Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak nie kupisz zimówek możesz nie dociągnąc do wiosny :decayed: Ja nadal 17` szukam :kwasny:

A kto ostatnio dzwonił do mnie z GB ale spałem. Ktoś coś?

Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda

i nie z GB

A to jak Ty to dobrze że nie odebrałem :grin:

Odebrałeś dzień pozniej Pałko :tongue4:

Kurfa dzisiaj ktoś dzwonił czy wczoraj :facepalm: +44 początek

A co mi do tego

po ...uj mi sie zwierzasz :polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak nie kupisz zimówek możesz nie dociągnąc do wiosny :decayed: Ja nadal 17` szukam :kwasny:

A kto ostatnio dzwonił do mnie z GB ale spałem. Ktoś coś?

Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda

i nie z GB

A to jak Ty to dobrze że nie odebrałem :grin:

Odebrałeś dzień pozniej Pałko :tongue4:

Kurfa dzisiaj ktoś dzwonił czy wczoraj :facepalm: +44 początek

A co mi do tego

po ...uj mi sie zwierzasz :polew::polew::polew::polew:

Bo napisałeś że to Ty menelu a tak nie było :decayed: Dzwoniłeś jeszcze przed tym co mi napisałeś czy na ryby jade na fb :grin:

Opublikowano

No i tu mnie przekonałeś ;)

--------------

zasuwać na głosowanie bo potem będzie płacz że furki słabe w kalendarzu :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/336404-wrzesien-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/

:good:
Opublikowano

Gwint w dobrej cenie czy zimowki?

Gwint w dobrej cenie kumpel próbuje mi załatwić zobaczymy czy będzie taniej niż te 2300 co w sklepach jest :decayed:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

Auto odebrane. Co o tym sądzicie? Tzw bezdymny sofcik....

http://i.imgur.com/EWwcqI1.jpg

Opublikowano

No już napewno ładnie jeździ :). Tylko mieli napewno ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Póki co nie miałem okazji tak dobrze sprawdzić. Rano korki, wieczorem korki. Ale tak dosyć żwawo się zbiera. Choć jak jeździłem paskiem 2.0 170 PS kolegi, to mam wrażenie że zbierał się mocniej i szybciej. Tyle że to było kilka lat temu i dysponowałem 110 konnym dieselem więc przesiadka głowę urwała

Edytowane przez grzes283

Opublikowano

Elegancki wynik :jerk:


Co myślicie o zamienniku włącznika z AUTO? Cena dość atrakcyjna w porównaniu z ORI :wink:

Opublikowano

Dekielek lampy prawej potrzebny od zaraz, ten bardziej kwadratowy. Teraz pytanie: jeśli do przetwornicy dostała się woda w trakcie mycia samochodu i ksen przestał świecić znaczy umarła czy wyschnie i będzie ok

Opublikowano

Mi kiedyś tez tak sie stało , wyschła i lata dalej

Opublikowano

To miło by bylo z jej strony bo mam ją od wczoraj. Przed chwilą bylem na myjni i wróciłem bez jednego światła. Woda dostala sie do przetwornicy przez uszkodzony dekielek

Niech ktoś poratuje dekielkiem bo dostac nie moge

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

Elegancki wynik :jerk:

Co myślicie o zamienniku włącznika z AUTO? Cena dość atrakcyjna w porównaniu z ORI :wink:

ja mam bez auto już kilka miesięcy i jest ok, wykonanie spoko, wszystko działa myślę, że za takie pierdoły nie warto przepłacać

Opublikowano

To miło by bylo z jej strony bo mam ją od wczoraj. Przed chwilą bylem na myjni i wróciłem bez jednego światła. Woda dostala sie do przetwornicy przez uszkodzony dekielek

Niech ktoś poratuje dekielkiem bo dostac nie moge

Maja była pełna wody , wysuszyłem suszarką , podłączyłem i aż sie zdziwiłem że odpaliła ;)
Opublikowano

:hi:

Takie pytanie... Co to za menu? jak je aktywować i co w nim jest? :decayed:

MENU-wheelchange.jpg

Opublikowano

Pany czy mogę wrzucić zawias tj amory i sprężyny 1BV z 3.0 q do 1.8T ośka ?

Opublikowano

:hi:

Takie pytanie... Co to za menu? jak je aktywować i co w nim jest? :decayed:

MENU-wheelchange.jpg

trzeba troche porzeźbić :wink:

Pany czy mogę wrzucić zawias tj amory i sprężyny 1BV z 3.0 q do 1.8T ośka ?

przód wyżej stanie, a tył nie podejdzie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:hi:

Takie pytanie... Co to za menu? jak je aktywować i co w nim jest? :decayed:

MENU-wheelchange.jpg

trzeba troche porzeźbić :wink:

Pany czy mogę wrzucić zawias tj amory i sprężyny 1BV z 3.0 q do 1.8T ośka ?

przód wyżej stanie, a tył nie podejdzie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dziękować :hi:

myk kielonek rudej

Opublikowano

:hi:

Takie pytanie... Co to za menu? jak je aktywować i co w nim jest? :decayed:

MENU-wheelchange.jpg

trzeba troche porzeźbić :wink:

Pany czy mogę wrzucić zawias tj amory i sprężyny 1BV z 3.0 q do 1.8T ośka ?

przód wyżej stanie, a tył nie podejdzie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dziękować :hi:

myk kielonek rudej

Jak to nie podejdzie? Od quattro podchodzą springi do fwd

Opublikowano

:hi:

Takie pytanie... Co to za menu? jak je aktywować i co w nim jest? :decayed:

MENU-wheelchange.jpg

trzeba troche porzeźbić :wink:

Pany czy mogę wrzucić zawias tj amory i sprężyny 1BV z 3.0 q do 1.8T ośka ?

przód wyżej stanie, a tył nie podejdzie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kaju Ty już lepiej nie pij tego ruskiego spirytusu albo zmień alkohol na lżejszy bo ci coś w głowie nie trybi [emoji39][emoji12][emoji41]

Sprężyny w Q z tyłu jak wiadomo są wąskie , więc do ośki podejdą jak najbardziej , za to w drugą stronę już lipa i tylko same amorki można wykożystać.

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.