Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy silniczki szyb pod składane lustra można mieszać? W sensie mam np prawy z literką G a lewy F albo H? Czy obydwa muszą mieć tą samą literkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ryjce....czy w A5 jest duzo mniej miejsca z tylu niż w A4B8?

a to nie jest to samo?

Panowie ile złotówek plus/minus wyskoczy na opłaty rejestracyjne pacjenta z DE - Audi A4 b6 2.4 2002r?

18.6 % kcyzy +:

przegląd 150 zł

tłumaczenia ok 150 zł

ubezpieczenie OC ok 1000 zł

koszta w wydziale komunikacji ok 250 zł

Najgorsza jest ta wysoka akcyza za auto z silnikiem pow. 2 litrów. Jeśli cena na umowie będzie za niska to wezmą z eurotaxu.

Panowie czy silniczki szyb pod składane lustra można mieszać? W sensie mam np prawy z literką G a lewy F albo H? Czy obydwa muszą mieć tą samą literkę?

Nie jest tak że tylko F obsługują składane lustra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ryjce....czy w A5 jest duzo mniej miejsca z tylu niż w A4B8?

W sportbacku? Ewentualnie mniej na głowę dla wyższych osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ryjce....czy w A5 jest duzo mniej miejsca z tylu niż w A4B8?

a to nie jest to samo?

Panowie ile złotówek plus/minus wyskoczy na opłaty rejestracyjne pacjenta z DE - Audi A4 b6 2.4 2002r?

18.6 % kcyzy +:

przegląd 150 zł

tłumaczenia ok 150 zł

ubezpieczenie OC ok 1000 zł

koszta w wydziale komunikacji ok 250 zł

Najgorsza jest ta wysoka akcyza za auto z silnikiem pow. 2 litrów. Jeśli cena na umowie będzie za niska to wezmą z eurotaxu.

Panowie czy silniczki szyb pod składane lustra można mieszać? W sensie mam np prawy z literką G a lewy F albo H? Czy obydwa muszą mieć tą samą literkę?

Nie jest tak że tylko F obsługują składane lustra?
Nie właśnie, w temacie odnośnie luster jest napisane jakie obsługują ale nie wiem czy można mieszać literki. Na jednej stronie G a na drugiej F np.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ryjce....czy w A5 jest duzo mniej miejsca z tylu niż w A4B8?

Nad głową napewno bo tak dziwnie sufit jest wyprofilowany i nie wiem czy każdy ale Mirona sportback był tylko 4 osobowy

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy można mieszać literki. Na jednej stronie G a na drugiej F np.

Można. Sam mam dwa różne moduły i działa wszystko cacy wraz ze składaniem z pilota.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy można mieszać literki. Na jednej stronie G a na drugiej F np.

Można. Sam mam dwa różne moduły i działa wszystko cacy wraz ze składaniem z pilota.

Potwierdzam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można. Sam mam dwa różne moduły i działa wszystko cacy wraz ze składaniem z pilota.


Tylko że tak się składa że moduły od kkam działają nawet na zwykłych silniczkach szyb, tylko lustra muszą być składane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Sam mam dwa różne moduły i działa wszystko cacy wraz ze składaniem z pilota.

Tylko że tak się składa że moduły od kkam działają nawet na zwykłych silniczkach szyb, tylko lustra muszą być składane

Mylisz się. Emulacja modułu high była w opcji. Tak mi to kkam kiedyś tłumaczył kiedy miałem problem z jednym modułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mylisz się. Emulacja modułu high była w opcji. Tak mi to kkam kiedyś tłumaczył kiedy miałem problem z jednym modułem.


Moduł w odpowiedniej opcji może emulować silniczek z wersji high.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Audi jest zayebiste, ale tylko jako nowe, lub od ludzi takich jak my, którzy dbają o każdą pierdołę, myją, czyszczą etc......kupić tak dopieszczony jest nierealne

Ja kupilem A4 i tez w pierwszym roku wałek, pompki....później po kolei wahacze itd. Dlatego nie ma aut bez awaryjnych.

Da się kupić dopieszczone auto, tylko zazwyczaj cena dość zaporowa.

Gdy sprzedawałem swoją A3 8L każdy się spinał, że cena jak za S3 itd, a znalazł się szybko klient, który jeździ nią bezawaryjnie do dziś i jest mega zadowolony.

A to, że auto jest znane z forum itd nie znaczy, że jest w 100% igiełka, bo na zdjęciach wszystko wygląda pięknie. :wink:

W twoją byłą A4 wpakowałem już ponad 5k pln w samą mechanikę aby było wszystko na tip top.

Jakbyś chciał wrócić do B6 to możemy coś pomyśleć :naughty:

Edytowane przez chudy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Emulacja modułu high była w opcji. Tak mi to kkam kiedyś tłumaczył kiedy miałem problem z jednym modułem.

Moduł w odpowiedniej opcji może emulować silniczek z wersji high.

Panowie czyli wystarczy kupić moduły od kkam bez zmiany silniczków w przednich drzwiach? ale wtedy działa tylko składanie automatyczne z pilota? Nie da rady wtedy złożyć luster z poziomu włącznika w panelu kierowcy?

jeszcze mam jedno pytanko ściągał ktoś front z uchwytu na kubek? Jak to zrobić bo wczoraj patrzyłem ale i schodzi a nie chciałbym czegoś urwać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma aut w których nie trzeba by coś zrobić, tym bardziej aut już dekadowych. To, że ktoś nic w aucie nie robi, nie oznacza, że jest to igła. Zawsze wyjdą jakieś kwiatki. Cena ceną, ale nawet przy cenie zaporowej nie ma gwarancji na brak wydatków.

To, że wpakowałeś 5k w mechanike i tak Cię stawia w komfortowej sytuacji, bo całą resztę miałeś ponad standard i nie musisz teraz doposażać auta. Odliczając rozrząd, o którym byłą mowa, to pozostaje Tobie kwota bliska 4k wydana w auto o wysokim standardzie - czy to dużo......chyba nie.

Chciałbym kupić B7 na takim wyposażeniu i stanie i zamknąć się w kwocie 5k na ewentualne naprawy.

Wczoraj byłem w Kościerzynie. Ogarniałem tamtejsze komisy. Prawdą jest, że większość ma auta czyściutkie, aż miło do takiego wsiąść. Są też tacy, którzy sprzedają jak z kurnika :facepalm: tacy, to muszą mieć dopiero wyebane w interes.

Handlarze obrali nową strategię....posiadają swój miernik, można oczywiście z własnym przyjechać, udostępniają wszelkie viny, książki wpisy etc. Nawet istnieje możliwość lawetowania auta do wybranego ASO lub tp, oczywiście na koszt kupującego.

Zrobili duży krok, aby przekonać Kowalskiego do swojej uczciwości, a na pewno nie jeden taki się znajdzie. Jak kilka lat temu zwiedzałem komisy, to o czujniku i sprawdzeniu w aso nie było mowy :grin:

Najśmieszniejsze jest to, że nie skupiam się na jednej marce a i tak jest kibel........albo totalne golasy, albo z bogatą przeszłością. Na 100 ogłoszeń, to 98 pochodzi od handlarzy :facepalm:

Jak w takim razie kupić auto od osoby prywatnej??? :grin:

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po szukaj w ASO. Auta z rozliczenia leasing'u bądź po wymianie na nowsze. Cena nie zawsze jest zabójcza, a historia pewniejsza- nawet jeśli przebieg jest spory, to jest prawdziwy ;-)

tapatak napisał z hjułałej p8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie ma nic ciekawego, rozważałem tę opcję, chciałem nawet wpłacić 50% i reszte wziać w raty......jak mi wyliczyli, że przez 6 lat dołoże ok 16 tyś do zakupu, to się za głowę złapałem. Oprocentowanie większe niż przy kredycie gotówkowym.

Znalazłem superba, poza skórami miał dosłownie wszystko - 63.000, 1.8 benzin z DSG 2012r. Po spłacie kredytu wyszedł by mnie 79.000 :grin:

Wczoraj przymierzyłem się do peugeota 508......i szczerze mówiąc mega przyjemne autko, delikatnie jeżdzi. Silnik 2.0 hdi 163km, jest cichy, bogata opcja wyposażenia - nie max, ale napchany. Tyle, że z autohandlu i miał sporo wgniotek po bokach, a tak to nawet spoko - 47.000 2012r.....

Szukam ofert z rąk prywatnych, ale przejrzałem całe otomoto, allegro, olx i wszystko to komisy, pojedyńcze przypadki wysptępują, ale gdzieś na południu .....


A tak z innej beczki. Korzystał ktoś z firm sprawdzających auta? Jak oni się spisują, warto płacić 500 zł za ich opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikogo urazić ale ja jestem wychowany tak, że auto to ostatnia rzecz w życiu na jaką bym brał kredyt...dom rozumiem mieszkanie działka...ale auto hmhm...wolał bym jeżdizć czymś starszym i tańszym...ale nie ważne...

Wiem, ze to nie dział giełda ale może się ktoś skusi....

Mam do sprzedania fmica 180 mm z orurowaniem 51mm wyspawanym pod k04-64 tfsi...robił to niejaki inkognito z poznania...oryginalnie buło to pod k03 ale od strony turbo przerobione pod k04-64...

U mnie wyszło 312 koni na tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy akurat wychowanie ma z kredytem coś wspólnego. Kredyt, to kredyt. Nie ważne na co ,ważne żeby go brać możliwie najrozsądniej. Ja do tej pory wszystkie auta jakie posiadałem miałem w kredycie i nigdy nie miałem problemu ze spłatą. Jeśli miałbym odkładać, to pewnie dzisiaj jeździł bym golfem za 2 tysiące - takie są realia.

Oczywiście, że auto to nie priorytet. Mieszkanie, dom - już tak. Ja nie musiałem stać w kolejce po kredyt na mieszkanie, więc najważniejsze mi odeszło. Na dom nie mam parcia, gdyż jestem wychowany w mieście, więc i przyzwyczajony do blokowych realiów. Jakoś w życiu trzeba się spełniać i mieć tego "konika" który umili nam czas, bo niestety, ale nie żyje się samymi problemami, rodziną, pracą i domem - odskocznia jest każdemu z nas potrzebna. Każdy ma na to swój sposób.

A szczerze mówiąc ta frajda, jaką miałem przy autach - co tu jeszcze zrobić, jakie koło na lato, jaka chemia do lakieru.......etc jest czymś mega mobilizującym. Odkąd sprzedałem audi - a będzie już trochę czasu brakuje mi właśnie tego "problemu" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie ma nic ciekawego, rozważałem tę opcję, chciałem nawet wpłacić 50% i reszte wziać w raty......jak mi wyliczyli, że przez 6 lat dołoże ok 16 tyś do zakupu, to się za głowę złapałem. Oprocentowanie większe niż przy kredycie gotówkowym.

Znalazłem superba, poza skórami miał dosłownie wszystko - 63.000, 1.8 benzin z DSG 2012r. Po spłacie kredytu wyszedł by mnie 79.000 :grin:

Wczoraj przymierzyłem się do peugeota 508......i szczerze mówiąc mega przyjemne autko, delikatnie jeżdzi. Silnik 2.0 hdi 163km, jest cichy, bogata opcja wyposażenia - nie max, ale napchany. Tyle, że z autohandlu i miał sporo wgniotek po bokach, a tak to nawet spoko - 47.000 2012r.....

Szukam ofert z rąk prywatnych, ale przejrzałem całe otomoto, allegro, olx i wszystko to komisy, pojedyńcze przypadki wysptępują, ale gdzieś na południu .....

A tak z innej beczki. Korzystał ktoś z firm sprawdzających auta? Jak oni się spisują, warto płacić 500 zł za ich opinie?

Mam wrażenie że szukasz dziury w całym

To że handlarz to znaczy be

Na południe nie pojadę bo za daleko

Kredyt drogi to też nie wezmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...