Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kup wypasionego passka b6 w R-line i zapomnisz co to audi

Ja się rozglądam za b8 lub paskiem CC. Kumpel który sprowadza auta odradzil mi CC. Mówi że B8 bije passaty na głowę prowadzeniem i wnętrzem. Wiadomo auto jest mniejsze ale co kto lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pasek jest dosyć miękki w prowadzeniu. Jak się przesiadłem ze swojej a4, to jakaś masakra była. Oczywiście leżących policjantów bierze na trzecim biegi i jest tylko pyk-pyk, ale na autostradzie buja niemiłosiernie. Cała reszta ok, oczywiście jakość użytych materiałów wewnątrz auta jest średnia, ale wyposażeniem nadrabia. Typowe auto dla ludu, któremu do audi bardzo dużo brakuje, ma już bliżej do skody :wink:

Opinie są różne, ja uważam, że kwestia tego, z czego ktoś się przesiadł. Mój pasek poszedł do kolegi, który przez 3 ostatnie lata jeździł octavią II, z paska jest meeega zadowolony. Ja miałem audi bardzo bogato wyposażoną i dobrze zestrojoną, jeśli chodzi o właściwości jezde, dlatego ciężko mi coś znaleźć.

Nawet już Volvo patrzyłem, ale kompletnie się nie znam na tej marce, a boję się kupić bubla. Dużo jest ciekawych A6C6, ale większość to 3 lub 2,7 tdi, a z racji 8 latka może przyjść niedługo czas na wymianę choćby rozrządu, za wartość 25% auta :)

Nie chcę już kupować golasa i ładować kasę w doposażenie.....lepiej wziąć już doposażone auto w kredycie. Szczerze mówiąc do 50k ciężko o fajne 8 letnie auto.......dziwne to jest. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dogodzisz

Za 50k to nowe Clio ;-)

Pozatym w każdym aucie możesz zmienić zawias czy to sprężyny eibachy dać czy gwint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes to co zamyka dalszą dyskusje w przypadku przewagi Audi nad innymi to quattro. Zrozumie ten kto dłużej użytkował a potem przesiadł się na ośkę. Znam takich co wracali po miesiącu, a nie znam nikogo kto został na dłużej z ośką niż rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bym sie nie zgodził , w zimie często jeżdzę w góry na deche , nie chce innego auta na takie warunki , rekompensuje wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy ja już z błota na rybach wyjezdzałem albo z piachu na plaży :) ziomkow też wyciagałem :). Noi lipnie trochę zmodzonym autkiem się w ośce jeździło ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co to Q, bo u siebie nie miałem, za to miałem wiele innych gadżetów, o których nawet w A4B8 można zapomnieć. Moim zdaniem ceny B8 są z kosmosu. Auto 8 lat, wyjeżdżone, a trzeba położyć 55k....... :facepalm: Do tego ta jakość materiałów.....skoro jest na takim poziomie, to jak wytłumaczyć fakt, że w 7/8 letniej audicy wnętrze jest bardziej zużyte niż w superbie, czy insigni z tego samego rocznika :)

Audi jest zayebiste, ale tylko jako nowe, lub od ludzi takich jak my, którzy dbają o każdą pierdołę, myją, czyszczą etc......kupić tak dopieszczony jest nierealne

W sobotę oglądałem superba z 2012....poza skórami miał chyba wszystko, grzane kanapy, pamięć fotela kierowcy, pakiet światło, full fotochrom .....koszt 64.000 silnik benz. 1.8

Dowiadywałem się o kredyt przy wpłacie własnej 30k finalnie po 6 latach auto by kosztowało 78.000 :kox: Fakt, że poza rocznikiem i lakierką wyglądał jak nowy :wink:

5 lat temu miałem 35k na auto i kupiłem 8 letnie audi, obecnie jest to nie realne :grin:

Dacie mają wyprzedaż rocznika, to może łyknę jakiegoś Dustera, czy co tam wychodziło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro zbędny bajer

+1

Znam takich co im to q nie pomogło i auta rozebali :D

rozdupić to i czołg można :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ Pajda dużo zaebistych Forda wklejał,

Zresztą sam ostatnio dorwałem sąsiada który ma Focusa st i powiem że fura wyebane w kosmos


Tomek na prostej drodze :grin:

Quattro zbędny bajer

+1

Znam takich co im to q nie pomogło i auta rozebali :D

rozdupić to i czołg można :decayed:

Tomek na prostej drodze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ, co by nie gadać. Na Audi świat motoryzacji się nie kończy. Jak nic odpowiedniego się nie trafi, to kupi się co innego. Mam czas, więc na spokojnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaszka że kupi audi

Stawiam druga że Ty za rok też kupisz AUDI :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaszka że kupi audi

Stawiam druga że Ty za rok też kupisz AUDI :decayed:
He he, nie grozi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek wiem kto ma B8 na sprzedaż z mega wypasem i q :naughty: Jozek się zastanawia nad sprzedażą :wink: Audi bez quattro to tylko bardzo dobrze wyglądający i dobrze jeżdzący samochód. Przyzwyczailiśmy się do wnętrz tych aut bo są za***iste a że farba schodzi to żaden problem. Ja przeglądałem E92 paski CC ,superby no i w żadnym sie nie widze. W B8 pasi mi wszystko dziwntm trafem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaszka że kupi audi

Stawiam druga że Ty za rok też kupisz AUDI :decayed:

nie kupi - ma silną psychike

:hi:

skromnie się wypowiem, nie mam ani q ani b8

ale ja kupując b6 oglądałem Cytrynki, Peugoty, Fordy itp itd (miałem też VW Golfa 4 i tu już był przeskok w dół co do wykonania) - nie byłem w stanie się przełamać na wnętrze tych aut, o ile z zewnątrz były akceptowalne to środek jak dla mnie porażka. Wolałem kupić 5 lat starsze ale Audi. I nie jestem zafiksowany na Audi ale po prostu jestem stały w uczuciach i właśnie ten dizajn mi odpowiada. Jeśli będę robił przesiadkę to tylko na B8 (może na Jeep Grand Cherokee - SRT odpada - koszta)

Przesiadka z B6 na B7 to trochę lipa bo to to samo w środku, a z zewnątrz buda jak dla mnie brzydsza.

Na co dzień w 95% jeżdżę Toyotami i nie powiem funkcjonalne auto, zrobiłem tymi autami lekko ponad 300kkm i raz padło sprzęgło, a tak od serwisu do serwisu. Fakt auta nowe ale całkiem przyjemne. Ale nawet moja stara gada, że w Audi komfort itp.

Każdy wie ile ma w kapsi i na co go stać.

Ale też uważam, że to pojebane żeby za fajne B8 dać min 60 klocków - i to jeszcze przedlift :facepalm:

Grzesiek wiem kto ma B8 na sprzedaż z mega wypasem i q :naughty: Jozek się zastanawia nad sprzedażą :wink: Audi bez quattro to tylko bardzo dobrze wyglądający i dobrze jeżdzący samochód. Przyzwyczailiśmy się do wnętrz tych aut bo są za***iste a że farba schodzi to żaden problem. Ja przeglądałem E92 paski CC ,superby no i w żadnym sie nie widze. W B8 pasi mi wszystko dziwntm trafem :decayed:

no nie ? nie potrafię tego przełamać w swojej psychice

Edytowane przez Miszka82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...