Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możesz się połączyć z rns za pomocą vcds, vaga?

zamknij się w aucie i słuchaj jak długo będzie szum. u mnie po 1min (chyba) już jest cisza, czyli rns przechodzi w stan uśpienia(wszystkie cany w aucie wygasają po 10min), jak jest dłużej to wiesz co robić

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najśmieszniejsze jest to, że kończy mi się AC i nie przedłużą mi już,
a niby dlaczego? jak masz to ciągnij tylko już nie masz jak zmienić ubezpieczyciela
Opublikowano

:hi: Mam mały problem. podchodze teraz do auta i nie otworzył sie z pilota, to wsadziłem kluczyk i otworzyłem ale tylko drzwi kierowcy czyli centralny nie zadziałał, wsadziłem kluczyk w stacyjke i nic zegar wyzerowany czyli nie ma prądu prawda ? Zdarzyło mi się to drugi raz za pierwszym razem wymieniłem aku bo myślałem że padnięty, ale teraz nie wiem co to może być. Zaczeło się to dziać po dołożeniu RNS-e i bose po tym jest też problem z szumieniem w głośnikach czy to moze być powód ze rozładowało aku ?

Chyba najłatwiej sprawdzić pobór prądu na aku, najpierw z, a później bez RNS, oczywiście na uśpionym samochodzie

Opublikowano

Najśmieszniejsze jest to, że kończy mi się AC i nie przedłużą mi już,

a niby dlaczego? jak masz to ciągnij tylko już nie masz jak zmienić ubezpieczyciela

Auto mam rocznik 01 i już dwa razy zmieniałem ubezpieczyciela, i AC mam cały czas ;)

Opublikowano

Panowie potrzebuje na szybko nr oringu tego co jest na czujniku temperatury, lub jego wymiary - pomoze ktos ?

oring N 903 168 02

pare zetek w aso

Opublikowano

Za pozno, juz teraz wiem, ale dzieki. ;)

Opublikowano

tłoki , wszystkie mają małe pęknięcia

a niby dół wieczny...
Powoli do przodu z remontem[emoji2]

2d4432e5af741574732dd7cf16a735e7.jpg

ce6703d97b3131667d5740e312d0f836.jpg

Opublikowano

nowe tłoki?

Opublikowano

Możesz się połączyć z rns za pomocą vcds, vaga?

zamknij się w aucie i słuchaj jak długo będzie szum. u mnie po 1min (chyba) już jest cisza, czyli rns przechodzi w stan uśpienia(wszystkie cany w aucie wygasają po 10min), jak jest dłużej to wiesz co robić

wiem ze powinno być ale nie jest i szumi cały czas. jutro coś będę patrzył z miernikiem
Opublikowano

Najśmieszniejsze jest to, że kończy mi się AC i nie przedłużą mi już,

a niby dlaczego? jak masz to ciągnij tylko już nie masz jak zmienić ubezpieczyciela

Mam w Hestii, nie przedłużą mi ponieważ:

- auto ma swój wiek, ale to jeszcze można obejść

- w ciągu 24 miesięcy miałem dwie szkody ( o czym nie wiedziałem, inaczej bym drugiej nie zgłaszał, bo była zaledwie na 900 zł )

- w ciągu 24 miesięcy łączna kwota szody ( teraz wiem, że jednej) nie mogła przekroczyć 2 tyś - tu akurat się zmieściłem

Znalazłem dobrą ofertę w Allianz, wprawdzie 300 zł więcej niż obecnie, ale jest. Też musiałem czekać na zgodę z centrali na ubezpieczenie takiego dziadka.

Edytowane przez grzes283

Opublikowano

Też mnie tak Mtu zalatwilo ale ci biorą wszystkich.

https://www.gothaer.pl/

Opublikowano

nowe tłoki?

sii :yes2:

Najśmieszniejsze jest to, że kończy mi się AC i nie przedłużą mi już,

a niby dlaczego? jak masz to ciągnij tylko już nie masz jak zmienić ubezpieczyciela

Mam w Hestii, nie przedłużą mi ponieważ:

- auto ma swój wiek, ale to jeszcze można obejść

- w ciągu 24 miesięcy miałem dwie szkody ( o czym nie wiedziałem, inaczej bym drugiej nie zgłaszał, bo była zaledwie na 900 zł )

- w ciągu 24 miesięcy łączna kwota szody ( teraz wiem, że jednej) nie mogła przekroczyć 2 tyś - tu akurat się zmieściłem

Znalazłem dobrą ofertę w Allianz, wprawdzie 300 zł więcej niż obecnie, ale jest. Też musiałem czekać na zgodę z centrali na ubezpieczenie takiego dziadka.

pzu daja ac bez problemu , bez względu na wiek auta

Opublikowano

Zgadza się, ale chcą 3000 zł, jak dla mnie to bez sensu.....w Alianz wyliczyli mi na niecałe 1700 zł oczywiście mowa o OC AC i Asistance

Opublikowano

Zgadza się, ale chcą 3000 zł, jak dla mnie to bez sensu.....w Alianz wyliczyli mi na niecałe 1700 zł oczywiście mowa o OC AC i Asistance

to jakiego ty masz agenta , chcesz nr to Ci na pw wyśle zadzwonisz w poniedziałek i zapytasz

ja mam w pzu oc ac i nw oraz peły asistanse na europe, ochrone zniżek i płace nie całe 2 tys

Opublikowano

Ja mam w Warcie - w PZU OC i AC wyliczyli mi na 1900zł w Warcie mój kumpel wyliczył mi na 1500zł

Opublikowano

Przy kontynuacji ubezpieczenia i zniżkach może tak wyjść. Mi Hestia zabrała znizki AC za szkody więc zaczynam od zera. Dlatego uważam, ze niecałe 1700 zł w Alianz za wszystko to ok cena.

W Hesti ostatnie kompletne ubezpieczenie płaciłem uwaga....niecałe 900 zl.

Opublikowano

Przy kontynuacji ubezpieczenia i zniżkach może tak wyjść. Mi Hestia zabrała znizki AC za szkody więc zaczynam od zera. Dlatego uważam, ze niecałe 1700 zł w Alianz za wszystko to ok cena.

W Hesti ostatnie kompletne ubezpieczenie płaciłem uwaga....niecałe 900 zl.

w pzu jest teraz promocja i dają max zniżki do końca roku za free , wieć myśle warto by zadzwonić i zapytać

Opublikowano

Przy kontynuacji ubezpieczenia i zniżkach może tak wyjść. Mi Hestia zabrała znizki AC za szkody więc zaczynam od zera. Dlatego uważam, ze niecałe 1700 zł w Alianz za wszystko to ok cena.

W Hesti ostatnie kompletne ubezpieczenie płaciłem uwaga....niecałe 900 zl.

Hestia jest dobra do pierwszej kolizji z doświadczenia wiem że w Hestii po jakiej kolwiek kolizji nastepna składka jest kolosalna...

Opublikowano

Zgadza się, ale chcą 3000 zł, jak dla mnie to bez sensu.....w Alianz wyliczyli mi na niecałe 1700 zł oczywiście mowa o OC AC i Asistance

Wyślij mi foto dowodu rejestracyjnego, moja matka jest agentem to znajdzie Ci coś fajnego i taniego. Jeśli chcesz jakieś konkretne rzeczy, typu 0% wkładu własnego lub coś innego to mów.
Opublikowano

Zgadza się, ale chcą 3000 zł, jak dla mnie to bez sensu.....w Alianz wyliczyli mi na niecałe 1700 zł oczywiście mowa o OC AC i Asistance

Wyślij mi foto dowodu rejestracyjnego, moja matka jest agentem to znajdzie Ci coś fajnego i taniego. Jeśli chcesz jakieś konkretne rzeczy, typu 0% wkładu własnego lub coś innego to mów.

myślę że nie przebije mojego agenta :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.