Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przyklejony na taśmę


tak jak pozostałe emblematy

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli prawie wcale. ;)

Panowie jak jest montowany tylny znaczek na klapie, na jakas tasme klejony? Ciekawi mnie jak tyl u mnie wygladalby bez znaczka, jezeli wyszlo by slabo to psiknalbym na czarno, tylko w razie czego to jak, na co go pozniej przykleic (oprocz jakis kropelek, osmiorniczek itd ;) )

1358721dc29c293fmed.jpg

Dlaczego dokladka nie jest w kolorze?
Ta fota jest nie aktualna. ;)
Wysłałem foto na Pw

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czyli prawie wcale.

ET 25 podobnie widać w lusterku dodaj do tego jeszcze 3,5mm to już oponę widać a to już jest :sick3:

male_0550d50bb28b9662e0675bb61a2f22.jpg

Kojuś sorry ze ebnołem ci fotę

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Nie ma za co. ;)

To na fotce to jest przeciez 10J z wyjsciowym et 30 i kapciem 225. ;)

Ciezko tu duyskutowac, bo pojecie wystawania dla kazdego znaczy co innego i kazdemu sie co innego podoba. ;)

Tutaj wlasciciel z lusterka moglby wstawic troche inny widok. :D;)

soExl1s.jpg

Opublikowano

Dodajcie panowie do tego że każde te zdjęcie jest z jakimś tam naciągiem bo każdy myśli inaczej bo np. z przodu można mieć nawet ET 15 przy feldze 8J z oponą 205/35/18 i na mocnej glebie rant felgi będzie na równo z błotnikiem ale jak już damy standard zawias i oponę 235/40/18 to opona bedzie bardzo mocno wystawała poza błotnik . Ja teraz u siebie w letnim setupie przy felgach 4x9 J 19' opony 215/35/19 z przodu miałem ET 27 i lekkiej glebie przód miałem na równo z błotnikiem a tył miałem Et 21 i felga wystawała poza błotnik w okolicach 2 cm

20160430_183406_zps8yiimtsj.jpg

Opublikowano

Kojuś mi chodziło co widać :naughty:

Opublikowano

Wiem wiem. ;)

Vwbartus - kurde fajne, ladne to to masz. :D

Opublikowano

Wiem wiem. ;)

Vwbartus - kurde fajne, ladne to to masz. :D

Etam ładne

sorry że zapytam ale Ty to Ty ten sam z forum golfa ? Pamiętam że kiedyś w kącikach się mocno udzielałeś i z tego co kojarzę to miałeś czarną czwórkę jeśli Ty To ty oczywiście :P

Opublikowano

"Ja to ja to ja to ja,

Ja to ja to jasne jak 2 razy 2, lata lecą, a ja to wciąż jaaaaijaaaaa" ;)

Jezeli o tą czwórke Ci chodzi to to ja. ;)

chcjMsc.jpg

OCovVFH.jpg

Opublikowano

:wink: z kącika mk 4 jest jeszcze roboform55 ...


Vwbartus - kurde fajne, ladne to to masz

Nom fajne :)

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

:wink: z kącika mk 4 jest jeszcze roboform55 ...

Vwbartus - kurde fajne, ladne to to masz

Nom fajne :)
Jo tysz, zapomnieli o mnie :hi:
Opublikowano

Jo tysz, zapomnieli o mnie

:decayed: jest jeszcze chyba trewor , a z resztą kto nie miał golfa :kox:

Opublikowano

:hi::read:

Opublikowano

Jo tysz, zapomnieli o mnie

:decayed: jest jeszcze chyba trewor , a z resztą kto nie miał golfa :kox:
trzeba założyć temat "byli golfiarze" :decayed:
Opublikowano

chyba więcej Nas tu :hi:

Opublikowano

A no miało się golfa draj [emoji2]

Opublikowano

Każdy chyba przeszedł przez etap gulfa u mnie 1i3 :)

Opublikowano

Jest tu jeszcze kilku golfiarzy. ;) B6 to kolejne dobre auto do drutowania i trytytkowania. ;)

Opublikowano

Witam Panowie :hi:

Moglby ktos z szanownego grona podrzucic nr telefonu do uzytkownika Gwerty?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.