Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Na allegro taki fajny białas wisi za 55k oczywiście na miejscu wszystko się okaże czy jest tak pięknie jak na zdjęciach ;)

http://tufotki.pl/3h5Li#p15348802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Szukałem sam na mobile.de, ale ceny większe niż w pl....hahaha no i przebiegi też duże.

:grin:

Nie możliwe :grin:

a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem sam na mobile.de, ale ceny większe niż w pl....hahaha no i przebiegi też duże.

:grin:

Nie możliwe :grin:

a

Przecież nie od wczoraj wiadomo, że przekraczając naszą granice te auta doznają cudownego odmłodzenia i dostosowują się ceną do typowego Kowalskiego :)

Kuzyn z Austrii ma na sell B8 2009r 2.0TDI CAHA ośka w manualu, avant, biały, 116tys km i do końca ASO. Do tego panorama, B&O, 3 strefy, ale cena nie jest typowo polska więc nawet jej tutaj nie wystawiam bo nigdy by się nie sprzedała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem sam na mobile.de, ale ceny większe niż w pl....hahaha no i przebiegi też duże.

:grin:

Nie możliwe :grin:

a

Przecież nie od wczoraj wiadomo, że przekraczając naszą granice te auta doznają cudownego odmłodzenia i dostosowują się ceną do typowego Kowalskiego :)

i eslajny wpadają :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia i FULL OPCJA bez skóry :wink:


grześ poszukaj w ofertach DasWelt Auto - tam są auta zostawiane w rozliczeniu w salonach. Oglądałem kilka sztuk ostatnio jak bylem na serwisie i gabloty wystawiają sprawdzone.

http://www.dasweltauto.pl/pl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siema mordeczki, znacie jakąś uczciwą firmę, bądź osobę która zajmuje się sprowadzaniem aut i jest z okolic Trójmiasta?

Kilku moich znajomych brało od tego gościa

http://carpasja.com/

W zasadzie kupowali w ciemno nie widząc auta...wszyscy zadowoleni. Nie trójmiasto ale stolyca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podgrzewana ?

Czyli z warstwa odbijająca promienie słoneczne. Wnętrze się przez to nie nagrzewa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnę Wasze strony, dzięki :hi:

Może uda mi się dziś oblukać tą:

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-ID6yznI5.html#4e94d95e30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnę Wasze strony, dzięki :hi:

Może uda mi się dziś oblukać tą:

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-ID6yznI5.html#4e94d95e30

Może zadzwoń do miszela Mpmoto.otomoto.pl tylko że to drugi koniec polski

Ps passat sprzedany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprzedany. Poszedł dwa dni po zdarzeniu :) Teraz znowu okres poszukiwań :facepalm: Niby tych aut jest masa, ale nie chce mi się tłuc po 300/400 km na darmo. Nie mam za grosz zaufania do ludzi, tym bardziej do handlarzy. Choć na pewno nie jest aż tak tragicznie. Nie szukam auta nie lakierowanego, czy z niskim przebiegiem po prostu chcę kupić świadomie.

Nie wierzę, że 90% aut w PL jest po ostrych przejściach, większym problemem jest raczej ludzka fanaberia i brak kasy. Zastanawiam się nad wzięciem kredytu na auto i zakupu przy jakimś salonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz krechę brać na auto to rozważ zakup nowego w systemie typu 50/50.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u kolegi w aucie zwykle foteli bez el.ledzwi ale 2 kostki byly od poduszki zolta i czerwona

Zalozone teraz moje fotele w ktorych mam tez grzanie (plus el.ledzwia)

Zalozone do niego moje fotele kostak poduszki plus czerwona kostaka lecz ledzwia nie robia ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwoną od grzania. Musisz dołożyć kostke do el. Ledzwi

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Czyli podgrzewana ?

Czyli z warstwa odbijająca promienie słoneczne. Wnętrze się przez to nie nagrzewa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Myślałem ze może grzana

A tak trzeba szukać dalej

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz krechę brać na auto to rozważ zakup nowego w systemie typu 50/50.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Różne opcję biorę pod uwagę. Nie mam noża na gardle, więc mogę sobie spokojnie wszystko rozplanować. Choruje na audi A4B8....może i fajne B7, A6C6. Tyle, że za fajne trzeba słono płacić, a silniki nie specjalne są w tych autach. Wczoraj zacząłem zastanawiać się nad Insignią, fajne auto, dobrze wyposażone, za dobrą kasę można mieć. Siedziałem w trzech i na prawdę pierwsze wrażenie mega pozytywne. Po rozeznaniu cenowym na necie, uważam, że za 40-45k można ciekawą opcję wyrwać. Ale póki co nic nie przesądzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz sobie odpowiedz na jedno zayebiscie wazne pytanie - dlaczego sprzedales paska? Bo to jednak nie jest audi !! Wezmiesz insi mimo fajnych wypasow tez jednak pewnie dojdziesz do wniosku, ze to nadal nie OOOO i znowu sprzedaz, az wkoncu i tak lykniesz to upragnione B8. :) wiec wedlug mnie wyjscie jest jedno, tym bardziej ze nie masz noza na gardle. :)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...