Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiesz o qwerty? A kto robi lepsza robotę ze tak zapytam

Bo.z nim rozmawiałem,wszyscy zajmujący sie lampami robią bardzo dobrze.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

ja celuje w komfort, że pływa/ł. przewody to ewentualnie któryś can - mi się urwała inklinacja teraz, to wszystkie szyby chodziły poza kierowcy - stanęła w połowie i weź tu teraz gdzieś auto zostaw...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panie ale .... Kto by też chciał 2,5 drapnąć ???[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Szybciej przez to otwarte okno piątaka ktoś wrzuci przyszłościowo na wtryski bądź pompę [emoji106][emoji41][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja celuje w komfort, że pływa/ł. przewody to ewentualnie któryś can - mi się urwała inklinacja teraz, to wszystkie szyby chodziły poza kierowcy - stanęła w połowie i weź tu teraz gdzieś auto zostaw...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panie ale .... Kto by też chciał 2,5 drapnąć ???[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Szybciej przez to otwarte okno piątaka ktoś wrzuci przyszłościowo na wtryski bądź pompę [emoji106][emoji41][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

chyba w kondonie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz o qwerty? A kto robi lepsza robotę ze tak

zapytam

Bo.z nim rozmawiałem,wszyscy zajmujący sie lampami robią bardzo dobrze.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

No tak ale ceny różne +/- 50zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy multi git czy podupada już...

a jakie sa to widełki ?? Pytam sie orientacyjnie :)

Sterownik był robiony i serwis skrzyni robiony u Bartka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wielka prośba. Mam auto do kupienia i wszystko wygląda ok, ale chciał bym sprawdzić vin WAUZZZ8KX9NO28876

Czy jest ktoś na na forum, kto by mi to ogarnął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wielka prośba. Mam auto do kupienia i wszystko wygląda ok, ale chciał bym sprawdzić vin WAUZZZ8KX9NO28876

Czy jest ktoś na na forum, kto by mi to ogarnął?

Stanley na katowicach napisz mu pw

Daj no linka to obadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-comfortline-serwis-tylko-w-vw-stan-bdb-2kpl-kol-promocja-v-tech-ID6ycAv9.html#2e70eeabaf

Przelaciałem miernikiem i wychodzi na to, że robiony był tylko błotnik tylny, jest trochę szpachli, ale nie ma co świrować. Nie jest najgorzej. Cała reszta wydaje się być w porządku. Facet nie robił problemu z podaniem vinu i nie robi problemu z wizyta na jakimś warsztacie przeze mnie wybranym. Zwija się dobrze, jak na 140km, nie ściąga go przy hamowaniu silnik mega kulturalnie pracuje, nie tak jak 1.9 TDI :wink: ....ogólnie jest ok. Minusy, to maska wypiaskowana, ten tylny błotnik, brak xenonów i fotele te zwykłe, ale by się dorezało. I rozrząd trzeba zrobić za około 5 tys km.


Wyżej podałem zły vin...pośpiech :facepalm:

WVWZZZ3CZCE046989 - to jest ten od passka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-comfortline-serwis-tylko-w-vw-stan-bdb-2kpl-kol-promocja-v-tech-ID6ycAv9.html#2e70eeabaf

Przelaciałem miernikiem i wychodzi na to, że robiony był tylko błotnik tylny, jest trochę szpachli, ale nie ma co świrować. Nie jest najgorzej. Cała reszta wydaje się być w porządku. Facet nie robił problemu z podaniem vinu i nie robi problemu z wizyta na jakimś warsztacie przeze mnie wybranym. Zwija się dobrze, jak na 140km, nie ściąga go przy hamowaniu silnik mega kulturalnie pracuje, nie tak jak 1.9 TDI :wink: ....ogólnie jest ok. Minusy, to maska wypiaskowana, ten tylny błotnik, brak xenonów i fotele te zwykłe, ale by się dorezało. I rozrząd trzeba zrobić za około 5 tys km.

Wyżej podałem zły vin...pośpiech :facepalm:

WVWZZZ3CZCE046989 - to jest ten od passka

Rozrząd podobny hajs jak w A4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ryju, podobny, tzn?

około 700zł kpl wychodzi. 1 rolka więcej tam jest z teco co kojarzę. Bo to CR już tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy multi git czy podupada już...

a jakie sa to widełki ?? Pytam sie orientacyjnie :)

Sterownik był robiony i serwis skrzyni robiony u Bartka ....

Jak Twoja skrzynia działa OK i jest po serwisie to po sprzedaży tej skrzyni powinieneś wyjść na zero max kilka stówek w plecy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, CR. Koleś mówił, że około 1800 poza ASO kosztuje. Oglądałem dziś też A4B8, ale jakaś taka dziwna była......Ten Passek, jeśli będzie wszystko ok, to na prawdę dobry temat, nawet jak jest 100k zdjęte z licznika, to i tak silnika pszczółeczka......okaże się jutro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, CR. Koleś mówił, że około 1800 poza ASO kosztuje. Oglądałem dziś też A4B8, ale jakaś taka dziwna była......Ten Passek, jeśli będzie wszystko ok, to na prawdę dobry temat, nawet jak jest 100k zdjęte z licznika, to i tak silnika pszczółeczka......okaże się jutro :wink:

1800zł :facepalm: Mają ludzie marżę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby z robotą.

Lepiej niech mi powie, że 2.0 kosztuje 1800, niż że w 3.0 3000.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grześ co tak na paska Cie wzieło? nie audi?

ps. ja jak mi się uda sprzedać moje to tez na celownik biorę

-passat,

-superb

-e61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowałem w audi, ale troszkę lipnie wychodzi, Z reguły wersja bieda, 2008/09 w granicach 43-45 minimum i to jeszcze z dziwnych komisów. Audi jest fajne i w ogóle ciekawe auto, ale troszke zbyt mocno się ceni. Passek, może nie jest tak urodziwy, jak B8, może i w środku jest też krok za audi, ale jest ok, 2-3 lat młodszy, lepiej wyposażony i większy.

Szukałem Superb, ale też w cenie ok. 45k są biedy. Z resztą ciężki temat. W pewnym momencie już do golfa 6 się przymierzałem, ale z racji małych gabarytów sobie odpuściłem. Zobaczę, co jutro wyjdzie z paskiem, mam mieszane uczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest możliwość zrobienia świateł dziennych w przeciwmgielnych jednocześnie je zachowując?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest możliwość zrobienia świateł dziennych w przeciwmgielnych jednocześnie je zachowując?

TTak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...