Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heh wlasnie nie mam jak to sprawdzic :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Esp 8E1927134A5PR

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Wersja pod przyciski

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany, ile można wziąc za klimatronik 1 din w idelanym stanie, bez grzanych stołków

Opublikowano

Esp 8E1927134A5PR

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Wersja pod przyciski

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jesteś pewien na 100% bo juz kazdy inny nr ppdaje?pozatym pytalem o wersje chrom

Edytowane przez dydek1

Opublikowano

Jak tu sie wstawia zdjecia np. z mojego kompa w odpowiedzi na ten temat??

Edytowane przez Marecki1

Opublikowano

Pany, ile można wziąc za klimatronik 1 din w idelanym stanie, bez grzanych stołków

Kolego a czy temperatura w tym klimatroniku jest moze od 16 stopni ?

Edytowane przez marcin9680

Opublikowano

Esp 8E1927134A5PR

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Wersja pod przyciski

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jesteś pewien na 100% bo juz kazdy inny nr ppdaje?pozatym pytalem o wersje chrom

Zamawialem dlasiebie esp,rolete i air bag off takze jestem pewny.Jesli ty jestes nie pewny to moge ci zdj podeslac to co mam w aucie

Opublikowano

Ok Rafał mi chdziło o wersje chrom -

u góry napisano iz wersja chrom to nr 8E1927134C5PR -> potwierdzone

potrzeba mi jeszcze wiedziec czy

Wyłacznik PDC: 8E1919281B5PR

są to nr pod pdc chrom i jest tak zaokraglony by podejsc pod awaryjke od lewej strony??

Edytowane przez dydek1

Opublikowano

Koledzy moduł dziennych na H7 od Kogiel-a warto kupić czy coś się z nim dzieje? Są tu w ogóle użytkownicy takiego modułu?

Opublikowano

Ja mam już ze 3lata i wszystko ok

Opublikowano

A mnie się spalił po 5 minutach.

Obydwa tranzystory się Odlutowały, tak mocno się zagrzały.

Jako że mieszkam na końcu świata, reklamacja gwarancyjna nie opłacalna.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

drugiego fakapa miałem z jego modułem ostatnio... zmieniłem dostawce

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja w weekend montowałem moduł od Proeltec i jestem zadowolony :)

Opublikowano

Jak tu sie wstawia zdjecia np. z mojego kompa w odpowiedzi na ten temat??

https://postimage.org :wink:

Opublikowano

Ok Rafał mi chdziło o wersje chrom -

u góry napisano iz wersja chrom to nr 8E1927134C5PR -> potwierdzone

potrzeba mi jeszcze wiedziec czy

Wyłacznik PDC: 8E1919281B5PR

są to nr pod pdc chrom i jest tak zaokraglony by podejsc pod awaryjke od lewej strony??

post-85601-1467886269,7587_thumb.jpg

;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja w weekend montowałem moduł od Proeltec i jestem zadowolony :)

ja tu biorę teraz:

Zobacz ofertę: Moduł świateł dziennych długie 30% mocy DRL Canbus

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5441152238

wcześniej też brałem i zawsze było git, ale za koglem przemawiała cena.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Koledzy moduł dziennych na H7 od Kogiel-a warto kupić czy coś się z nim dzieje? Są tu w ogóle użytkownicy takiego modułu?

Ja mam i jestem zadowolony. Mam drl i clh z czujnikiem zmierzchu. Miałem wczesniej z funkcją automatycznych świateł mijania ale wymieniłem na moduł bez tej funkcji.

Koledzy moduł dziennych na H7 od Kogiel-a warto kupić czy coś się z nim dzieje? Są tu w ogóle użytkownicy takiego modułu?

Ja mam i jestem zadowolony. Mam drl i clh z czujnikiem zmierzchu. Miałem wczesniej z funkcją automatycznych świateł mijania ale wymieniłem na moduł bez tej funkcji.

Koledzy moduł dziennych na H7 od Kogiel-a warto kupić czy coś się z nim dzieje? Są tu w ogóle użytkownicy takiego modułu?

Ja mam i jestem zadowolony. Mam drl i clh z czujnikiem zmierzchu. Miałem wczesniej z funkcją automatycznych świateł mijania ale wymieniłem na moduł bez tej funkcji.
Opublikowano

Ja w weekend montowałem moduł od Proeltec i jestem zadowolony :)

ja tu biorę teraz:

Zobacz ofertę: Moduł świateł dziennych długie 30% mocy DRL Canbus

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5441152238

wcześniej też brałem i zawsze było git, ale za koglem przemawiała cena.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale między koglem różnica cenowa raczej mała. Muszę mieć coś co mi trochę posłuży bo wyjeżdżam za granicę i nie będę miał możliwość reklamowania ani też grzebania przy aucie.

Czyli mówisz polecasz to z linka? Kogiel-a miał jeszcze możliwość regulacji mocy świecenia. Ale nie wiem czy to jest aż tak niezbędne.

Opublikowano

Ja też mam moduł proeltek zamontowany już kilka lat temu,zero problemów :naughty: tylko jeden minus bo jest raz droższy


Montowałem w grudniu 12r :)

Opublikowano

Czy można sobie "mrugnąć" drogowymi i nic się z modułami nie dzieje?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.