Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli spasuje to do mnie ale przód wyżej pójdzie przez różnicę wagi między 3.0 a 1.8T ? duża to będzie różnica ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka ja mam amory bv jak bys chciał

Opublikowano

Ale żeby nie było

90fde8c001189473492da79963d7129d.jpg

[emoji41]

Opublikowano

Nie wiem jak śmietana w kobiorze. Kiedyś był dobry w pompach

pogadamy na katowickich :decayed:

Opublikowano

czyli spasuje to do mnie ale przód wyżej pójdzie przez różnicę wagi między 3.0 a 1.8T ? duża to będzie różnica ?

Masz multi więc dużej róznicy nie będzie :decayed: Skrzynia cięższa sporo jest

Opublikowano

Cześć wszystkim...

mam zapytanie do estetów...

Skompletowałem zestaw hamulcowy s4 345/300

i rodzi się pytanie...na jaki kolor malować aby to dobrze wyglądało?

Auto niebieskie a zaciski?

Oklepany czerwony?

Oczojebny Zółty?

Czy pod kolor budy niebieski?

vFHnJhc.jpg

Opublikowano

Niebieski się zleje. Obstawiam czerwony.

Opublikowano

:hi:

Takie pytanie... Co to za menu? jak je aktywować i co w nim jest? :decayed:

MENU-wheelchange.jpg

trzeba troche porzeźbić :wink:

Pany czy mogę wrzucić zawias tj amory i sprężyny 1BV z 3.0 q do 1.8T ośka ?

przód wyżej stanie, a tył nie podejdzie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kaju Ty już lepiej nie pij tego ruskiego spirytusu albo zmień alkohol na lżejszy bo ci coś w głowie nie trybi [emoji39][emoji12][emoji41]

Sprężyny w Q z tyłu jak wiadomo są wąskie , więc do ośki podejdą jak najbardziej , za to w drugą stronę już lipa i tylko same amorki można wykożystać.

:hi:

no dobra. ostatniego polewam i odpuszczam na dzisiaj :grin: aha ja nie pije szprajta - tylko bimbaj [emoji7][emoji7][emoji7]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Hej potrzebuje kostkę lampy przod 10 pin do xenona bo moja sie polamala. Ktos cos?

Opublikowano

Znamy?5e1d358083363ee4e2a1625c1e0252ba.jpg

Opublikowano

Hej potrzebuje kostkę lampy przod 10 pin do xenona bo moja sie polamala. Ktos cos?

poszukam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

;)

Najlepiej z kawałkiem wiązki bo bixy zakładam a kable króciutkie ;)

Opublikowano

:hi:

Takie pytanie... Co to za menu? jak je aktywować i co w nim jest? :decayed:

MENU-wheelchange.jpg

kajak do apelu!

ja dzieki mojemu przyjaciolu kajaku mam menu w zegarach ze moge z pokretla ustawic jezyk date godzine co ma mi fis pokazywac i czas wlaczenia wylaczenia przewietrzania wnetrza :)

Opublikowano

:hi:

Takie pytanie... Co to za menu? jak je aktywować i co w nim jest? :decayed:

MENU-wheelchange.jpg

kajak do apelu!

ja dzieki mojemu przyjaciolu kajaku mam menu w zegarach ze moge z pokretla ustawic jezyk date godzine co ma mi fis pokazywac i czas wlaczenia wylaczenia przewietrzania wnetrza :)

na czerwonym też jest taka opcja ?

Opublikowano

:hi:

Takie pytanie... Co to za menu? jak je aktywować i co w nim jest? :decayed:

MENU-wheelchange.jpg

kajak do apelu!

ja dzieki mojemu przyjaciolu kajaku mam menu w zegarach ze moge z pokretla ustawic jezyk date godzine co ma mi fis pokazywac i czas wlaczenia wylaczenia przewietrzania wnetrza :)

Kaju, co mi trzeba? :decayed:

Opublikowano

;)

Najlepiej z kawałkiem wiązki bo bixy zakładam a kable króciutkie ;)

przypomnij mi jutro bo poza domem jednak jestem do jutra

:hi:

Takie pytanie... Co to za menu? jak je aktywować i co w nim jest? :decayed:

MENU-wheelchange.jpg

kajak do apelu!

ja dzieki mojemu przyjaciolu kajaku mam menu w zegarach ze moge z pokretla ustawic jezyk date godzine co ma mi fis pokazywac i czas wlaczenia wylaczenia przewietrzania wnetrza :)

ja Ciebie tesz koham :*

:hi:

Takie pytanie... Co to za menu? jak je aktywować i co w nim jest? :decayed:

MENU-wheelchange.jpg

kajak do apelu!

ja dzieki mojemu przyjaciolu kajaku mam menu w zegarach ze moge z pokretla ustawic jezyk date godzine co ma mi fis pokazywac i czas wlaczenia wylaczenia przewietrzania wnetrza :)

na czerwonym też jest taka opcja ?

przewietrzania? tak, działa tak samo jak i na kolorze :)

:hi:

Takie pytanie... Co to za menu? jak je aktywować i co w nim jest? :decayed:

MENU-wheelchange.jpg

kajak do apelu!

ja dzieki mojemu przyjaciolu kajaku mam menu w zegarach ze moge z pokretla ustawic jezyk date godzine co ma mi fis pokazywac i czas wlaczenia wylaczenia przewietrzania wnetrza :)

Kaju, co mi trzeba? :decayed:

jak przewietrzanie to panel menu/navi między fotele i moja wiązka. jeśli to co na zdjęciu - cztery wentyle, sterownik od kontroli ciśnienia no i cały osprzęt ofkors :hi:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:hi:

Takie pytanie... Co to za menu? jak je aktywować i co w nim jest? :decayed:

MENU-wheelchange.jpg

kajak do apelu!

ja dzieki mojemu przyjaciolu kajaku mam menu w zegarach ze moge z pokretla ustawic jezyk date godzine co ma mi fis pokazywac i czas wlaczenia wylaczenia przewietrzania wnetrza :)

Ty nie uwierzysz... Zszedłem do auta i mam to samo. [emoji15] [emoji2]

BTW. W poniedziałek wyślę Ci paczkę zwrotna z podziękowaniem. Moja od ciebie dalej leży u teściów. Nie miałem kiedy odebrać. [emoji52]

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

Kaju, a duzo z montazem jest zabawy? Mam na mysli podlaczenie panelu i aktywacje przewietrzania....daj mi na PW jak mozesz cene za wiazke :decayed:

Opublikowano

Kaju, a duzo z montazem jest zabawy? Mam na mysli podlaczenie panelu i aktywacje przewietrzania....daj mi na PW jak mozesz cene za wiazke :decayed:

Ja też chcę! :)

Opublikowano

Trzeba tunel wyciagnac zeby do licznika kable podlaczyc. Potem Vag i hula:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.