to było słychać cykniecie w module i lustra składał. Teraz jakby nie ma tego cykniecia....W sumie to smieszna sprawa, zarazem ciekawa.....

nie wiem co Ci powiedzieć...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany dużo jest zabawy z wymianą elementu z fotki?

LineSeatsLumbarSupportBroken01-vi.jpg

Pękł mi drut podobnie jak na fotce i zastanawiam się czy dać to komuś do pospawania czy też kupować używke?

LineSeatsLumbarSupportBroken02-vi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie nie pocieszyłeś :-). Pozostaje metoda prób i błędów.....chyba że Kkam coś wymyśli :-)

Mam moduły luZem. Mogę użyczyć do testów.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dużo jest zabawy z wymianą elementu z fotki?

LineSeatsLumbarSupportBroken01-vi.jpg

Pękł mi drut podobnie jak na fotce i zastanawiam się czy dać to komuś do pospawania czy też kupować używke?

LineSeatsLumbarSupportBroken02-vi.jpg

Spawanie lipa , bo znowu pęknie. Ja w moich starych s-linach kiedyś zrobiłem tak że dobrałem odpowiednią rurkę i wsadziłem w nią końcówki prentów. Nie wiem jak to sie teraz sprawuje bo siedzenia zmieniły właściciela. U ciebie jest tak samo jak było u mnie , bo gożej jest gdy pęknie gdzieś przy końcu wtedy tylko wymiana. Ja w moich recaro po stronie kierowcy sam ten pręt dorobiłem ze stalowego drutu/pręta i działa jak ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu a stare moduły odesłałeś do kkam?

Jeszcze nie. Nie dalem rady dzisiaj. Rano zamienilem na nowe i też lipa. Tyle że nowe są z opcją opuszczania lusterka na wstecznym i to mi działa. Na obu kompletach nie składa luster.

Moduły nie są problemem na 100%. Raczej coś ze strony auta.

Tak myślę, że skoro obie strony przestaly na raz działać, to musi gdzieś być wspólny mianownik odpowiedzialny za to......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dużo jest zabawy z wymianą elementu z fotki?

LineSeatsLumbarSupportBroken01-vi.jpg

Pękł mi drut podobnie jak na fotce i zastanawiam się czy dać to komuś do pospawania czy też kupować używke?

LineSeatsLumbarSupportBroken02-vi.jpg

Spawanie lipa , bo znowu pęknie. Ja w moich starych s-linach kiedyś zrobiłem tak że dobrałem odpowiednią rurkę i wsadziłem w nią końcówki prentów. Nie wiem jak to sie teraz sprawuje bo siedzenia zmieniły właściciela. U ciebie jest tak samo jak było u mnie , bo gożej jest gdy pęknie gdzieś przy końcu wtedy tylko wymiana. Ja w moich recaro po stronie kierowcy sam ten pręt dorobiłem ze stalowego drutu/pręta i działa jak ori.

U mnie właśnie pękło przy końcu. Lędzwia o dziwo działają ale słychać przy skrajnym położeniu jakby chciało się rozlecieć coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dużo jest zabawy z wymianą elementu z fotki?

LineSeatsLumbarSupportBroken01-vi.jpg

Pękł mi drut podobnie jak na fotce i zastanawiam się czy dać to komuś do pospawania czy też kupować używke?

LineSeatsLumbarSupportBroken02-vi.jpg

Spawanie lipa , bo znowu pęknie. Ja w moich starych s-linach kiedyś zrobiłem tak że dobrałem odpowiednią rurkę i wsadziłem w nią końcówki prentów. Nie wiem jak to sie teraz sprawuje bo siedzenia zmieniły właściciela. U ciebie jest tak samo jak było u mnie , bo gożej jest gdy pęknie gdzieś przy końcu wtedy tylko wymiana. Ja w moich recaro po stronie kierowcy sam ten pręt dorobiłem ze stalowego drutu/pręta i działa jak ori.

U mnie właśnie pękło przy końcu. Lędzwia o dziwo działają ale słychać przy skrajnym położeniu jakby chciało się rozlecieć coś

Ale ja miałem na myśli końce tam gdzie końcówki tego pręta wchodzą w stelaż fotela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak ten cały element wymienić? Bo mam oferte za 25zł kupić całość sprawną

Jest problem bo akurat to co ci padło to stały element oparcia.

Trzeba by całe oparcie z innego przełożyć. Co jest bez sensu.

Odepnij te spinki i jakaś rurkę załóż w miejsce pęknięcia, lub jakiś drut stalowy nie wiem przyspawac czy coś.

Ja dałem między ten pręt a ramę siedzenia gumę od podwieszana tłumika i na razie trzyma a w wolnych chwilach rozglądam się za drugim siedzeniem z angola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak ten cały element wymienić? Bo mam oferte za 25zł kupić całość sprawną

Jest problem bo akurat to co ci padło to stały element oparcia.

Trzeba by całe oparcie z innego przełożyć. Co jest bez sensu.

Odepnij te spinki i jakaś rurkę załóż w miejsce pęknięcia, lub jakiś drut stalowy nie wiem przyspawac czy coś.

Ja dałem między ten pręt a ramę siedzenia gumę od podwieszana tłumika i na razie trzyma a w wolnych chwilach rozglądam się za drugim siedzeniem z angola.

Jest to jak najbardziej wymienny element 8E0 881 891.

https://www.ecstuning.com/ES440192/

ok poszukam w ELSAwin procedury wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak ten cały element wymienić? Bo mam oferte za 25zł kupić całość sprawną

Żeby mieć dobry dostęp to najlepiej zrzucić obicie stelarza pleców , nie musisz odpinać tapicerki od gąbki . Najlepiej odkręć oparcie od siedziska (dwie śruby) potem wystarczy że odkręcisz poduchę a miejscu gdzie siędzi tylna osłona oparcia rozczepisz tapicerkę od stalarza (jest na takich czarnych długich zaczepach) i wszystko ładnie wychodzi do góry. O później już masz jak na dłoni co trzeba odczepić żeby ten mechanizm zeszedł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Kaju Danke :kox:

polecam się i zapraszam ponownie :wink:

Franciszek przydały się przyrządy ?

a to Ty gagatku :kox: przydały - lepiej daj namiary na nie :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...