Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

hehehe no chyba ze tak i juz pozniej zajal sie zona a nie odpisywaniem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko- miga mi aku ale tylko jak jadę- na światłach spokuj? o o cho?

u mnie było tak że jak dodawałem gazu to świeciło sie ładowanie a jak puściłem to ikonka gasła i okazało sie sprzęgiełko alternatora czy jak to sie tam nazywa do wymiany

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

chłopaki używał ktos z was tego płynu ''niewidzialna wycieraczka'''?jak to sie spisuje?jestem tego wynalazku ciekaw ale jakiś czas temu mój znajomek mi powiedział że raz uzył tego i był bardzo zadowolony do momentu gdy jechał po autostradzie i tak mocno lało ze musiał włączyć wycieraczki i wtedy to już masakra..podobno jak wycieraczki machały to za nimi na szybie robiła sie taka mgiełka która bardzo utrudniała widocznosć..srodek był z autolandu.używał ktos z was może czegos innego?i jak sie to spisało?

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

chłopaki używał ktos z was tego płynu ''niewidzialna wycieraczka'''?jak to sie spisuje?jestem tego wynalazku ciekaw ale jakiś czas temu mój znajomek mi powiedział że raz uzył tego i był bardzo zadowolony do momentu gdy jechał po autostradzie i tak mocno lało ze musiał włączyć wycieraczki i wtedy to już masakra..podobno jak wycieraczki machały to za nimi na szybie robiła sie taka mgiełka która bardzo utrudniała widocznosć..srodek był z autolandu.używał ktos z was może czegos innego?i jak sie to spisało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam firmową nawet w połączeniu z wycieraczkami jest to spoko opcja.

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OiqXG2eii6Y

Od chłopaków z Batalionu:polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OiqXG2eii6Y

Od chłopaków z Batalionu:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam RainX obecnie. Mam tez taki plyn do szyb, ktory zostawia podobna powloke, uzywajac wycieraczek powstaje mgielka, ale znika po sekundzie. Mi taki efekt pasuje takze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam RainX obecnie. Mam tez taki plyn do szyb, ktory zostawia podobna powloke, uzywajac wycieraczek powstaje mgielka, ale znika po sekundzie. Mi taki efekt pasuje takze poleca

wiesz mi ta mgiełka raczej nie moze sie pojawiać bo jezdze za granice po autostradach i przy deszczu jadąc 150km/h nawet chwilowy brak widoczności może mieć katastrofalne skutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po rainx-ie nie zauwazylem takiego efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.extremizer.pl/ems/

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Wybiera sie ktoś panowie?

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Wybiera sie ktoś panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidzialna wycieraczka http://showcarshine.pl/897-rain-x-rain-repellent-200ml-pelna-ochrona-szyb.html. W selgrosie czasami mozna spotkac za 8zl

i to mówisz że w tym nie ma wcale tego efektu mgiełki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cie wprowadzic w blad, dawno nie uzywalem wycieraczek :decayed:. Postaram sie to sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidzialna wycieraczka http://showcarshine.pl/897-rain-x-rain-repellent-200ml-pelna-ochrona-szyb.html. W selgrosie czasami mozna spotkac za 8zl

tą samą ?? za 8 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidzialna wycieraczka http://showcarshine.pl/897-rain-x-rain-repellent-200ml-pelna-ochrona-szyb.html. W selgrosie czasami mozna spotkac za 8zl

tą samą ?? za 8 zł ?

tylko, żeby działała ta niewidzialna wycieraczka trzeba jeździć po mieście ze 100km/h:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Aquapel (imho znacznie lepszy niż Rain-X) i woda z szyby ucieka już przy 60km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze pewnie sa rozne marki tej niewidzialnej wycieraczki ale najwazniejsze zeby przy duzej szybkosci jak sie wkoncu odpali wycieraczki nierobila sie ta mgielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mysle ze najlepsza i tak jest wycieraczka normalna a nie jakies takie pierdoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz przeciwnie uważam. Korzystam z RainX jako dodatek do wycieraczek. Odprowadza lepiej wodę z szyb co ułatwia jazdę w deszczu. A co do mgiełki nic takiego nie zauważyłem. Może po prostu źle aplikujecie ten środek na szybę. Ja zawsze pierw dobrze myje cała auto następnie szyby myję środkiem do szyb z megsa. Potem IPA a następnie w odstępie czasowym 2x aplikuje aplikatorem RainX oraz wycieram czystą mikrofibrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0189.jpg

Z kim się dzisiaj ganiałem?:decayed:

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

A ja wręcz przeciwnie uważam. Korzystam z RainX jako dodatek do wycieraczek. Odprowadza lepiej wodę z szyb co ułatwia jazdę w deszczu. A co do mgiełki nic takiego nie zauważyłem. Może po prostu źle aplikujecie ten środek na szybę. Ja zawsze pierw dobrze myje cała auto następnie szyby myję środkiem do szyb z megsa. Potem IPA a następnie w odstępie czasowym 2x aplikuje aplikatorem RainX oraz wycieram czystą mikrofibrą.

Też jestem tego zdania, wpierw trzeba odtłuścić szybę, dopiero później aplikować RainX:wink:

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

A ja wręcz przeciwnie uważam. Korzystam z RainX jako dodatek do wycieraczek. Odprowadza lepiej wodę z szyb co ułatwia jazdę w deszczu. A co do mgiełki nic takiego nie zauważyłem. Może po prostu źle aplikujecie ten środek na szybę. Ja zawsze pierw dobrze myje cała auto następnie szyby myję środkiem do szyb z megsa. Potem IPA a następnie w odstępie czasowym 2x aplikuje aplikatorem RainX oraz wycieram czystą mikrofibrą.

Też jestem tego zdania, wpierw trzeba odtłuścić szybę, dopiero później aplikować RainX:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wiem że trzeba odtłuścic...moj znajomek tez odtłuszczał..ta mgiełka to moze kwestia jakości tego produktu bo on to miał z autoland..jak wróce do pl to kupie ten rainx i spróbuje..ale chłopaki jak sie okaze że to dziadostwo to macie po uszach natrzaskane:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...