Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na to wygląda [emoji12]

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na to wygląda [emoji12]

gołodupiec z TAKTAKiem :grin:

Opublikowano

Na to wygląda [emoji12]

gołodupiec z TAKTAKiem :grin:

[emoji23]

Opublikowano

ciule [emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

ja tylko GY uznaje... a wspomaganie mam z servo :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sie znasz.

Opublikowano

ciule [emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

KOCHAM :rose:

a opony wez z allegra bo tam cena podupczona widzę

Opublikowano

A kto ostatnio dzwonił do mnie z GB ale spałem. Ktoś coś?

Opublikowano

A kto ostatnio dzwonił do mnie z GB ale spałem. Ktoś coś?

Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda

i nie z GB

Opublikowano

A kto ostatnio dzwonił do mnie z GB ale spałem. Ktoś coś?

Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda

i nie z GB

39a2dfa9ca2a1cce67356542e27254bd.jpg

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji12]

Opublikowano

Wysyłka boczków ogarnięta mordy :wink: dzięki za zainterere

Opublikowano

"zaintererere" , a myślałem już że bedziesz moim dłużnikiem [emoji57]

Opublikowano

"zaintererere" , a myślałem już że bedziesz moim dłużnikiem [emoji57]

toć przecie napić zawsze się możemy :decayed:

Opublikowano

Dobry wieczór Panowie coś tu o klubowym piciu słysze :grin: a teraz pytanie takie niedługo będzie zakup gwintu brac AP?jest tematów pełno ale wole tu zapytac, chodzi o to żeby nisko zejść

Opublikowano

A kto ostatnio dzwonił do mnie z GB ale spałem. Ktoś coś?

Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda

i nie z GB

A to jak Ty to dobrze że nie odebrałem :grin:

Opublikowano

dawid7737 - Gosciu nisko to na kazdym raczej zejdziesz, a do stylingow to tam bardziej spasow na odbojach bedziesz potrzebowal, a nie zakresu regulacj . ;)

Tez sie wlasnie zastanawiam nad AP, bo zrazilem sie do AP w golfie, ktory po nie calym 1000km zaczal skrzypiec, a z reklamacja byly same problemy i trwalo to ponad 3 miechy. Mam pytanie do osob, ktore jakos nizej schodzily - czy w b6 sa jakies "przeszkody" zeby nizej zejsc? W golfie bylo tak: ze po obnizeniu ~4cm w tdi stabi spotykal sie z pol oska i trzeba go bylo zmieniac na tego z S3, po tym okazywalo sie ze miska bardzo "wisi" i al o dajemy stalowa oslo e na miske, albo podkladki pod silnik, po wiekszym obnizeniu pol oska stukala o podluznice i trzeba ją bylo "podcinac" :D wiec stad moje pytanie czy b6 tez stawia jakies przeszkody na drodze do jej obnizenia? ;)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

A kto ostatnio dzwonił do mnie z GB ale spałem. Ktoś coś?

Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda

i nie z GB

A to jak Ty to dobrze że nie odebrałem :grin:

Odebrałeś dzień pozniej Pałko :tongue4:

Opublikowano

No i wygadałeś że stylingi wpadną :P dokładnie tam ma być konkretny spas i chodzi o to czy nie ma jakiś przeszkód ;) teraz zamawiam zimówki a na święta gwint bez spinania i może uda mi się załatwić po dobrej cenie ,jak się uda dam znać tutaj :D

Opublikowano

Gwint w dobrej cenie czy zimowki?

Opublikowano

Jak nie kupisz zimówek możesz nie dociągnąc do wiosny :decayed: Ja nadal 17` szukam :kwasny:


A kto ostatnio dzwonił do mnie z GB ale spałem. Ktoś coś?

Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda

i nie z GB

A to jak Ty to dobrze że nie odebrałem :grin:

Odebrałeś dzień pozniej Pałko :tongue4:

Kurfa dzisiaj ktoś dzwonił czy wczoraj :facepalm: +44 początek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.