Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś, ile kosztuje łapa skrzyni 2.0TDI Quattro z nr 8E0 399 115 AK?

Nawet wuja google się wyłożył, wyświetla tylko jeden wynik :decayed:

Phi, nawet w aso nie wiedzą o co chodzi :grin:

Podaj więcej info o samochodzie, w szczególności kod skrzyni oraz z którego roku modelowego pochodzi auto (10-ty znak VIN), coś innego się dopasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Orientuje się ktoś, ile kosztuje łapa skrzyni 2.0TDI Quattro z nr 8E0 399 115 AK?

Nawet wuja google się wyłożył, wyświetla tylko jeden wynik :decayed:

Phi, nawet w aso nie wiedzą o co chodzi :grin:

Podaj więcej info o samochodzie, w szczególności kod skrzyni oraz z którego roku modelowego pochodzi auto (10-ty znak VIN), coś innego się dopasuje :)

Podzwoniłem już po ASO, podałem im VIN i okazało się, że ta łapa występuje tylko jako komplet z poduszką i śrubą, więc numer samej łapy w kwestii sprzedaży nic im nie mówiło. Podali mi nr całego "zestawu", więc już wszystko jasne :) 330zł/DE, 430zł/PL, taka ciekawostka. Ale dzięki za chęci :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie ogarnąć dywaniki na przód do B6 ? Od kierowcy pod piętą mam przetarty i już w auto się wbijam :)

http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b6-a4-b7-premium-pfi-i5597344689.html

Niczym się od ori nie różnią poza ceną :grin:

Sam przód też dostaniesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też rozglądam się powoli za czymś nowszym, to z względnie interesujących mnie aut: A4B7, BMW E91, Passat B7, Octavia RS po poczytaniu o silnikach to chyba wole jeździć nadal B6, co najwyżej zmienić na kombi z 1.8T. O ile Octavia RS z wyglądu i wyposażenia jest bardzo na tak, to do silników TSI przekonany nie jestem, a diesel 2.0 z "polskim" przebiegiem jest loterią. To samo Passat. BMW z zewnątrz spoko, środek niestety wygląda tak samo w dwóch poprzednich modelach, i trochę ciasno. Przesiadka na B7 w sumie wchodziła by w grę gdyby się trafiła dobrze wyposażona sztuka, no i ma uzasadnienie ekonomiczne bo nadaje się do gazu. Mniejsze i słabsze auta niż mam nie wchodzą w grę. I tym tropem to w sumie żaden wybór...

Podpisuje się tym samym pod stwierdzeniem:

... Przyzwyczailiśmy się do wnętrz tych aut bo są za***iste a że farba schodzi to żaden problem. Ja przeglądałem E92 paski CC ,superby no i w żadnym sie nie widze. ...

i dodam, że nawet ALT tego nie zmienia :P

Edytowane przez rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też rozglądam się powoli za czymś nowszym, to z względnie interesujących mnie aut: A4B7, BMW E91, Passat B7, Octavia RS po poczytaniu o silnikach to chyba wole jeździć nadal B6, co najwyżej zmienić na kombi z 1.8T. O ile Octavia RS z wyglądu i wyposażenia jest bardzo na tak, to do silników TSI przekonany nie jestem, a diesel 2.0 z "polskim" przebiegiem jest loterią. To samo Passat. BMW z zewnątrz spoko, środek niestety wygląda tak samo w dwóch poprzednich modelach, i trochę ciasno. Przesiadka na B7 w sumie wchodziła by w grę gdyby się trafiła dobrze wyposażona sztuka, no i ma uzasadnienie ekonomiczne bo nadaje się do gazu. Mniejsze i słabsze auta niż mam nie wchodzą w grę. I tym tropem to w sumie żaden wybór...

Podpisuje się tym samym pod stwierdzeniem:

... Przyzwyczailiśmy się do wnętrz tych aut bo są za***iste a że farba schodzi to żaden problem. Ja przeglądałem E92 paski CC ,superby no i w żadnym sie nie widze. ...

i dodam, że nawet ALT tego nie zmienia :P

ALT zmienia wszystko :P Dziwne że Audi nie zarządziło przymusowej utylizacji tych silników w ramach akcji serwisowej :decayed: A B7 z np 1.8T Quattro, w dobrym stanie, na spasie 30-40tyś :facepalm: Tyle co golas w B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile mogę wołać za kratki bose z boczków oraz panel z przyciskami pod alarm z boczka kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Panowie, albo trzeba dołożyć i kupić coś nowszego licząc się z kolosalnymi sumami ubezpieczenia, garażowania etc.......albo, po prostu kupić markę, która będzie wygodna, młoda, tania w ubezpieczeniu bezstresowa i z "bezpiecznymi" silnikami. Niestety grupa VAG nam tego nie da, no chyba, że benzyna po 2011r - tu był chyba problem oleju rozwiązany.

Ja rozważam Lagune III kombi po 2011r 2.0 diesel, Peugeota 508 po 2011r 2.0 diesel, Mondeo jakoś do mnie nie gada, Superb II, też ma gamę wadliwych silników, Insignia już raczej odpada, za dużo się nasłuchałem :facepalm:

Marzenie ładnej i wypasionej A4B8 idzie chyba w eter. Nie kupię auta za ponad 45k, które "tylko" ładnie wygląda. Szukałem ciekawej B7, ale też z ciekawą ciężko....A6C6 w większości to 3.0 lub 2.7 tdi a z roczniki 06 lub 07 mają swoje najechane. Ja za paska płaciłem ponad 3tyś - to można przeżyć, ale po zwyżkach i podwyżkach za Audi/Paska/BMW/Mercedesa może byś dużo więcej.......nawet w okolicach 4-4.5k :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje sie ktos, czy dalo by rade sobie zaadoptowac taki kluczyc do siebie? Kluczyk jest z A6 C6.

ccV2f0N.jpg

elyquXB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten klucz Nie zagada z MK. Inna częstotliwość. Szukaj 433MHz

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda, bo za darmo mam dziada. ;) nie potrzebuje ktos takiego, lub za ile by to mozna wystawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6514102883

A jak wygląda temat kodowania kluczyka ??

Przyuczasz kluczyk do MK wg standardowej procedury VCDS i dodatkowo przekładasz transponder ze starego kluczyka żęby ruszył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojuś tak jak Turzol pisze 433mhz

Jakby ktoś chciał mam nówkę ^_^

14750421492211895890724.jpg

Oddam za 200


Kluczyk bez grota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zobaczyć jaki masz bo przy biedzie może nie ruszyć

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jaki ma numer ten kluczyk?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zobaczyć jaki masz bo przy biedzie może nie ruszyć

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jaki ma numer ten kluczyk?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nie przy biedzie tylko przy roku :wink: w 02r może nie ruszyć

ja mam Q na sprzedanie jak by ktoś chciał +ew MCE F do zestawu :)

Mce nie ma nic wspólnego z kluczykiem :) tylko MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...