Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

obie troche lipa ale ta pierwsza czyta Mp3 i działa z kierownicą Mutli B7 ale jest czerwona niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym wizualnie różni się navi plus z b5 a z b6?

Przede wszystkim wymiary frontu sa inne.

---------- Post dopisany at 06:58 ---------- Poprzedni post napisany at 06:03 ----------

Ktos moze szuka skory s line pelna skora z logiem s line, fotel kierowcy pelna elektryka.

Jak cos to na PW.

---------- Post dopisany at 06:58 ---------- Poprzedni post napisany at 06:58 ----------

Ktos moze szuka skory s line pelna skora z logiem s line, fotel kierowcy pelna elektryka.

Jak cos to na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eno jasne!!! ale jak ktoś widział w realu ją to zdjęcia mu mało powiedzą bo jest nie porównanie piękniejsza!!!:hi:

dziękuję za miłe słowa :wink: szukam zacnego miejsca i coś się zrobi bo faktycznie wiele się zmieniło a fotek brak :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniam dzisiaj sufit. Na co zwracać uwagę podobno sa jakieś problemy z pasami na przodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

Czy przednie końcówki stabilizatorów z B5 podejdą do B6 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze nie za bardzo ale niech sie inni wypowiedza

Wiem że na pewno różnią się mocowaniem bo w B5 w zestawie jest końcówka stabilizatora , śruba + nakrętka natomiast w B6 jest tylko śruba , nie ma nakrętki bo gwint jest w końcówce stabilizatora , ale czy jest oprócz tego jakąś inna różnica .

... jest jeszcze różnica w cenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniam dzisiaj sufit. Na co zwracać uwagę podobno sa jakieś problemy z pasami na przodzie?

Nie ma problemu.

Moze chwile sie pobawisz zanim dobrze boczek przybijesz zeby dobrze zaskoczyla regulacja polozenia wysokosci pasa.

Nie jest to jakos specjalnie skomplikowane:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje.

... nie pasuje bo ???

właśnie mam w rękach nówki sztuki od B5 i stare od B6 i nie widzę różnicy oprócz tego że te od B6 moją własny gwint . Wielkość i wszystko inne jest to samo .

...numery OEM są jeszcze inne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do ET 35 opon 225/40/18 moge zapodac dystanse 5mm? bo mam wrazenie ze kolo jest troche za schowane,rozumiem ze wtedy zmieni mi to na ET 30??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do ET 35 opon 225/40/18 moge zapodac dystanse 5mm? bo mam wrazenie ze kolo jest troche za schowane,rozumiem ze wtedy zmieni mi to na ET 30??

dokładnie tak David spokojnie mozesz zapodac 5mm...ja mam taka opone i mam et 29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniam dzisiaj sufit. Na co zwracać uwagę podobno sa jakieś problemy z pasami na przodzie?

Nie ma problemu.

Moze chwile sie pobawisz zanim dobrze boczek przybijesz zeby dobrze zaskoczyla regulacja polozenia wysokosci pasa.

Nie jest to jakos specjalnie skomplikowane:wink:

Już wszystko w samochodzie. Efekt całkiem inne wnętrze. Dzięki Tymon:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj powalczyłem z CA.

teraz mam głosniki w kazdych dzrzwiach. przod JBL odseparowany pod wzmacniaczem, tył wsadziłem ori co było w przodzie. Oczywiscie tylko pod radio bo inaczej pewnie szybko by padły,

zeszło mi całe 8 h.

Jutro dalsza walka czyli 2 wzmacniacz, kondensator i nie czepiac sie głosniki 6x9 w bagazniku. wiem ze kazdy powie bla bla bla ze 6x9 ale pozostały mi jeszcze z czasów Ibizy , lezały 3 lata w szafie i wreszcie trafia gdzie ich miejsce.

Co lepsze od 3 lat grał mi tylko jeden głosnik z przodu. przetaeł sie gdzies ori kabel. Teraz jest wreszcie cos przyjemnego dla ucha.

Tyle mojej wyprawki, zeby nie było ze naleze do Divisionu a nic dalej nie rezam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj powalczyłem z CA.

teraz mam głosniki w kazdych dzrzwiach. przod JBL odseparowany pod wzmacniaczem, tył wsadziłem ori co było w przodzie. Oczywiscie tylko pod radio bo inaczej pewnie szybko by padły,

zeszło mi całe 8 h.

Jutro dalsza walka czyli 2 wzmacniacz, kondensator i nie czepiac sie głosniki 6x9 w bagazniku. wiem ze kazdy powie bla bla bla ze 6x9 ale pozostały mi jeszcze z czasów Ibizy , lezały 3 lata w szafie i wreszcie trafia gdzie ich miejsce.

Co lepsze od 3 lat grał mi tylko jeden głosnik z przodu. przetaeł sie gdzies ori kabel. Teraz jest wreszcie cos przyjemnego dla ucha.

Tyle mojej wyprawki, zeby nie było ze naleze do Divisionu a nic dalej nie rezam:decayed:

Teraz będzie UNS UNS UNS Bejbe:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do ET 35 opon 225/40/18 moge zapodac dystanse 5mm? bo mam wrazenie ze kolo jest troche za schowane,rozumiem ze wtedy zmieni mi to na ET 30??

dokładnie tak David spokojnie mozesz zapodac 5mm...ja mam taka opone i mam et 29

'

a polecasz mi jakies dystanse z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje lewa lampe (strona kierowcy) bi-xenon do B6. Najlepiej bez osprzętu.

Moja pomimo uszczelnienia paruje wiec chcialbym wymienic.

Jakby ktos mial w bdb stanie to prosze o PW

Wiem ze jest tego sporo na allegro, ale wole ze sprawdzonego zrodla zeby byla naprawde w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...