Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

I będzie Skoda pełną gębą :)

Hi :hi:

A jakie inne rozwiązanie? Walnąć moduł na długie jak wszyscy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiek ten passat jest jakiegoś prezesika z FOTY "części samochodowe" sam pracuje w centrali wiec jeśli auto jest technicznie dobre i sprawdziles blacharkę to przebieg będziesz miał realny nikt nie ingeruje w korekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób w halo, ładniej wygląda i nie świeci na żółto :D

Halogeny świecą w dół , dzienne maja być w dzień widoczne i nie z 3 m jak tico z dziennymi ledami z biedronki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie świecą w dół :) z daleka widać ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek ten passat jest jakiegoś prezesika z FOTY "części samochodowe" sam pracuje w centrali wiec jeśli auto jest technicznie dobre i sprawdziles blacharkę to przebieg będziesz miał realny nikt nie ingeruje w korekty.

A skąd wiesz? Akurat fota jest obok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje w CL w lodzi siedzibę mamy w gdyni i kazde auto które sprzedają nie ma cofanego licznika jedynie co to stan techniczny może być slaby bo wiadomo jak się jeździ nie swoim samochodem tylko sluzbowym.


ale jak chcesz to sprawdzaj u stanleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś po nr rejestracyjnym? Auto jest dwa lata temu sprowadzone z jakiejś licytacji z DE przez DEKRE, koleś gwarantuje, że jest wszystko ok, ale ja chce sprawdzić dla samego siebie. Nic mi nie wspominał o FOCIE, bardziej, że to jest auto ojca jego kolegi - starszy facet grubo po 70 i nie wydało mi sie aby mieli coś wspólnego z FOTĄ. A Wy auta sprowadzacie, czy bierzecie z PL sieci? Gdzie ubezpieczacie flotę aut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, pzu żona też sprawdziła. Mam info dotyczące vinu i : ostatni serwis w DE przypada jakos na 2014r i przebieg niecałe 180tyś. Przyjechał do PL i przez dwa lata wielce możliwe że zrobił około 20 kilku tyś. Tym bardziej, że dziadek jeździł tylko na działkę.....niby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można by liczyc, że ma przebieg ~250-300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

204 ma na liczniku. Z matematycznego punktu widzenia wszystko by się zgadzało. 180 miał niecałe dwa lata temu przy sprowadzeniu, czyli nabij ok. 24 tyś - to i tak więcej niż ja przez dwa lata bym zrobił :grin:

Lakier jest w kiepskim stanie, bardzo porysowany, więc trzeba będzie o to zadbać....myślę że da radę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest zakup?

Akurat przy mojej jeździe to ja bym nabił przez 2 lata min 80 tyś, ale tu zależy właśnie jak kto jeździ, dla porównania żona w vw up zrobila przez rok 11 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem A4 miała 188, przez pięć prawie lat dobiłem do 225, więc jest to realne. Auto kupione, muszę ogarnąć jak to zwykle bywa przy takim zakupie wszystko. Ma sporo mankamentów, szczególnie lakier. Od strony technicznej wydaje się być ok. Byłem na dwóch warsztatach przed i po zakupie i jest wszystko ok. Jedyne dwie sprawy, to ześwirował zamek klapy bagażnika - klapa jest zamknięta, ale komp odczytuje ją, jak by była otwarta. A druga sprawa, to błąd systemu Start/Stop.....to już pewnie grubsza sprawa :wink:

Bardzo lekko sie prowadzi jak na taki kontener, jechałem A4B8 i jest porównywalnie, choć bardziej podobało mi się w A4. Ale jak patrzę ceny i roczniki, to pasek zdecydowanie wygrywa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co zrobiłeś A4 w 5 lat, to ja machnąłem od września do kwietnia... :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, mam pytanie. Szukałem ale jakoś nie mogłem znaleźć... Które kanały mam odczytać aby sprawdzić czy manetka od tempomatu, pedał gazu i hamulca są ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, mam pytanie. Szukałem ale jakoś nie mogłem znaleźć... Które kanały mam odczytać aby sprawdzić czy manetka od tempomatu, pedał gazu i hamulca są ok?

silnik-->bloki pomiarowe--> kanał 006 i powinny Ci się pokazać w drugim okienku 3 zera, wciśniesz sprzęgło to pierwsze zero pójdzie w jedynke, wciśniesz stop, do dwa ostatnie zera idą w jedynki. a manetke tempomatu sprawdzasz w blokach pomiarowych modułu kierownicy, ale które bloki - nie pamiętam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

:hi:

Panowie, mam pytanie. Szukałem ale jakoś nie mogłem znaleźć... Które kanały mam odczytać aby sprawdzić czy manetka od tempomatu, pedał gazu i hamulca są ok?

silnik-->bloki pomiarowe--> kanał 006 i powinny Ci się pokazać w drugim okienku 3 zera, wciśniesz sprzęgło to pierwsze zero pójdzie w jedynke, wciśniesz stop, do dwa ostatnie zera idą w jedynki. a manetke tempomatu sprawdzasz w blokach pomiarowych modułu kierownicy, ale które bloki - nie pamiętam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: no widzisz, u mnie auta jak z salonu :wink:

A jak miejsca w pasku zdecydowanie więcej niż a4 b8?

Z ceny udało się cos zejść?

Jakie plany na mody [emoji3] ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma ktoś do sprzedania kompletu uchwytów Czujników PDC?

Tylko to mi zostało żeby zakończyć rezanie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...