Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

chłopaki pomóżcie bo mnie szlag trafi zaraz...od 3 godz. jeb.e sie ze swiatełkiem z pakietu light do drzwi.dzisiaj zaczołem od drzwi pasazera.mam lampki i chciałem sie podłączyć pod tą czerwona w drzwiach i tak zrobiłem.problem tkwi w tym że jak to prowizorycznie poskładałem to nie hula.ani białe światełko ani czerwone.a do tego tez przestało świecić czerwone w drzwiach tylnych z tej samej strony.myslałem że może cos zle polutowałem więc odlutowałem kabelek z białą lampką i dalej czerwone nie świeci.i do tego nie opuszcza sie szyba pasażera ale tylko z guzika od jego strony.wziołem pod uwage że może coś sie zwarło więc sprawdziłem wszystkie bezpieczniki w skrzynce z boku deski rozdzielczej i są ok a to gówno jak nie świeciło tak nie świeci i szyba tez nie opuszcza..pomóżcie bo zaraz mnie rozniesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musiałeś porąbać. Sprawdz czy przyciski szyb dobrze podłączyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musiałeś porąbać. Sprawdz czy przyciski szyb dobrze podłączyłeś.

ich nie można zle podłączyć bo kostka ma taki kształt że pasuje tylko na jeden sposób...cholera cały czas kombinuje.głośniki w drzwaich graja ale szyba sie nie opuszcza i nie świecą lampki.:wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś grubo pogmatwałeś. Dasz rade ile razy mi coś w B5 głupiało:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze według mnie tam nie ma co schrzanic i to mnie najbardziej wkurw..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAKI a może kable w przejściu ze słupka do drzwi gdziesz "pękły" to jest bolączka b6...ściągnij gumę osłaniającą i zerknij tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostke przy silniczku zle podpiales, gdyz latwo to spier..icc. Sprobuj podpiac jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie kable bo fis widzi otwarte drzwi.glosniki w drzwiach graja.szybe tez mozna otworzyc z guzika kierowcy.niechula guzik pasazera i lampka.tak teraz mysle ze musze dobrze oblukac ta wtyczke ktora wchodzi z wiazki boczka do silniczka w drzwiach bo tylko tedy plynie prad do boczka.a wiem ze zostawilem na chwile boczek wisiec na samych kablach wiec moze tam cos nie styka.jak wroce z roboty to to oblukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma dojście do RNS-E 2010+? Szukam w dobrych pieniądzach wersji na Europe & SDS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy zdejmowaniu tapicerek drzwi co będę potrzebował żeby je tak samo znów solidnie założyć. Słyszałem że lubią się łamać jakieś spinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostke przy silniczku zle podpiales, gdyz latwo to spier..icc. Sprobuj podpiac jeszcze raz.

no wlasnie nie wiem bo tam jest taka klamerka ktora zatrzaskuje kostke.zobacze jeszcze dzisiaj.PUMA co do drzwi to sa tam takie spinki.chyba 6 duzych i 2 takie malutkie.te malutkie obstoja ale duze pewnie sie niektore polamia.wiec zanim to rozbierzesz to kup sobie kilka sztuk w aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jutro wybieram się do Aso po pare gratów więc to pozamawiam. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma dojście do RNS-E 2010+? Szukam w dobrych pieniądzach wersji na Europe & SDS.

Trzeba dać te 2.3-2.5 tys. za samą NAVI :wink: plus panel A4 , itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma dojście do RNS-E 2010+? Szukam w dobrych pieniądzach wersji na Europe & SDS.

Trzeba dać te 2.3-2.5 tys. za samą NAVI :wink: plus panel A4 , itd.

2300-2500 to imho jestem w stanie zapłacic od razu, ważne dla mnie żeby była Europejska i z SDS a najlepiej nr 8P0 035 193 C(X) Te z literką G na końcu niby najnowsze ale ramka LCD wygląda jak kupa i nie pasuje do całosci imho

Grzechu, a panel z A4 masz na myśli samą ramkę frontu?

Navi z Exeo pasi elegancko, ale nie największy ból do brak SDS, a SDS Hack na niej nie smiga ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w dziale sprzedam chyba albo był

To stare RNS-E

Tap-tap from SGSII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostke przy silniczku zle podpiales, gdyz latwo to spier..icc. Sprobuj podpiac jeszcze raz.

kolego dzieki..podziałało..za słabo wcisłem tą kostke.dzisiaj to wziołem na spokojnie i dało rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś w B6 avant ma dekory obszyte czerwoną alkantarą... kto to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...