Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie pytanie do znafców tematu, chodzi o moje auto czyli 1.9 tdi, auto z dnia na dzień straciło moc, na vagu 3 błędy w sterowniku silnika

1- od poduszki silnika

2- od tempomatu

3- ma nr 17553 i w nawiasie jest G70 - gdzieś wyczytałem że to przepływomierz (wcześniej go nie było tzn jak auto chodziło normalnie)

Po skasowaniu nie pojawia się do czasu odpalenia motoru potem już tak, nie jestem na tyle oblatany żeby zrobić i właściwie przeanalizować logi, mogę jedynie powiedzieć że auto ogólnie jest mułowate tak jakby wogóle nie działało turbo, na fisie nic się nie wyświetla poprostu auto nie jedzie, dziś robiłem eksperyment z odpięciem przepływomierza i nic ani poprawy ani pogorszenia chodzi zupełnie tak samo zarówno na niskich jak i wysokich obrotach.

Podczas jazdy w ogóle się nie wkręca vmax jaki osiąga to 130km/h.

Panowie poradźcie coś....

Przeplywka klęka. Poczatkowo sprobuj przeczyscic, ale docelowo pewnie i tak sie skonczy na wymianie, lub jezeli np nie masz jeszcze programu w aucie to tuner przy robieniu softa moze Ci ją usunac programowo i kasa za przeplywke bedzie na program. :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żeby wykorzystać biały przewód to musisz sam dołożyć jakąś kontrolę/diodę

Opublikowano

Żeby wykorzystać biały przewód to musisz sam dołożyć jakąś kontrolę/diodę

Ok teraz kumam czyli jednym slowem nie musi byc musowo podlaczona. Jeszcze jedno , moge ten owy modul wpiac odrazu w wiazki dochodzoce do lamp ?
Opublikowano

Nie musi go być,moduł możesz podpiąć pod maską bezpośrednio pod aku i lampy

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Nie musi go być,moduł możesz podpiąć pod maską bezpośrednio pod aku i lampy

Ok dziekuje kolego szanowny , teraz juz wszystko wiem.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Może ktoś by chciał

110zl z kosztami wysyłki

Zostało po 1 komplecie

Wykonane z blachy czarnej

d8df2e08598f87734dcf31e81e3344a1.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Gdzie to się daje? ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

2f82743ecf633d1643875c64e606459a.jpg383c80e871fd87d18a70faed7335ae45.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

FAJNE :)

Opublikowano

panowie gdzie kupie piny do wtyczek elektrycznych audi,potrezbuje podpiac sie do wtyczki licznika

Opublikowano

Dzieki,wygluszenie maski 120zl (nowe) choc zamiennik

Dzieki,wygluszenie maski 120zl (nowe) choc zamiennik

Tomek a wiesz jakie dokładnie konektory do kostki licznika w audi??

Opublikowano

Panowie ściągał ktoś ten front od uchwytu na napoje? Jak to zrobić?

Opublikowano

Panowie ściągał ktoś ten front od uchwytu na napoje? Jak to zrobić?

W wątku są ilustaje,moze to pomoże

http://a4-klub.pl/portal/a4-b6b7-instalacja-przelacznika-deaktywacji-poduszki-pasazera-air-bag-off/

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

nie pamiętam jakie tam idą pod licznik , kaja zapytaj on ma to w małym ... :decayed: co gdzie jak i po co :wink:

Opublikowano

Panowie ściągał ktoś ten front od uchwytu na napoje? Jak to zrobić?

W wątku są ilustaje,moze to pomoże

http://a4-klub.pl/portal/a4-b6b7-instalacja-przelacznika-deaktywacji-poduszki-pasazera-air-bag-off/

Mi chodzi o zdjęcie frontu tego uchwytu bo cały uchwyt wyjąć z auta to wiem jak.
Opublikowano

Panowie ściągał ktoś ten front od uchwytu na napoje? Jak to zrobić?

on jest od spodu na takich łapkach plastikowych

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/255278-jak-zdjac-front-uchwytu-na-kubek/

Edytowane przez tomekhxc

Opublikowano

Panowie ściągał ktoś ten front od uchwytu na napoje? Jak to zrobić?

W wątku są ilustaje,moze to pomoże

http://a4-klub.pl/portal/a4-b6b7-instalacja-przelacznika-deaktywacji-poduszki-pasazera-air-bag-off/

Mi chodzi o zdjęcie frontu tego uchwytu bo cały uchwyt wyjąć z auta to wiem jak.
Tam masz zatrzaski. Wyciągnij cały panel wtedy możesz zobaczyć jak podejść do tematu aby nic nie połamać

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzięki chłopaki idę wywlec to z auta i będę działał :decayed:

Opublikowano

nie pamiętam jakie tam idą pod licznik , kaja zapytaj on ma to w małym ... :decayed: co gdzie jak i po co :wink:

ktoś tu dawno nic ciepłego w buzi nie miał :grin::decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.